Nebuďme psími rasistami

Quoted post


Hosť

#16

2012-09-21 12:44

to čo sa deje na tomto prijebanom slovensku nema obdobu ani u cigaňov v osadach,a všetkym politikom by som dal 350euro vyplatu za cely mesiac bez naroku na obedy,hajzli!!!

Replies

Gus

#416 Re:

2012-09-26 21:28:29

#16: -

Pri... su ti, ktori si potrebuju svoje  KOMPLEXY  riesit chovom hlavne bojovych  psov a nezvladaju ich, je im to jednoducho fuk, co sa moze prihodit. Som turista a zacinam mat obavy, tak ako mnozstvo mojich kolegov, nielen z tulavych psov, ale aj zo psov, ktorych majitelia nerespektuju zakony a vodia do lesov svojich milacikov. Doprial by som kazdemu z nich, aby sa im  stalo to co mne, bez vystrahy, zakerne skocil mi po krku vlciak, ktoreho majitel bol nedaleko. Keby som intuitivne a rychlo nezareagoval , nenastavil mu laket a kamarat mi nepomohol, tak ...je mozno po mne. Odniesol to "iba" laket, kde mam doteraz "vyznaceny" cely chrup dotycneho vlciaka, nehovoriac o peripetiach ohladne zraneni. Takze "velacteni" , mne sa zda, ze Vase vlastne "uspokojenie" a "laska " k Vasim "milacikom", je viac ako zivot a zdravie nevinnych LUDI. Zaujimave , poranenia, smrt ludi Vas vobec nezaujima, "empaticki" ste iba voci svojim "milacikom".  Nezda sa Vam to zvratene ... ak pravda viete, co to pojem "empatia" znamena ? Nie som vobec nepriatel psov, vyrastal som na dedine, mali sme stale psika, dokonca som jednemu zachranil zivot, ked ho zrazilo auto, chceli ho utratit , ja som ho vyliecil. Takze nie som "rasista", chcem aby sa nielen psy citili bezpecne , ale aj nase "malickosti", L U D I A.  Viem vsak, ze tento moj "apel" je vo vztahu k niektorym "psickarom" zbytocny, pretoze dost ludi sa uci iba na vlastnych chybach, zlyhaniach a niektorym uroven ich IQ jednoducho nedovoli aby pochopili o co vlastne ide, vidia iba to SVOJE.