Petícia za ochranu mravnosti detí a mládeže vo verejnom priestore

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia za ochranu mravnosti detí a mládeže vo verejnom priestore.

Eduard

#51 Ja som Cesta,Pravda,Život

2012-09-29 14:21

Treba konečne prestať znásilňovať občanov proti ich voli,aby si museli s novinami kupovať aj erotiku.Taká tlač je hanbou národa.Aj v TV tá propagácia Moslimov,koho to zaujíma?
Marian

#52 Re: Má to význam

2012-09-29 14:35

#14: Hosť -

Lebo tým, že sa to všade prezentuje verejné čiže ako normálne, vzniká pocit, že to je normálne. Ale to je ilúzia. Deti a mládež to neviedia rozlíšiť. Hranice musia byť a tu sa zašlo už priďaleko.

Juraj Magna

#53 Svetlo sveta

2012-09-29 14:38

Tento presexualizovaný svet a plný násilia aj v TV je zlou orientáciou pre život.Je známkou úpadku a nie rozvoja.Deti a mládež v školách vydáva svedectvo,že cez počítače v domácom prostredí je deformovaná,rodičia málo dbajú o správnu etickú a náboženskú výchovu.
znechutená médiami

#54

2012-09-29 19:29

Pracujem v školstve a vidím ako negatívne vplývajú médiá a časopisy na zdravý duševný rozvoj našej mládeže, preto som rada, že sa našli ľudia, ktorým záleží na mravnom vývoji našej mládeže a ďakujem im za napísanie tejto petície. Som aj za to, aby televízia nedávala v hlavnom vysielacom čase seriály plné hnusu typu Farma a Farmár hľadá ženu
pmflash

#55

2012-09-30 09:30

Navyse by sa mala tato peticia tykat aj televiznych medii , pretoze najvacsie obscenosti, ktore su nekontrolovaltelne vysielane aj v ndedelu dopoludnych hodinach je uz naozaj vrchol. Take relacie ako FARMA a FARMAR hlada zenu maju najohavnejsie UPUTAVKY KEDYKOLVEK BEZ KONTROLY !!!!
matulienka

#56 rozhorčenie

2012-09-30 10:28

Konečne nie som jediná, kto si myslí, že naša krajina potrebuje vyčistiť atmosféru. Sama keď chodím po meste, neviem kam sa pozerať. už aj cudzinci majú k tomu zvláštne komentáre.Podľa mňa je to otrasná vizitka našej krajiny. Žial neviem, kto to povoluje. Čo stretávam ľudí, každý sa na tom len rozčuluje.

Hosť

#57

2012-09-30 12:28

Ked to bude posledny problem na slovensku tak to podpisem. Sa pozrite okolo seba, kolko je v TV krvi kazdy den. Same vrazdy, znasilnenia.... To vam nevadi? Toto je podla mna nieco co ovela viac vplyva na vyvoj dietata, ako to ze uvidi nahu zenu v TV. To by ste museli zakazat aj pristup na internet. Fakt musite riesit taketo blbosti?

Hosť

#58 Re:

2012-09-30 12:30

#54: znechutená médiami -

Tak vyplnte detom inak program. A nie posadite ho k TV a viac sa nestarate. Nikto Vas nenuti pozerat TV.

va

#59

2012-09-30 19:32

Jednoznačné áno ,jasné hranice,mantinely,uplatňovanie Božích princípov v spoločnosti,ktorej sme súčasťou a nesieme za ňu svoj diel zodpovednosti.
mirkah

#60 Petícia

2012-09-30 20:27

Aj pre dôvod, pre ktorý vznikla táto petícia, nepozerám TV a nekupujem si noviny či časopisy. Viem, že takýto spôsob protestu až tak neovplyvní vysielanie alebo uverejňovanie podobných hlúpostí, preto sa podpisujem k tejto petícii.

Hosť

#61

2012-09-30 21:01

Super, som veľmi rada, že som ju mohla podpísať. Uplne sa s ňou stotožnňujem.
Naty

#62

2012-09-30 23:12

#5: juraj -

krásne a výstižne napísané!

erique

#63

2012-10-01 08:03

mravnosť nám chýba už dávno, netreba len zakrývať oči pred obrazmi či už v stánkoch alebo na plagátoch, ale aj my sami sa musíme uvedomiť, dievčatá oblečené ako ľahké devy, zmaľované tak, že ani sami nevedia ako pôvodne vyzerajú. Veľa závisí od príkladu rodičov a učenia učiteľmi a vychovávateľmi.

Hosť

#64

2012-10-01 09:16

Ja dakujem za snahu, cením si to. Mišo
___

#65

2012-10-01 10:16

Aj tak si myslím, že tak ako stále, tak aj v tejto veci má moc v rukách spotrebiteľ, teda bežný občan. Podpísaní pod túto petíciu by oveľa viac dosiahli, ak by prestali kupovať spomínanú tlač a prestanú sledovať konkrétne programy, či televízne kanály. Je to už 9 rokov čo doma nemáme TV a je to vážne skvelé. Ak niekedy prídem na návštevu a je zapnutá televízia, som nemilo prekvapení čo sa vysiela a ešte viac som prekvapení že ľudia to pozerajú dokonca a baví ich to, aj napriek tomu že verejne bojujú za ochranu mravnosti svojich detí.

Hosť

#66

2012-10-01 11:29

Páči sa mi, že konečne sú poslanci, ktorým záleží na ľudoch, aj počas bežného volebného obdobia. Bohu vďaka za nich.
Prajem požehnaný čas.
eva

#67

2012-10-01 11:34

Som veľmi rada, že sme sa vôbec začali ozývať vo veci ozdravenia morálky, ale prekvapuje ma, že v petícii nie je ani zmienka o televízii a internete, ktoré majú oveľa širší dosah na deti ako tlač. Tiež veľkoplošné reklamy popri mestských cestách. Plánuje sa aj s týmto niečo robiť?
Rôzne "reality", samé bruchoplniace relácie alebo násilnosti a nešťastia, to je to, čím sa vymývajú hlavy ľuďom ( a hlavne deťom) dnes. Ako v Ríme - dajte ľuďom chlieb a hry a bude ticho.
moralista

#68

2012-10-01 14:04

Konečne,že sa už s týmto problémom začalo zaoberať,aj keď pred dvanástou.Smelo dotoho nech sa ukáže komu o čo ide.Chráňme budúcnosť mladým, oni ju ešte nepoznajú.

Hosť

#69

2012-10-01 14:15

...konečne :)
Ďakujeme.
A potom by mal prísť na rad ešte internet - to je oveľa horšie.
motýľ

#70

2012-10-01 14:41

Vďaka Bohu za svetlo ktoré sa dostalo do parlamentu. Len tak ďalej ostávam v modlitbách za vás a za všetkých čo túto petíciu podporia.Sama mám 3 deti takže viem o čom to je.Požehnaný deň

Hosť

#71

2012-10-01 15:25

Je neuveriteľné, že opak nie je trestný a že musíme bojovať za samozrejmé veci...
martino

#72

2012-10-01 16:08

Som rád, že v parlamente sú už kresťania, ktorí robia aj konkrétne kroky kresťanov
Mefisto

#73

2012-10-01 16:23

Už len to, že nachádzam pravidelne za stieračom auta nevkusný propagačný materiál erotického salóna, je hnus. Všeobecná prístupnosť erotiky vo voľne predajných denníkoch, násilie v TV,... neprináša nič dobré pre naše deti.

Hosť

#74

2012-10-01 23:44

dufam, ze prinesie dobre ovocie
PP

#75

2012-10-02 00:44

Moooc SUPER,že si to niekto všimol a pokuša sa s tym niečo robit, držím mooc palce a samozrejme podpisujem, bo tato doba je naozaj velmi presexizovana a zabíja to čistu a uprimnu LASKU !!!