Nebuďme psími rasistami

Quoted post

josh

#93 ok psi mi nevadia

2012-09-21 21:12

ale vadi mi ked idem s malou von a pri nas pobehuju rozni psi s roznymi majitelmi bez obojku ci nahubku ...keby niektorý do nej skocil vela toho nezmozem a znici zivot jej aj nam..takze sorry ale moja malá bude vzdy prednejsia ako akykolvek pes ci ine zviera....a teraz sa mozte do mna pustit:)

Replies


Hosť

#98 Re: ok psi mi nevadia

2012-09-21 21:34:35

#93: josh - ok psi mi nevadia

len by ma zaujímalo,že prečo tu potom píšeš do petície proti tomu zákonu ked máš psov tak "rád"

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2012-09-21 21:48:12


Stivy

#103 Re: ok psi mi nevadia

2012-09-21 21:54:10

#93: josh - ok psi mi nevadia

keby....isla cez cestu, keby... stala na chodniku a auto by vyslo..... keby....ju uniesli, keby....cez otvorene okno, keby....???

 

Jon

#382 Re: ok psi mi nevadia

2012-09-26 14:58:24

#93: josh - ok psi mi nevadia

prečo ti vadia psy....len sa treba rozhliadnut kolko inych nebezpecenstiev na nu cíha na tom istom ihrisko...natreba zatvarat oci.....treba vediet veci roidne pomenovat.....co ked o dalsich 10 metrov si dava nejaky iny narkoman do žily dobrotu a strikeačku len tak pohodi....čo ked si akurat na parkovisku sada nejaky na mol ožraty človek za volant a kezdu chvilu vpali na to ihrisko toto je na dlho....lebo takto by som mohol pokračovať....prečo radsej nteda neupozrníte majitelov aby si ich pripli na vodítka a aby im dali Košíky ??? ..ja sommyslim ze to je o tom..treba na majitelov prhovorit a dohovorit im ze je to priestranstvo kde su deti a je tam mozna obava z toho ze sa moze volaco stat a ze by sa prredislo tomu keby ich mali na voditku spolu s nahubkom.....to sa ale tyka všetkych psov aj tych malych nakolko tie su asi od prirody agresivne a alergicke na deti...jasne ze nie vsetky ale stretavam sa s tym castejsie ako u velkych psov....