KAMENÁČ SI NEDÁME !

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií KAMENÁČ SI NEDÁME !.


Hosť

#26

2016-04-19 18:58

máme rádi prírodu


Hosť

#27

2016-04-19 19:02

Do Kamenaca sa chodím prejst kvoli tomu kusku prirody, ktory tam je a nie na nakupy. A pokial s tym maju problemy obyvatelia casti Za tratou, mam pre nich iba odkaz: Vedeli ste kam sa stahujete! Pan Stanko ako obyvateľ tejto casti, sa vyjadril, ze ked chce rozky, musi sadnut do auta. Bohuzial, aj ja a neprekaza mi to!

Hosť

#28

2016-04-19 19:05

Som a budem Trnavčankou a nejako mi ten Kamenný mlyn prirastol k srdcu, taký aký je. Chcem tam chodiť na prechádzky a kupko z vnúčatami .

Hosť

#29

2016-04-19 19:06

Je to otrasne ako dokazu byt poslanci ignorantsky ... fuj hnus!!!

Hosť

#30

2016-04-19 19:06

......lebo kamenac chcem aby ostal kamenacom.

Hosť

#31

2016-04-19 19:28

Podpísala som ju, pretože v Kamenáči som vyrastala, chodila som tam s rodičmi vždy ako sa dalo či už na kúpalisko alebo sa prejsť. je to nádherné miesto na odpočinok a výlety s rodinou. Chcem aby sa zachoval pre budúcu generáciu obyvateľov Trnavy a okolia.

Hosť

#32

2016-04-19 19:34

Jedine miesto, co este v Trnave zostalo na prechadzky v prirode,v klude,kde clovek moze vypnut a byt sam sebou
Trnavčanka

#33

2016-04-19 19:38

Pretože môj pritateľ sa do neho zamiloval a to tam predtým nebol. Pretože moja neterka sa tam rada hrá a chcem aby sa tam hrali moje deti a deti mojich detí. Je to jediná čas Trnavy ktorá nie je zasiahnutá rukou človeka. Ako ostatní už napísali tí čo tam išli bývať si to vybrali sami a keď sa im to teraz nepači tak nech sa prestahujú do centra. 


Hosť

#34

2016-04-19 19:43

Preto že si myslim že kusok prirody čo tu ešte ostala si musime chraniť. Na každom kroku hypermarkety a polyfunkčne budovy a ine betonove monštra tych tu mame dost a ked sa chce človek niekde prejsť tak nie je kde jedine v tych užasných nákupnych centrach chudrnce deti tie ani nebudu vedieť ako vyzera trava a stromi

Hosť

#35

2016-04-19 19:57

Chceme mat v TT aspon trosku prirody a nie betonove skatule. Kde sa budu hravat moje vnucence ...?! Tu som vyrastala zije tam vela zvierat atd.

Hosť

#36

2016-04-19 20:05

Pretože si myslim,ze stromy su viac ako domy,ze príroda je viac ako supermarket...

Hosť

#37

2016-04-19 20:10

Kamenáč je jediné miesto v Trnave,kam sa človek môže ísť prejsť, keď je krásne a aj to chcú zničiť! Načo ďalší supermarket?! Načo ďalšie domy?! Ľudia už nevedia čo so sebou.. Treba chrániť ešte to malo čo nám zostalo, lebo potom už bude neskoro 


Hosť

#38

2016-04-19 20:11

Som rodena Trnavcanka a po 11 rokoch zivota v hlavnom meste sa vraciam s rodinou spat. Nesuhlasim s vystavbou na jedinom kusku prirody v blizkosti mesta.

Hosť

#39

2016-04-19 20:13

Mam rada prírodu a cítím potrebu chránit ju aj pre svoje vnucata.


naadja

#40

2016-04-19 20:21

Kamenac je moje detstvo, moje spomienky na starych rodicov a bratrancov, ako nas tam vzdy vodili sa hrat este ako male decka, potom z cias skoly, ked sme tam chodili na brane cvicenia, a neskor som sa tam stale a stale vracala na nekonecne prechadzky aj ked po tych istych trasach, cez lesopar, ku splavu, k rybnikom... v lete na kupalisko. chcem tam stal tak chodit a nachadzat tieto miesta, aj ked obnovene (ako napr. amfiteater) ale tak, ze si cely areal zachovava svoje caro. ten uzasny kus prirody na sportovanie, oddych, vypnutie od ruchu mesta. ked prejdete zeleznicnu trat, je to ako uplne iny svet... pamatam si este doby, kedy tam nestalo nic, zmierila som sa s vystavbou na pravej strane cesty, ale ako zacali vyrastat domy priamo v lesoparku, tak to bol priserny a dychberuci pohlad :(

Kamenac je vsetkych Trnavcanov a vsetkych navstevnikov, nepatri majitelom pozemkov ani tym, ktori tam byvaju! Ti sa musia pripravit na to, ze tu dufam este stale a vzdy budu ludia, ktori su pripraveni hajit zaujem na zachovani lokality na to, na co bola urcena v co najvacsom moznom rozsahu!


Hosť

#41

2016-04-19 20:22

Doteraz som nepochopila, kto vobec dovolil stavat v tejto lokalite a obytna oblast v Kamenaci sa rozsiruje - naozaj na ukor prirody, ktorej je v Trnave malo.

Hosť

#42

2016-04-19 20:45

Trnava je sama o sebe betónová džungľa, nechceme príst aj o ten kúsok prírody čo nám tu zostalo

Hosť

#43

2016-04-19 20:48

v Trnave nie je veľa možností na prechádzky v prírode.A Kamenáč je práve jedno z mála takýchto priestorov a preto ho treba chrániť a zveľaďovať, nie ničiť.V Trnave je podľa mňa dosť neobsadených bytov a nemám pocit, že práve nová obytná štvrť by bola pre naše mesto nutná. Potrebujeme priestor na pokojné prechádzky pre rodiny, pre páry, pre priateľov.....Potrebujeme v ľuďoch opäť prebudiť pozitívny vzťah k prírode a nie ku konzumu,....Preto som podpísala petíciu.

Hosť

#44

2016-04-19 20:54

Neni v TT už dosť obchodov ???

Hosť

#45

2016-04-19 20:54

pretoze je to nadherny kus prirody ktory tu este mame! travila som tam cele detstvo,neskor chodila s detmi na prechadzky a kupalisko a neviem si predstavit ze Trnava o to pride! preco nas chce o to niekto pripravit, zbytocnych marketov je tu dost! to uz ozaj ked budeme chciet vidiet prirodu tak len v telke?fuuuuuj!!!!

Hosť

#46

2016-04-19 20:58

Chodíme z Modranky do Kamenáča skoro každý deň keď počasie vyhovuje..je to jediné miesto kde sa môžeme vybehat s malým aj našou čivavou!! Cítime sa tam veľmi dobre na čerstvom vzduchu, v prírode..

Hosť

#47

2016-04-19 21:02

Je to asi jedno z mala miest v Trnave kam sa dá ísť do prirody. A naozaj nikto tam nepotrebuje neake vymyslene polyfunkčné domy a hypermarkety. Ľudia potrebujú prirodu, čistý vzduch a vodu. Dufam, že sa spamataju. Ti ktorom je stále málo.
#55

#48

2016-04-19 21:14

Prosím Vás to čo sa robí vtej Trnave?  Povedzte mi načo dalsie obchodne centrum, vsetok odpad s Bratislavy ide sem do Trnavy, ktore veci nechce BL ide sem, aj tak vsetci ktorý chcu idú do tej BL a kaslu na celu City Arenu...Kamenac jedine miesto kam sa v TT da ist prejst a trocha sa s panelaky vyvetrat...Preco s byvaleho kukuricaku nespravila pekny park a centrum pre zabavu...nie radsej vyrubeme 120 strom a postavime ďalsiu nezmyselnu budovu. Prečo sa radsej neopravia cesty v Trnave a neopravia a nezveladia stare budovy na nove tiez by ste mali rovnake nakupne centrum...pajaci na radnici pozrite sa na svoje deti a zamyslite sa nadtym kam radsej pojdu vase deti...ci budu spoznavat prirodu a zvieratka ako nejaky handru alebo nejaku budovu za velke peniaze...pri Obi mate volnu plochu tam stavajte kolko chcete...deti na branne nebudu chodit do nakupnych centier a chytat wifi...len tolko.

Trnavský vegán

#49

2016-04-19 21:43

To už jako ozaj?? Nemám slov!! Len nech tam skúsia niečo staviať!! Cez moju mŕtvolu ! 


Hosť

#50

2016-04-19 22:52

Som proti tomu aby zničili aj posledné zvyšky prírody v okolí Trnavy!