PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií PETÍCIA PROTI VYTVORENIU PLATENÝCH PARKOVACÍCH ZÓN V TRENCÍNE.


Hosť

#1

2016-05-02 18:04

..pretože som nasraný "abonent" tohoto mesta ktorý sa nemôže už len nečinne prizerať bezohľadnosti a chamtivosti od predstaviteľov tohoto mesta a tejto krajiny aj napriek tomu že už som mal zničené auto!!!

Hosť

#2

2016-05-02 19:13

Je to nezmysel!!!! Obmedzovanie!!! Tahanie penazi od ludi, za nieco, co realne ani nebudu mnohi moct vyuzit " nebudu mat tak ci tak kde zaparkovat!

Hosť

#3

2016-05-02 19:51

Som jednoznačne proti zriadeniu platených parkovacích miest v rámci celého Trenčína ... A ešte dokonca súkromnou firmou ... No to je vrchol ...

Hosť

#4

2016-05-02 20:18

Milujem Trenčín celým srdcom, ale ak návrh prejde v podobe, v akom bol predložený, tak z tohto mesta odchádzam. To, čo sa tu robí posledných 15 rokov, je už na hranici znesitelnosti. Dúfal som, že sa veci zmenia po odchode Cellera, ale asi som bol najivný. Mesto odpredáva každý meter štvorcový verejného priestranstva za smiešne sumy na nezmyselnú zástavbu alebo ako v prípade tejto novej parkovacej politiky do správy tretím stranám aj na miestach, kde to nie je za potreby. Toto musí skončiť.
#4

#5

2016-05-02 20:32

To ako vyzerá Trenčín za poslednú dobu je jeden hnus: cesty samý výtlk - ohrozená bezpečnosť premávky, ničíme si svoje autá, chodníky rozbité - zvýšené riziko úrazu, trávniky kosené, keď tráva dorastie miestami do výšky pol metra - záťaž pre alergikov, lesopark pomaly zastavaný, nevybudované žiadne nové parkoviská, mestská letná plaváreň pre divé kačice... Za toto platíme mestu dane a ešte si pán primátor a poslanci mestského zastupiteľstva vymysleli poplatok za to, že naše autá zaberajú verejný priestor a ten sa bude odvádzať súkromnej firme...pritom to nič s parkovaním na sídliskách nerieši...je to nezmysel a treba sa proti tomu postaviť...


Hosť

#6 Re:

2016-05-02 20:35

#4: -  

 neodchádzaj...musia odísť tí čo to tu dok....li


Hosť

#7

2016-05-02 21:26

Suhlasim s podmienkami,uverejnenymi v peticii.

Hosť

#8

2016-05-03 03:48

lebo ako trenčania by sme to mali mat lebo ine výhody v trenčíne nemáme , a chcem vidiet pánov co by to schválili ci by oni platili za kazde miesto a auto zase by hladali výhody ako neplatit mudrci

Hosť

#9

2016-05-03 04:17

Pretoze je to vrchol ludskej arogancie a drzosti tie ciastky

Hosť

#10

2016-05-03 04:43

Verim ze stat a mesto sa maju o svojich obcanov starat, vytvarat lepsie podmienky pre kazdodenny zivot, zveladovat , zjdednodusovat, kraslit, vylepšovať prostredie v ktorom jeho obyvatelia ziju a hlavne si všetkých obyvatelov vážiť a ctit. Na Slovensku he to bohužiaľ naopak a mesto a štát len kradnú a na svojich obyvatelov kašľu a oberajú co najviac to ide.
Vladimír

#11 poplatky alebo dane?

2016-05-03 05:20

som proti tomu aby som ako občan platil aj dane aj poplatky. Buď jedno alebo druhé, ale nie oboje. Už aj tak skoro za všetko platíme a takto je to neprehľadné a ľahko zneužiteľné. Kedy budú mať dosť? Zo mzda ide takmer 50 % preč, DPH v obchodoch nás pripraví o 20 % hodnoty z každého nákupu. Za chvíľu budeme platiť aj verejné osvetlenie v poplatkoch...

Vladko
Hosť

#12

2016-05-03 05:39

- nie je v poriadku, keď niekto požaduje platby za "služby" , ktoré
nemôže alebo nedokáže zabezpečiť. Pri príchode z práce nemám častokrát kde zaparkovať . Navyše parkovisko pri našom dome sme si vybudovali svojpomocne bez prispenia mesta,tak ako mnohí iní. Upravy zelene - strihanie, kosenie, sadenie atd. si tiež robíme svojpomocne. Aktivita mesta vo vyberaní daní poplatkov a pokút je na vysokej úrovni ale to je asi tak všetko - na cesty - parky -  poriadok a bezpečnosť ich postihuje slepota, či profesionálna ignorancia..

Juraj

#13

2016-05-03 05:54

Dlho som bol na strane pána Rybníčka a nových poslancov, ale tak ako nič netrvá večne, tak ani moja trpezlivosť netrvá večne a týmto krokom (+nejaké naviac by sa isto našli v poslednom čase) alebo ako to nazývajú "návrhom" sklamali na plnej čiare. Navyše pán primátor to naháňa až príliš umelo, aby tento "návrh" bol čo najskôr schválený. Zase som sa utvrdil, že aj primátor je politik a politik ide hlavne po prachoch. Prečo mám pocit, že občania mesta sú momentálne tí druhí? Ved oni (primátor a poslanci) sú tu pre nás, nie my pre nich a ani nie preto, aby nás podojili a išli ďalej. Prosím všetkých Trenčanov so zdravým rozumom a úctou k spoluobčanom, aby sa zamysleli nad tým čo sa momentálne deje vo vedení mesta a venovali asi 15 sekúnd svojho času podpísaním tejto petície. Verím, že vyhrá zdravý rozum. Ďakujem


Hosť

#14

2016-05-03 06:00

- nepáči sa mi suma za parkovanie
- nepáči sa mi, že vybraté peniaze nebudú použité na vytváranie nových parkovacích miest
- najmä sa mi nepáči, že vybraté peniaze nemajú ísť mestu, ale inej organizácii, ktorá nebude tieto parkovacie miesta ani udržiavať
- som za to, ak nič nepomôže, ísť demonštrovať pred mestský úrad

- už odvádzame tomuto mestu aj tak veľké poplatky a mesto je špinavé, žiadne krajské mesto na Slovensku nie je také zanedbané ako Trenčín


Hosť

#15

2016-05-03 06:00

Podpísala som ju z dôvodu že mesto všetku finančnú záťaž prevádza na občanov...máme druhé najdrahšie poplatky za smeti..teraz ešte aj parkovanie

Hosť

#16

2016-05-03 06:24

to uz fakt zachvilku budeme platit aj za prechadzanie cez prechod prechodcou

Hosť

#17

2016-05-03 06:25

Preto ze je to tak spravne,ja si zaplatim za miesto,ktore nie je garantovane,ze ked pridem domov,tak sa moze stat,ze za zaplatene miesto, jednoducho nemam kde zaparkovat,hlavne vecer cez vikend,to je jedna vec,druha,ja robim 4nocne a 4 dni volno,tie nocne tu auto nemam,parkujem len cez den,ked spim po nocnej a ked mam 4 dni volno,tak tu opat neparkujem,lebo som mimo Trencin na chate.
XY

#18

2016-05-03 06:37

Pozrite sa  čo spravili  s našim mestom za posledné roky, čo sa tu vybudovalo pre ľudí ??? mali sme krásne kupalisko pod hradom, ktoré nám všetci obdivovali, bolo ho treba zbúrať a postaviť nezmyselný most pre rýchlovlaky, otrasné monštrum v centre mesta. Skuste sa tade prejsť, otrasný pohľad..... a nová plavareň? Celoslovenská hanba! narýchlo zbúchané na modro namaľované bazeniky pre kačice, kde je ten veľký nerezový bazén zo starej plavárne???? Trenčania sa už 3 roky nemajú kde v lete kupať, musia chodiť na Moravu a tam sa z nás smejú a mädlia si ruky, pretože im tam nosíme eura. Haha krajské mesto! Prečo sa kompentní radšej neoberajú tým, ako zlepšiť a spríjemniť bývanie v Trenčíne, aby mali ľudia kam ísť s deťmi, aby mohli športovať... čo takto radšej začať budovať cyklotrasy, aby sa človek mohol bezpečne dostať kamkoľvek v meste, pretože isť na bicykli po Trenčíne je samovražda... a možno by sa aj obmedzila premavka, keby ľudia mali kadiaľ isť bicyklom, nechaju auto doma. Teda aspoň ja. A možno by chodilo do mesta menej aut, a parkoviska v centre by neboli tak prepchate.   Každý kúsok voľnej zelene sa tu predáva.... Platíme dane, poplatky, čo ešte????? podpisujem túto  petíciu, pretože absolutne nesuhlasím s tým, aby sme platili za to, že potrebujeme parkovať pred svojimi domami a aby sa nabalila nejaka sukromna spoločnosť, už mám tohoto, čo sa už deje v TN plné zuby. !!!


Hosť

#19

2016-05-03 06:49

Petíciu som podpísala preto, lebo som 29 rokov obyvateľkou mesta TN, bývam na jednom zo sídlisk, kde parkovanie vo večerných hodinách je každodenný problém. Nemienim svoje financie, ktoré sa v našom meste zarábajú ťažko, nakoľko pracovných príležitostí nie je dostatok, investovať na niečo, čo mi nezaručuje parkovacie miesto. Mesto TN sa nemôže porovnávať so životnou úrovňou v Bratislave, ani v prahe, kde sú aj iné možnosti dopravy a nie tak predražená MHD v tak malom mestečku. Myslím, že by malo urýchlene doriešiť a vytýčiť trasy pre tých, ktorí chcú do mesta a práce dochádzať na bicykloch a dobudovať chodníky k nákupným centrám mimo mesta, aby nebol taký problém s preplneným mestom autami. Ak by to do budúcna nepomohlo, navrhovala by som urobiť na okraji mesta záchytné, strážené parkoviská, /ako je to napr.v Prahe / za solídnu cenu, odkiaľ by MHD tiež za prijateľnú sumu dovážala návštevníkov do mesta.Súčasný stav je nevyhovujúci, nakoľko nezohľadňuje trasy ani celkový čas cestovania.

Hosť

#20

2016-05-03 07:06

Pretoze o nic ine nejde,len ako od slusnych ludi a od strednej vrstvy vytiahnut dalsie peniaze...

Hosť

#21

2016-05-03 07:09

Nesuhlasim s platenim za parkovanie,kedze nemame presne urcene parkovacie miesta kazdy den,ked chceme zaparkovat musime najmenej 10minut kruzit a hladat miesto.

Hosť

#22

2016-05-03 07:14

Takymto sposobom sa parkovanie v Trecine vobec nevyriesi.Mnozstvo aut na sidliskach sa zvysilo(vacsinou uz kazda rodina ma aspon jedno auto),ale tym ze sa zrazu spoplatni parkovanie, aut zrazu neubudne.Keby sa skor zamerali na zlepsenie infrastruktury a vytvorenie Park and Ride parkovisk,kde by autobus do centra chodil kazdych 10minut,co do urcitej formy splnaju parkoviska pri Laugariciu a Tescu.Vo svete bezne takto funguju a pomohlo to odburat prilis aut v centrach.Myslim,ze to by stalo na zamyslenie.Cela tato parkovacia politika zavana niecim nekalym.Vytiahnut zas od obycajnych ludi peniaze,kt.sa potom zas niekde vyparia.


Hosť

#23

2016-05-03 07:17

Treba znížiť platy na úradoch v Trenčíne, vrátane mestskej polície
lebo len pokutujú. Za ušetrené nech opravujú a robia nové parkoviská, keby pozemky našim slávnym hokejistom nerozdávali tak mesto má viac. Primátorovi treba nechať priemernú mzdu aká je na Slovensku aj on bude proti výberu parkovného

Hosť

#24

2016-05-03 07:18

nesuhlasim s takymto doslova zdieranim obcanov Trenčina

Hosť

#25

2016-05-03 07:21

Nebudem platiť za niečo, čo nemáme a to je parkovacie miesto.