Petícia obyvateľov Košíc za zníženie poplatku za komunálny odpad pre FO s tzp a FO s tzp S a zaradenie týchto skupín obyvateľstva do VZN č.131 §6 bod 2 mesta Košice s účinnosťou od 1.1.2020

                                                                                                                                  S odvolaním sa na zákon 582/2004 §83 , my dolu podpísaní občania mesta Košice, žiadame mesto Košice o zníženie poplatku za komunálny odpad pre držiteľov preukazu FO s ťažkým zdravotným postihnutím a držiteľov preukazu FO s ťažkým zdravotným postihnutím so sprievodcom a zaradenie týchto skupín obyvateľov mesta Košice do VZN 131 §6  bod 2 mesta Košice o poplatkoch za komunálny odpad, ktorým sa vymedzujú skupiny obyvateľov, ktorým mesto Košice poskytuje úľavu na poplatku za komunálny odpad za účelom zmiernenia tvrdosti zákona s účinnosťou od 1.1.2020. Súčasne žiadame zníženie tohto poplatku pre držiteľov preukazu FO so zdravotným postihnutím a pre držiteľov FO so zdravotným postihnutím so sprievodcom vo výške  50% s účinnosťou od 1.1.2020.                                                                                                                                                                                                                                                                                                  


Ing. Otília Horrocks    Kontaktujte autora petície

Podpísať túto petíciu

Svojim podpisom oprávňujem Ing. Otília Horrocks na odovzdanie informácií, ktoré poskytnem v tomto formulári, tým, ktorí majú v tejto oblasti právomoci.


ALEBO

Dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie vášho podpisu. Ak chcete dostávať naše maily, prosím, pridajte si info@peticie.com do svojho adresára alebo do zoznamu bezpečných odosielateľov.

Upozorňujeme, že svoj podpis nemôžete potvrdiť odpoveďou na tento e-mail.
Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...