Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv.

Prorok

#626 uRe: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Moj nazor

2015-03-11 17:41

#625: strawjam - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Moj nazor 

 http://www.kcho.sk/?page_id=251              Ak je to vážnejšie-každá farnosť má prideleného exorcistu-                                                                     tam dostaneš všetky informácie...

Prorok

#627 Re:

2015-03-11 17:59

#624: antikristus -  

 Určite nebude náhoda že na našej planéte je len jeden mysliaci tvor/človek/,ktorý sa dobrovolne rozhoduje pre dobro alebo zlo.Tak je len a len na tebe, pre ktorú variantu života sa rozhodneš.Keď budeš počúvať v tichosti svoje svedomie zistíš kde je pravda.Všetko dobré.....

antikristus

#628 Re: uRe: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Moj nazor

2015-03-11 18:05

antikristus

#629 Re: uRe: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Moj nazor

2015-03-11 18:07

antikristus

#630 Re: Re:

2015-03-11 18:10

#627: Prorok - Re:  

 pri citani komentarov pod touto peticiou zacinam nadobudat dojem, ze ten jeden mysliaci som JA!

 


Hosť

#631 Re: Re: Re:

2015-03-11 19:00

#630: antikristus - Re: Re:  

 PYCHA PEKLOM DYCHA ! ! !

antikristus

#632 Re: Re: Re: Re:

2015-03-11 20:24

#631: - Re: Re: Re:  

 JAHODA JE POHODA ! ! !

antikristus

#633

2015-03-11 20:27

JEZIS KAM BEZIS ! ! !

antikristus

#634

2015-03-11 20:28

BOH VYZERA AKO HROCH ! ! !

 

pochopil som spravne tvoju hru?

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-03-11 21:55



Hosť

#636

2015-03-13 07:57

13. marca 2015
Štúdiom kníh sa hľadá Boh, modlitbou sa nachádza.
Sv. Charles de Foucauld
antikristus

#637 Re:

2015-03-13 09:23

#636: -  

13. marca 2015 

 a pouzitim kritickeho myslenia a logiky sa pride na to, ze boh je vymysleny ludmi!

sv. antikristus


Hosť

#638 Re: Re: Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek.

2015-03-13 19:40

#582: - Re: Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek. 

Prispievam k téme sexuálnej výchovy v materských škôlkach. Mnohí neveria, že v Nemecku sú deti v škôlkach vedené k masturbácii. Kto rozumie nemecky, môže si o tom prečítať na stránke nazvanej výstižne: materská škôlka dnes (www.kindergarten-heute.de), v časti Zeitschrift (časopis).

Dovoľujem si tu uviesť preklad niektorých častí článku s názvom Sich selbst endecken und sinnlich erfahren uverejnenom v časopise Kindergarten heute 2/2005 (priamy link na článok mi stránka petície.com nechcela vziať pre limit 90 znakov):

Cesty objavovania - detská sexualita: Detská sexualita sa ukazuje počas denného programu v škôlke v rôznych podobách: priamo alebo nepriamo, bojazlivo alebo otvorene, iritovaním alebo jasne, pýtajúc sa alebo provokovaním. 

Skorá detská masturbácia - sebauspokojovanie: Prostredníctvom sebauspokojovania objavujú deti svoje telá. Cítia svoje telo veľmi blízko a pociťujú slastiplné pocity. Povoliť skorú rannú masturbáciu má význam pre budovanie ja-identity a poukazuje na aspekt identity u sexuality.

Hranie sexuálnych rolí: Hry rolí so sexuálnym obsahom sú dôležitým cvičným poľom pre deti v kontakte s vrstovníkmi. Hry na doktora, otec-mama-dieťa hry alebo ďalšie sexuálne hry rolí umožňujú na jednej strane vydať sa na cestu objavovania tela a na druhej strane spracovať aktívne mediálne vplyvy a hravou formou previesť.

Zmyslové školenie: Rozsiahle zmyslové školenie umožňuje spoznať vlastné telo ako aj emocionálnu a telesnú dimenziu sexuality. Pritom hrajú významnú úlohu dotyky, státie, chôdza a pohyby. Dotyky sú odkázané na telesný kontakt s ostatnými deťmi alebo dospelými. Deti experimentujú a zakúšajú, kde sú ich telesné hranice a kde prekračujú telesné hranice iných.

Priestorové usporiadanie: Priestory sú často vybavené z pohľadu prehľadnosti, upratovacích možností, jasnosti a vecnej funkčnosti. Zriadenie prítulných kútikov s poduškami a matracmi je dôležité, aby deti mali tiež možnosť stiahnuť sa a byť medzi sebou v malej skupine.

Na konci článku je odporúčaná literatúra vydaná inštitúciou BZgA - Spolková centrála pre zdravotnícku osvetu, ktorá je viazaná príkazmi a podriadená vláde. Odporúčaná literatúra: Koerper, liebe, Doctorspiele - Telo, láska, hry na doktorov. Príručka pre rodičov pre rozvíjanie detskej sexuality u detí vo veku 1 - 3 roku života, a vo veku 4 - 6 rokov (brožúrky sú zadarmo). Príručka sexuálnej výchovy. Takto sa deti učia spoznávať seba a svoje telá. Odborná kniha pre vychovávateľky a rodičov.

Tieto publikácie si môžete ľahko vygoogliť na internete.


Hosť

#639 Re: Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek.

2015-03-14 06:29

#568: - Re: Mám pocit, že žijem v stredoveku v čase gender bosoriek. 

 Utvrdila ma o tom vaša posledná veta,veriaci v tom vážne cítia ohrozenie detí a ich zdravého detského myslenia a rodičia sú zodpovedný za výchovu pred Bohom ale aj pred ľudmi.......Veriaci je povinný chrániť deti pred zlom! Nie je to vami nazvané spasiteľstvo ale ostražitosť,ako nám Pán povedal, budte ostražitý .......a toto je zlo , nebojme sa to tak pomenovať lebo je tu!

Prorok

#640 Re: Re:

2015-03-14 20:26

#637: antikristus - Re:  

 Ruského roľníka sa opýtali: Veríte v Boha? Iste,verím,odpovedal roľník.Prečo veríte?Videli ste ho niekedy?Nie,ale rovnako som nikdy nevidel ani jedného Japonca.Verím,že Japonci jestvujú,lebo naša armáda bojovala proti nim.A verím v existenciu Boha,pretože naša vláda vedie proti Nemu neľútostný boj.Môže sa viesť vojna proti niekomu,kto nejestvuje?....Ateisti takisto ako veriaci poznajú trápenie po zlom skutku.Pred kým sa obviňujú?Komu sa priznávajú k vine?Prichádzajú na nich aj chvíle úľavy,keď cítia odpustenie.Kto odpúšťa?Klopanie na dvere v noci predpokladá prítomnosť niekoho vonku.Svedomie dokazuje vesmírneho stvoriťela....

antikristus

#641 Re: Re: Re:

2015-03-14 21:31

#640: Prorok - Re: Re:  

 jednymslovomwau!

ak na zaklade toho, co si teraz napisal veris v boha a ides potom v jeho mene bojovat proti inym ludom, tak zosobnujes presne to, co na veriacich tak nenavidim!


Hosť

#642 Re: Re: Re:

2015-03-15 11:20

#640: Prorok - Re: Re:  

 Veľmi pekne podané,ale jemu sa neoplatí nič písať,  (predtým skutočnosť,teraz anti...) lebo on nenávidí aj sám seba a tak nemôže mať rád ľudí. To sa mi zdá v jeho odkazoch a naposledy aj v obrazoch.Takže nech sa páli ak chce,má slobodu.Tu by sme si mali písať ( prečo vlastne bolo referendum a ktorý sa nezúčastnili možno aby sa im tu dostalo informácií kto sa tejto problematike venuje a má k tomu hlbšie poznananie,aby sa tu prezentovalo a ľudia sa oboznámili. Iba takto sa môžeme zjednotiť a ísť o krok dopredu.Ak by som v tomto pracovala určite by som to tu prezentovala.I vy ste vyššie podal dobrú informáciu (možno i viac) ktoré poukazujú  na tento problém.  Takže ja by som prosila možno vás,kto vie odbornejšie a presnejšie informovať aby to bolo v tomto mieste dostupné na komunikáciu.K takémuto postoju anti...a jemu podobných sa netreba už vyjadrovať pretože ide iba o provokatéra neschopného konštruktívnej debaty. Vie iba nenávidieť ale to nám nesmie prekážať alebo sa dať znechutiť,pretože rozumný a veriaci človek vie odhaliť čo sa za tým skrýva.Zo srdca vám dakujem za námahu za všetko čo máte možnosť tu predložiť čo sa týka homo manželstiev či adopcií detí alebo hrozba učiť sexuálnu výchovu už v škôlkach.Toto nám treba zastaviť aby naše deti boli zdravo a sebavedome vychované. Vdaka z mojej strany každému prispievatelovi  kde sa dozviem o tejto problematike bližšie,ved u nás je množstvo vedcov a rozumných ľudí,len nám treba byť odvážnejší.Ako hovoril sv.pápež Ján PavolII.zvlášť nám slovákom lebo vie že naša odvaha je vždy kdesi vzadu - NEBOJTE  SA,  NEBOJTE SA. A treba to už dokázať inak budeme plakať. Napadli ma teraz slová Pána Ježiša na krížovej ceste- hovorí ženám "neplačte nadomnou ale nad sebou a nad svojimi deťmi." myslím že tu už netreba nič dotať. Fa.

antikristus

#643 Re: Re: Re: Re:

2015-03-15 15:01

#642: - Re: Re: Re:  

 'konstruktivnej debaty', kde sa dokola hovori, ze treba bojovat proti veciam na zaklade toho, ze su proti bohu a ze boh je to najlepsie na svete, tak takej debaty nie som schopny!

a vas som sa pani Fa pytal a pytal, az sme sa dostali do bodu, kde ste nevedela odpovedat a poslala ste ma za fararom - bol som v tom, ze ked tu tak vehementne tvrdite, ze boh existuje, tak nebude problem zodpovedat moje otazky tak, aby som sa mohol aspon zamysliet, ci nahodou nemate pravdu, ale boli to len same nabozenske klise a nepodlozene vymysly, ktorym verite, lebo sa vam to tak paci a dava vam to zmysel - nie vsetci su ako vy a veria tomu co vy, kazdy veriaci ma vlastnu predstavu a vyskladal si svojho boha podla toho, co sa mu paci a s cim je schopny sa stotoznit! a potom su tu miliony ludi, ktori su presvedceni, ze boh neexistuje a nepotrebuju ho vobec k zivotu!

vasa viera je vasa vec, tak ju nestrkajte, kam nepatri - su tu totiz ludia, ktori vyvijaju usilie na eliminaciu nespravodlivosti a podporu vzdelania veduceho k lepsiemu porozumeniu a tolerantnosti a vy im do toho konstatne pchate veci, ktore existuju len vo vasej hlave a hlavach ostatnych veriacich!

Prorok.

#644 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-15 17:12

#643: antikristus - Re: Re: Re: Re:  

 Sám som bol ateistom.Veriacim som sa stal až oveľa neskôr...Akým by som bol veriacim,keby som nechápal tých,ktorý zostali verní svojej prvej láske,ateizmu,zatiaľ čo ja som ju opusti?Ak boh jestvuje,potom fantázia je zaiste súčasťou jeho tvorivosti.Nayše, nemôžeme odsudzovať ateistov,pretože neviera sa vyskytuje aj medzi veriacimi...Dokonca si myslím že ako nájdeme nevieru medzi veriacimi,nájdeme aj vieru medzi ateistami.Dokonca na 2. vatikánskom koncile jeho účasníci vyhlásili,že ateizmus je nevinný,keď nevylučuje spásu.Sám nemám rád ľudí čo sa skovávaju za Boha,ale svojim životom dávajú zlý príklad.Engels napísal,že aj najpevnejší kresťan má v sebe zárodok,ktorého rast by mohol viesť k ateizmu.To je pravda,ak súčasne uznáme opak,totiž,že každý ateista je potenciálny veriaci.Dokonca sám mám viacej kamarádov ateistov ako veriacich...Počúvam rock/Scorpions,Sweet apod./a chodím na pivo...Boh je svetlo,má rád každého,je nestranný,nepozerá na farbu našej pleťi a  nechce aby sme v Neho verili nasilu.Preto nerobme s Neho strašiaka! Na záver chcem podotknúť, že slovo NENÁVISŤ som už dávno zo svojej mysle vyčiarkol...


Hosť

#645 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-15 18:07

#644: Prorok. - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Súhlasím,sama som v odpovedi predtým písala že každý ateista má vieru,nikto nie je neveriaci  . To sa teším že ste na svojej ceste našiel >ktorá vás vedie. Iste aj lepšie sa vžijete do tzv.ateistu ako ja. (nenávisť som naznačila- ako písal sám o sebe "ako nenávidí,hovorila som o tom,zopár listov dozadu .Veriaci majú vieru(nie nevieru) ale povrchnú čo sa odzrkadľuje vo vzťahoch medzi ľudmi. Ak by to bolo tak,ked veriaci žijú vieru - preto sa volá živá viera - tak by sa to prejavovalo medzi ľudmi. Bohužiaľ je to ako píšete ale každý svojou troškou môžeme svet meniť k lepšiemu. Nech sa vám darí vo svojom okolí,vo vzťahoch s ľudmi prejaviť čo ste dostal.

Prorok

#646 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-15 19:12

#645: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Ďakujem.Prajem všetko dobré. 


Hosť

#647 hnus!!

2015-03-17 15:54

Musime zastavit tuto choru strategiu! Taketo chore hry sa maju hrat nase deti? Tu je obrazok!

Paťo

#648 Re: Re: Re: Re:

2015-03-17 17:15

#584: Fifipierko - Re: Re: Re:  

 Nesprávne,naším duchovným vodcom je Pán Ježiš Kristus!

Pán Chromík,len vykonáva Jeho vôlu!

Tí čo neprišli na referundum sú   v rôznych skupinách:  Sú proti

                                                                                     Sú za,len sú lahostajný

                                                                                    Sú za,len neboli dostatočne informovaný

                                                                                    Je im to jedno

 

Keby bolo referendum povinné potom by bolo jasné kto je za,proti,je mu to jedno!

 

 

Prorok

#649 Re: hnus!!

2015-03-17 17:42

#647: - hnus!! 

 Pri poslednom sčítaní občanov na Slovensu sa hlásilo ku kresťanstvu 3 mil.občanov.Pýtam sám seba, kde ostali tie 2 miliony?Odpoveď je jednoduchá,to sú len papierový kresťania...Dovoľujem si povedať,že medzi 1 mil.zúčasnených na referende bolo aj veľa ateistov-ktorý pochopili správnosť doby.Ľudia ktorý sa referenda nezúčasnili nepochopili, že dali volný priebeh amorálnych zákonov ktoré sa v najblišch rokoch na Slovensku pretlačia...V tejto dobe sa salámovou metódou-/po kúskoch/ľuďom predkladajú tkz. liberálne zákony tak, že ľudia si to všimnú keď už bude neskoro...Ak si to vôbec všimnú...

Paťo

#650 Re: Re: hnus!!

2015-03-17 17:52