Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv.


Hosť

#676 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-19 21:40

#669: antikristus - Re: Re: Re: Re:  

 Ste úbožiak,....ja vás ľutujem že vaše myslenie je tak obmedzené

antikristus

#677

2015-03-19 21:50

ludstvo je tu uz cca 200 000 rokov

viera v zidovsko-krestansko(-islamskeho) boha je tu cca 4000 rokov

podla tvojej viery aj moja dusa bude zit vecne, akurat ze sa bude smazit v pekle

alebo veris, ze dusu ma len ten, kto veri, ze ju ma?

Prorok

#678 Re:

2015-03-19 23:32

#677:  

 Platón napísal:,, Človek potrebuje 7 rokov tichého hľadania,aby sa dozvedel pravdu,ale potrebuje až 14 rokov na to,aby sa naučil,ako sňou oboznámiť svojho druha." Prečo si Platón vybral č.14 to naozaj netuším...Možno že mal nato dôvod a možno nie a možno 14stkou naznačil-že niekto sa to nenaučí nikdy a možno kto vie...Každý má svoju pravdu,záleží len na uhle pohľadu.Pravda je relatívna.Dvoležité je naučiť sa človeka ktorý ma iný názor počúvať ,aj keď s nami nesúhlasí. Len v tomto prípade môže človek a ľudstvo napredovať.                                                                                                                  Ak má každý svoju pravdu,musí byť aj pravda stála, nemenná a absolutná, ktorá je zakódovaná v každom znás.Niekto ju objaví a niekto nie...           

hosť

#679

2015-03-20 08:29

Pane Ježišu,naša sladká Láska!Koľko je piesku v mori,jazerách,rybníkoch,riekach a na púšti po celom svete,toľkokrát nech Ťa velebí a ctí každý ľudský hlas.Pre Tvoju drahocennú Krv,prúdiacu v živých svätostánkoch,nenechaj zahynúť bez pokánia nesmrteľné duše!V zadosťučinení prosíme o Tvoje milosrdenstvo a zmilovanie.

Všemohúci,večný Bože,Najdobrotivejší,Najmilosrdnejší a lásky Najhodnejší!V Teba verím,v Teba dúfam,Teba nadovšetko celým srdcom milujem.Za Tvoju zjavnú lásku v Tvojom Synovi Ježišovi Kristovi Tebe srdečne ďakujeme a dobrorečíme a klaniame sa Ti.Ty si nám dal skrz svojho Syna,Pána Ježiša svoju svätú vieru,Cirkev svätú,v ktorej nám dávaš svojho Syna,Pána Ježiša, za pokrm v Najsvätejšej Sviatosti Oltárnej a zjavuješ nám divy svojej lásky.

Ó Mária,Ty nevyčerpateľný zdroj všetkej útechy,oživ maloverné,vyprahnuté i malomyseľné ľudské srdce prameňom živej vody a naplň nás božskou láskou!

Zdravas Mária.

NECH JE ZVELEBENÝ BOH NA VEKY!

 

antikristus

#680 Re: Re:

2015-03-20 09:41

#678: Prorok - Re:  

 suhlasim, kazdy ma svoju pravdu, ale SKUTOCNOST je len jedna. 

ide uz len o to, koho pravda ma blizsie alebo sa zhoduje so skutocnostou

(keby som nechcel pocuvat nazory druhych, tak by som sa tu okrem ineho nepytal otazky a necital odpovede na ne)

Prorok

#681 Re: Re: Re:

2015-03-20 19:01

#680: 

 Zamýšlam sa prečo veda nemôže Boha dokázať ani ho vyvrátiť.Odkiaľ vyviera sústavný záujem o Boha?Prečo ľudia používajú slová vo verbálnom prejave ako, Ježiš-Mária,Boh...Ak tieto Bytosti nejestvujú? Prečo ich vyslovujú-neni náhodounuž 21 storočie?Niekto sa môže spýtať...Načo je táto diskusia?Ak Boh jestvuje,určite sa môže zjaviť osobne.Nik nemôže spochybniť ruského prezidenta,lebo každý ho môže vidieť a počuť v televízii.Na druhej strane keby sa Boh rovnako očividne ukázal ako prezident,kto by mohol poprieť jeho existenciu?Popravde keby poznanie Boha predpokladalo opustenie určitého spôsobu života,ktorý ma človek rád,mnohí by našli dosť zámienok aby popreli jeho existenciu,aj keby sa zjavil na televíznej obrazovke tak,ako sa na nej ukáže ruský prezident...Keby sa Boh ale ukázal každému osobne,kto by v neho neveril?Keby každé nešťastie na planéte zastavil ako superman v Amerických filmoch?Bol by to ešte Boh?Kde by bola sloboda rozhodovania pre zlo alebo dobro?                Pokiaľ ide oBoha,On určite nemá ani najmenšiu námietku proti tomu,aby veriaci a ateisti medzi sebou diskutovali.Ateisti zrušili Boha,no až doposiaľ bol Boh tolerantný.Nielenže dovolil ateizmu existovať,ale ako zhovievavý Otec nebránil ateistom nachádzať argumenty na obhajovanie svojho presvedčanie...


Hosť

#682

2015-03-21 09:11

Pretože chcem byť matkou, planujem v roku 2015 uzavrieť manželstvo a záleží mi na budúcnosti mojich, resp.našich detí...nakoľko je stále väčší problém s plodnosťou v mladých, psychicky zdravých rodinách, chcem aby mali oni možnosť vychovávať deti...a nie homosexuálne páry, ktoré majú psychický problém a to jest ich osobná, sexuálna orientácia...po prečítaní mnohých celosvetových štatistík, som dospela k utvrdeniu, že áno, homosexualita, je psychicky problém a to hlavne u jedincov, ktorí boli v detstve utláčaní, šikanovaní a u jedincov, ktorí žijú príliš veľkou sexuálnou chuťou, ktorou nemajú zábrany skúsiť aj opačné pohlavie...a preto si myslím, že takyto ľudia by nemali mať možnosť adopcie, nakoľko ich psychická porucha môže prejsť zo štádia gay na štádium pedofília...je iné, keď má gay alebo lezbička svoje dieťa a je iné, adoptovať si cudzie dieťa...je iné žiť ako slobodná matka a je iné žiť ako manželka...Mali by sme viac myslieť na budúcnosť a naše deti ako na svoje sexualne potreby...Preto som za MATKU, OTCA a DETI...toto je základný, zdravý element ľudstva...

Hosť

#683

2015-03-23 09:01

Nespĺňa moje predstavy o tom kto to prezident vlastne je. Jeho pracovná pozícia strážca/prvý človek v spoločnosti nie v štáte/ Ústavy -kódexu k uchovaniu dedičstva predkov našej vlasti a primárnych/strategicky dôležitých/národných a ľudských práv. Pracovný priestor človek, morálka, spoločnosť v protiklade k občanovi, zákonu, štátu a cudzím mocnostiam.
hosť

#684

2015-03-23 09:50

Piata pôstna nedeľa

Prvé čítanie

/Jer 31,31-34/

,,Hľa prichádzajú dni,hovorí Pán,keď uzavriem s domom Izraela a s domom Júdu novú zmluvu,nie takú,akú som uzavrel s ich otcami v ten deň,keď som ich vzal za ruku a vyviedol z egyptskej krajiny,a oni túto zmluvu porušili,hoci ja som bol ich Pánom,hovorí Pán.Takáto bude zmluva,ktorú po tých dňoch uzavriem s domom Izraela,hovorí Pán:Svoj zákon vložím do ich vnútra a vpíšem ho do ich srdca,ja budem ich Bohom a oni budú mojím ľudom.Nik nebude poúčať svojho blížneho ani brat brata slovami:,Poznaj Pána!´,lebo ma budú poznať všetci,malí i veľkí,hovorí Pán.Odpustím im ich neprávosť a na ich hriech si už nespomeniem."

Žalm:Bože,stvor vo mne srdce čisté.Zmiluj sa Bože nado mnou pre svoje milosrdenstvo a pre svoje veľké zľutovanie znič moju neprávosť.Úplne zmy so mňa svoju vinu a očisť ma od hriechu.

 

 

 

jano vydarený
Hosť

#685 Svedomie

2015-03-23 10:32

 

K niektorým predošlým vyjadreniam o svedomí a duši.  Svedomie nie je duša, už len preto, že dušu má každý človek/podľa náboženskej náuky/ ale svedomie nemá cca 1% ľudskej populácie.Prirodzene teda od prírody necitliví sú ľudské bytosti s vrodenou poruchou tzv.psychopatická osobnosti, ktorých osudovo riadi nezdolná túžba po moci, úspechu a peniazoch.Približne polovica z nich ako ľudské monštrá končia vo väzení a druhá polovica ako veľavážené celebrity vo vrcholovom managemente, v politike a justícii. Takto postihnutá bytosť na večnosť zostáva "kyborgom"-ľudskou bytosťou s rozumom, nikdy sa nestane človekom-bytosťou rozumnou. Intenciálnou stratégiou bytosti bez svedomia je primitívny pragmatizmus, ktorý v posledných rokoch napáchal v našej spoločnosti nedozierne škody vo všetkých oblastiach života spoločnosti. Vo vypätých obdobiach/vojna, živelná pohroma atď./ môže byť určitým únikom, krátkodobou taktikou na prekonanie niečoho strašného.Nemôže to byť spôsob života , ktorý nám neustále v protiľudových zákonoch projektujú  bezcharakterné  monštrá ponovembrovej vládnej moci na Slovensku.

 


Hosť

#686 Re:

2015-03-23 11:51

#684: hosť -  

 AMEN, AMEN.        MARANA THA.


Hosť

#687 Re: Svedomie

2015-03-23 11:55

#685: jano vydarený - Svedomie 

 Toto je Vydarené 


Hosť

#688 Re:

2015-03-26 08:47

#308: -  

 Veľmi pekne napísané,všetko čo je do tejto petície treba zahrnuť.Aby sa zdravo rozmýšľajúci ľudia včas spamätali, nieje čas na ľahostajnosť,ked ide o zdravé ľudské pokolenie ako nám ho  Boh a tvorca života prenechal aby sme sa starali,množili a podmanili si zem. BOH NAM VERI.!


Hosť

#689

2015-03-27 06:45

RADIKÁLNY TERORISTA SA OBVIAŽE TRHAVINOU. HUMÁNNY TERORISRA BERIE DETI RODINÁM, PONÚKA EUTANÁZIU, HOMOLIZUJE NÁRODY. AKÝ JE MEDZI NIMI ROZDIEL??? VLÁDY CHCÚ, ABY SME BOJOVALI PROTI TERORIZMU, TAK POTOM BOJUJME!!!

beba

#690

2015-03-27 19:43

Ludia existujú (rodia sa) vďaka rodine (otcovi a mame), jej zázemiu a láskyplných nezištných vzťahoch, ktoré pretrvávajú po celý život v dobrom aj zlom. Bohužiaľ v dnešnej dobe sú rodiny pod obrovskými tlakmi (či už otcovia bez práce a možnosti jej uživenia,tým pádom prepadajú rôznym závislostiam a frustráciam, matky sú často živiteľkami a vyčerpané, starí rodičia možno ešte pracujú alebo sú na pravde božej a deti chúďatá zostávajú bez dozoru, bez vypočutia a hlavne v "rukách tých ktorí majú najväčší záujem ich "ohlupovať" novými názormi. Keby vesmír chcel, rodili by aj muži... čiže riaďme sa prírodnými zákonmi a sedliackym rozumom. Ak môžme tak pomáhajme rodinám s deťmi, osamelým matkám a otcom, vážme a ctíme si starších a buďme príkladom pre naše deti.

Nech si každý žije podľa vlastných pravidiel, ale ísť proti PRÍRODE je choré a myslím, že aj nebezpečné.

 


Hosť

#691 Re:

2015-03-28 19:22

#684: hosť -  

 "Uplne zmy zo mňa SVOJU ? vinu"   (asi preklep dúfam)


Hosť

#692

2015-03-28 20:59

Nie som za registrované partnerstvá z toho dôvodu, že ak by sa povolili, potom je pojem klasická rodina so všetkými morálnymi hodnotami preč. A morálne hodnoty sú práve tie, ktoré zatiaľ držia aj tento štát ako tak pohromade.

Hosť

#693 Re: Re:

2015-03-30 07:56

#691: - Re:  

žiaľ,je to preklep,má byť ,,úplne zmy zo mňa moju vinu"

ďakujem za upozornenie


Hosť

#694 Re: pre pani FA a jej podobnym!!

2015-04-03 09:01

#658: antikristus - pre pani FA a jej podobnym!! 

 

 

 

                                           D  I   E  L   O          S  A  T  A  N  O  V  O  !

 

 

 

antikristus

#695

2015-04-04 20:36

 

 

                                                     S A T A N   N E E X I S T U J E !

 

 

 


Hosť

#696 Re: Re:

2015-04-07 11:37

#678: Prorok - Re:  

 Súhlasím.


Hosť

#697 Re:

2015-04-07 11:39

#695: antikristus -  

 To satan tvrdí stále!

 

Potrebuje takých ludí,aby ich lahšie získal pre seba!

antikristus

#698 Re: Re:

2015-04-07 14:03

#697: - Re:  

 ako satan ziskava ludi pre seba?


Hosť

#699

2015-04-09 13:37

Pane Ježišu Kriste, Syn Boží, Ty si Vzkriesenie a Život!  Kto verí v Teba, bude žiť naveky! Ďakujem, že mi dávaš túžbu hľadať Ťa a milovať v bratoch a sestrách, ktoré mi posielaš do cesty.

 

Irenka

#700 Re:

2015-04-10 07:57

#699: -  

Pripájam sa k modlitbe a ďakujem, že môžem chváliť a dobrorečiť Pánovi za všetkých, ktorých mám posiela. Ježiš Kristus je Cesta, Pravda a Život.