Petícia za ochranu mravnosti detí a mládeže vo verejnom priestore

Josef

#226

2012-12-26 01:32

Tento problem nemajú na svedomí len printové média, treba zahrnúť aj tie ktoré na tomto zhúbnom procese majú najvačší podiel, a to TV, video, reklama a pod.

Hosť

#227

2013-01-06 02:16

raduj sa dobrim veciam ... ked som bol dieta dostalo sa mi na oci mnoho hambatych neuvazenosti tochto sveta ktore zo mna vychovali zaviskeho tinegera mam na mysli - ludske telo je ozaj uzasne Bozie dielo no svet zneuzil telo a ludske vnemi na to aby oklamal a rozmrvil charkter zdraveho myslenia ludi ... dnes som oslobodeny od tohoto nenormalneho pokrivenia ludskeho charakteru preto sa radujem nad tymto volanim po naprave a vyjadrenim nasej nespokojnosti dakujem ... urcite posielam dalej
GM

#228

2013-01-27 22:13

Veľmi sa tomu teším, že Pán Ježiš toto niekomu položil na srdce. Som študentom strednej školy v Bratislave a šokuje ma, že mesto je preplnené takýmito hriešnymi vecami, že sa už človek nemá ani kam pozrieť, aby to nevidel. Modlím sa, nech sa Pán Ježiš zmiluje nad touto krajinou!
Ema

#229 O čo tu ide v skutočnosti?

2013-01-31 11:53

NESÚHLASÍM S PETÍCIOU! Zase si Niekto chce vylepšiť profil pred občanom! Mravné hodnoty si každý prináša do života a ďalej získava predovšetkým výchovou. Ak rodič "kašle" na výchovu,nepomôže žiadny zákon na mravnú ochranu dieťaťa. Začnite radšej každý sám od seba a nebude treba vypisovať žiadne petície a mrhať časom a energiou ľudí.
Kto chce nájsť nájde - zlé alebo dobré, mravné alebo nemravné...možností je mnoho na každom kroku.

Hosť

#230

2013-02-01 11:16

konečne sa niekto ozve, lebo zlo a násilnosti budú pokračovať len do tej miery pokiaľ to spoločnosť dovolí...
der Alte

#231 Nahota je prirodzená

2013-02-02 05:35

Určite by som nezačal tým,že vidieť nahé ľudské telo je amorálne. Viac mi vadí propagácia a tolerancia vraždenia, znásilňovania, okrádania, zotročovania, zbedačovania, ničenia a akéhokoľvek primitivizmu a to aj v oblasti sexu. Pre deti, ktoré žijú na dedine so zvieratami je sex prirodzená a dôležitá súčasť života.


Hosť

#232 Re:

2013-02-14 09:03

#8: toja -

prioritne internet a televízia podla mna, inak absolutne suhlasím


Hosť

#233

2013-03-21 18:58

Som povzbudená, že politici sa pustili do zmien v našom Slovensku. Verím, že cieľ tejto petície sa odzrkadlí aj na našej krajine a mravnosti. Verím, že to vyjde :)

Hosť

#234

2013-04-18 07:37

Škoda, že som nevedel o tejto stránke skorej
Martin Rapavý

#235 Riadna pičovina!

2013-04-29 09:41

Tý brďo, toto je riadna pičovina...! :-D

Je groteskné, že tí najväčší zvrátení úchyláci, ktorí sa nedokážu normálne vyrovnať so sexualitou, by chceli o nej kázať a určovať pravidlá pre ešte neskazené deti!

Sú vraj – citujem – „*bezbreho zaplavovaní* nesprávnym a poškodzujúcim zobrazovaním ľudskej nahoty“.
Pod týmto „bezbrehým zaplavovaním“ máme rozumieť to, že niekde v novinovom stánku dokázali vyňúrať erotický časopis (nepochybne so značnou námahou, lebo bežne z nich vidno sotva názov, čiže musia presne vedieť, po čom pasú :-P).

Títo perverzní mravokárci sa zhostili úlohy rozdeľovať nahotu na „správnu“ a „nesprávnu“.
Už vieme, aká je pre nich tá „nesprávna nahota“. Tíško ukrytá v zákutiach novinových stánkov.
A aká je tá „správna nahota“?
No predsa pofŕkaná krvou a pribitá na kríži! Zobrazovaná nie po desiatej v noci, ale o desiatej predpoludním. A túto nahotu deťom ešte vnucujú od útleho veku, bez diskusie, bez milosti.
Nečudo, že z nich potom vyrastú rovnakí asociálni, dogmatickí perverzáci...

A čo bude ďalej?? Nariadenia na zahaľovanie sa od hlavy po päty pod zámienkou „ochrany detí“, lebo vraj „verejný priestor je presexualizovaný“?!

Hosť

#236

2013-07-26 20:13

Som presvedčený, že táto petícia bola pre dnešnú dobu správnou voľbou.

Hosť

#237

2013-08-02 14:56

mladez potrebuje citlivy pristup inak bude nestastna. Treba ju chranit aby hladala spravne hodnoty.
morzsi

#238 Re:

2013-08-02 19:28

#1: -

samozrejme ze  sa pridavam kto by v dnesnej dobe  nechel uchranit svoje dieta samozrejme ze som proiti takymto nemravnostiam ze z rozpravok kde  dobro vladne nad  zlom sa stalo zabijanie a  ine ... a  cimdalej  tym horsie   a to nehovorim  len o TV ...  len radsej sa zdrzim


Hosť

#239

2013-08-03 07:26

Deti majú prežívať detstvo a nie žiť život dospelých všetko má svoj čas a naše deti trpia lebo sme im vzali čas radosti a hier a vtisli im život na ktorý majú čas sa pripraviť.

Hosť

#240

2013-08-22 12:25

Konecne sa toho niekto chytil, lebo deti,mladez i dospeli uplne stracame stud a uctu k ludskemu telu ako takemu...

Hosť

#241

2013-08-26 08:40

Peticia by sa mala tykat nielen tlace, ale aj televizie. Treba vratit druhu casovu oponu, aby sa programy nevhodne do 15 rokov vysielali az po 20:00

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2013-08-26 08:51



Hosť

#243

2013-08-26 23:06

podporujem

Hosť

#244

2013-09-02 18:27

Zivot je prilis krasny dar na to,aby sme si ho nechali zhyzdit.

Hosť

#245

2013-09-04 14:59

Banda bigotnych kokotov

Hosť

#246

2013-09-05 09:11

Mravnosť je základným kameňom zdravého národa. Preto som sa rozhodol túto petíciu podpísať.

Hosť

#247

2013-09-07 09:33

Je to správna vec!
kitty

#248 Re: sú aj horšie veci

2013-09-18 10:14

#31: nedivák - sú aj horšie veci

no jasneeee...ludia tyraju zvierata, vlastne deti, znecistuju prostredie atd (nie len knazi, ale UPLNE vsetci)-> nezakazeme radsej cele ludstvo uplne?

babulienka

#249 Re: sú aj horšie veci

2013-09-25 06:58

#31: nedivák - sú aj horšie veci

Milý nedivák, predpokladám, že si dospelý, teda vypni sv. omšu, hovor o pedofilných kňazoch - /nikto Ti v tom nebráni/ a iných Tebe vadiacich veciach, ale pýtam sa Ťa, ako sa má brániť proti týmto nechutnostiam dieťa, ktoré si zo zvedavosti kúpi noviny, časopis, pozrie spomínané programy? Rodičia sú v práci  a ono keďže vie, že by to nemalo, robí to potajomky. Dieťa je zvedavé, hľadá - tu sa mu ponúka široký. bohužiaľ však nevhodný, výber. Neviem koľko máš rokov - ak si však dospelý mal by si aspoň tušiť, že malá detská dušička je v ohrození a v ohrození je aj jeho celý život. Ak nebudeme chrániť deti, potom koho?

Shaggy

#250 Dobrá vojna!

2013-09-28 18:28

Pýtali sa ma, či pochod za život aj niečo zmenil. Ja som povedal: odštartovalo sériu dalších udalostí. Začala sa vojna. My sme dostali šancu a tiež sme udreli. Boží štýl je ťaženie a nie rýchla výhra. A my budeme súčasťou jeho protiúderu proti démonickým silám v tomto svete! Som hrdý byť v jeho armáde a byť použitý pre jeho zámeri aj v mojej malej dedine.