Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv.

RVM

#401 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-19 08:57

#390: bella21 - Re: Re: Re: Re:  

 Su veci na ktore sa neda pristupit a treba proti nim bojovat. Mal sa zabarikadovat v dome a urobit vsetko preto, aby nikoho zo svojich nemusel vydat. Nakoniec, len debil by si mohol mysliet, ze ak vyda stovkam nadrzanych muzov dve panny, ze im to bude stacit, a ze to tym skonci.


Hosť

#402

2015-02-19 09:54

To nie je stratégia, ale Tragédia ľudských práv

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-02-19 09:59



Hosť

#404 Re:

2015-02-19 10:01

#358: xy -  

 nevyhováraj sa,ak nepotvrdíš svoj podpis nič neprejde to máme vyskúšané viacerí. Tsk nehádž špinu a ak tak iba na seba. Zavádzaš tu ľudí

Skutocnost!!

#405 Re: Re:

2015-02-19 10:07

#399: - Re:  

zivot ma taky zmysel, aky sa mu kazdy sam rozhodne dat alebo nedat - v tvojom pripade je to viera v boha a suvisiace veci. pre mna to tak urcite nie je. byt veriaci nie je jedinym a spravnym sposobom, ako dat zivotu zmysel. ako vies, ze zijem bez zmyslu? - len pre to, ze neverim tomu, comu veris ty? (tlm, prosim ta, svoj spasitelsky komplex!)

prave pre to, ze som presvedceny, ze boh (jezis, peklo, nebo a vsetko okolo) je vymyslom ludi a v skutocnosti nic take nie, sa mi uz lepsie zije a ani za tu p*cu nedokazem pochopit, ako niekto, kto pouziva rozum, tomu moze verit. ale problem nie je v tom, ze tomu veris - problem je v tom, ze si to nenechavas pre seba (pamataj, viera je kazdeho osobna vec) a snazis sa to sirit a este na tom aj zakladas rozhodovanie o vaznych veciach, do ktorych takato viera nepatri.

boha som nezneuctil, lebo nie je. mozno som urazil/dotkol sa ludi, ktori veria tejto myslienke/predstave/lzi a vies co, som ochotny s tym zit a budem to robit aj nadalej. mozno sa niekto spamata a zacne si overovat tie, akoze, dokazy, ze boh je a pride k tomu, ze nielenze boh nie je, ale aj to, ze je to cele vymyslene uplne na kkt! 

Skutocnost!!

#406 Re: Re:

2015-02-19 10:37

#395: - Re:  

budem hladat a tuzit.. najst sposob, ako cloveku, ktori veri na boha a posmrtny zivot, vysvetlit, ze nic take neexistuje! alebo aspon, aby si uvedomil, ze viera v to je jeho osobna vec a rozhodovanie o takych veciach ako strategia ochrany a podpory ludskych prav v SR, je potrebne prenechat na odbornikov a urcite do toho nesmie byt montovane, ze boh povedal toto a hento!


Hosť

#407

2015-02-19 11:03

Som rada, že sa môžem zúčastniť tejto petície a budem sa zúčastňovať na každej ďalšej, keď bude treba najmä v súvislosti s otázkou rodiny alebo právami detí. Zúčastnila som sa referenda a bola som nemilo sklamaná z neúčasti väčšiny našich spoluobčanov. Nebudem ich odsudzovať, môžem ich iba ľutovať. Iba teraz môžeme svetu ukázať aká je pre nás dôležitá otázka ochrany a podpory rodiny. Ide o naše slobodné rozhodnutie ako chceme ďalej žiť a akú budúcnosť prichystáme našim potomkom. Alebo radšej prídeme aj o to posledné slobodné rozhodnutie?! V prospech čoho a koho?? Potom ale rozhodne niekto iný za nás....

Hosť

#408

2015-02-19 11:12

Dôležité je, čo si myslí o manželstve a ako ho plánoval jeho Autor - Boh. Názor človeka taký dôležitý nie je: ak prináša niečo iné, je to vždy proti prirodzenosti a znamená to úpadok. Žehnám vám, bratia a sestry. Štefan Patrik Kováč, ThLic, evanjelizátor

uzas

#409 Re:

2015-02-19 11:33

#63: -  

 

zasnemmmm

#410 Re:

2015-02-19 11:46

#25: -  

 zasnem...na slovensku  žije niekolko desiatok tisic deti, ktorých spolodili muž a žena   v rodinách, kde jeden z rodičov je alkoholik, gambler, agresivny....skoro 50% tych podla vas nezvratených sa rozvedie, nestara sa o deti,...mnoho deti žije iba s jednym z rodičov, pretože dalsi pracuje v zahraniči,,,mnoho deti nema denne teplu stravu. lebo obaja rodičia su bez prace a na nakup listkov v skole niet penazi...dalsie deti su v staroslivosti pribuznýcj..,starých rodicov,  lebo ti vlastnii..samozrejem nezvrateni  a spravne sexualne orientovani sa o nich nestaraju..alebo jednoducho pracuju v zahranici.... Boze...ci sme vsetci tvoji .alebo iba niektori???Kedy sa uz aj na slovensku zacnu ludia posudzovat vylucne podla ich charakteru, emocnej inteligencie a nie podla ich sexuaalnej orientacie:::.Kde sa vobec berie v niektoryých ludoch tolko nenavisti, schopnost urazat blizkeho svojho, kde vobec beriete tu drzost urazat ludi inak sexualne orientovabných a hned ich hadzat do skupiny ZVRHLý? Nikdy som sa nezamyslala doteraz nad tymto problemom ludi ..homosexualov  ale po tomto referende myslim len stupne počet ktorí si uvedomia že aj takí su medi nami a chcu zit dostojne ako ostatni....Pracujem s mladými ludmi vyse 30 rokov a ...pravdu povediac zverim dieta do vychovy 2 rovnako sexualne orientovanym chyrakterným , emocne inteligentným ludom s srdcom plnym lasky ...... 

zasnem

#411

2015-02-19 11:51

 zasnem...na slovensku  žije niekolko desiatok tisic deti, ktorých spolodili muž a žena   v rodinách, kde jeden z rodičov je alkoholik, gambler, agresivny....skoro 50% tych podla vas nezvratených sa rozvedie, nestara sa o deti,...mnoho deti žije iba s jednym z rodičov, pretože dalsi pracuje v zahraniči,,,mnoho deti nema denne teplu stravu. lebo obaja rodičia su bez prace a na nakup listkov v skole niet penazi...dalsie deti su v staroslivosti pribuznýcj..,starých rodicov,  lebo ti vlastnii..samozrejme  nezvrateni  a spravne sexualne orientovani sa o nich nestaraju..alebo jednoducho pracuju v zahranici.... Boze...ci sme vsetci tvoji .alebo iba niektori???Kedy sa uz aj na slovensku zacnu ludia posudzovat vylucne podla ich charakteru, emocnej inteligencie a nie podla ich sexuaalnej orientacie:::.Kde sa vobec berie v niektoryých ludoch tolko nenavisti, schopnost urazat blizkeho svojho, kde vobec beriete tu drzost urazat ludi inak sexualne orientovaných a hned ich hadzat do skupiny ZVRHLý? Nikdy som sa nezamyslala doteraz nad tymto problemom ludi ..homosexualov  ale po tomto referende myslim len stupne počet ktorí si uvedomia že aj takí su medzi nami a chcu zit dostojne ako ostatni....Pracujem s mladými ludmi vyse 30 rokov a ...pravdu povediac radsej  zverim dieta do vychovy 2 rovnako sexualne orientovanym charakterným , emocne inteligentným ludom s srdcom plnym lasky ...... ako tým ako som opisala v uvode clanku...Dieta v prvom rade ma pravo na stastne detstvo... a len ta spravna sexualna orientacia rodica im toí vobec nazaruci...ospravedlnujem sa ..nepaci sa mi pojem sexualna orientacia...ja som vzdy posudzoval ludi len podla ich hodnot...farba pokozky...prislusnost k nejakemu nabozenstvu...nedajboze ich sex. orientacia..ma  nikdy nezaujimala  adufam ani nikdy nebude...

hosť

#412

2015-02-19 11:58

zdravý rozum vystačí ....  

 

..... a že ľudia strácajú zdravý rozum vďaka médiám a ich plytkým, bezduchým, žumpovým, odpadovým reláciám sa netreba vôbec čudovať ..... treba rozmýšľať a nie nasávať povrchnosť .... 

niekto pravdivo nazval túto dobu   "dobou straty zdravého rozumu"

 

 


Hosť

#413 Re: Re: Re:

2015-02-19 12:21

#405: Skutocnost!! - Re: Re:  

 Tak sa pozri vecer na hviezdnate nebo a daj si otazku skadial tie hviezdy su. A skadial si aj ty , na co si na tej zemi a kde smerujes. Ak si spokojny s myslienkou ze po trapeni na tejto zemi raz skoncis ako prach , tak aky to ma vsetko zmysel bez viery v nieco krajsie a lepsie

182

#414 Re:

2015-02-19 12:44

#7: -  

 Áno boli vpísané do morálneho svedomia, ktorým sa riadila katolicka cirkev od svojho vzniku.

Vraždením v mene stvoriteľa, habaním majetku tých, ktorí boli iného názoru.  

PetoS

#415 Re: Re: Re:

2015-02-19 12:49

#405: Skutocnost!! - Re: Re:  

Tento mohol verit a asi bol aj lepsi fyzik ako ty.:)

 http://en.wikipedia.org/wiki/Georges_Lema%C3%AEtre

metla
Hosť

#416 Re: To je geniálne:

2015-02-19 12:51

#402: -  

 Naša vláda prijala: Tragédiu ľudských práv, nie stratégiu ľudských práv!

 

Jeto zábavné, keby to nebolo tragické. A vôbec to nie je o buzerantoch, náboženstvách...

To sú len nástroje k rozdeleniu ľudí.

Ide o rozvrat spoločnosti, indiviualizáciu ľudí (aby boli slabí), zotročenie a následné radikálne zníženie počtu obyvateľov.

Je nás veľa otroci a tí čo to tu riadia, to vedia.

Ide o zdroje. Správame sa nenažrato a naozaj treba niečo robiť.

Buzeranti nemôžu splodiť deti a tí čo môžu, ich radšej nebudú mať, aby im  ich sociálka neukradla.  Obludné, ale účinné.  AIDS je pomalý.

Zobuďte sa!

Táto naša planéta nie je nafukovacia.

https://www.youtube.com/watch?v=ODUaTQI2K14&list=RDiQD2RNQ2X20&index=27

 

palo

#417 Re:

2015-02-19 12:54

#379: Skutocnost!! -  

 a že rohatý nie je


Hosť

#418 Re: Re: Re:

2015-02-19 12:59

#405: Skutocnost!! - Re: Re:  

 Netreba sa hnevať za to,že Boh je.Ale sa tešte,že si môžete dať svedomie do poriadku.

Možno niekedy budete aj hlásať Jeho slovo.

 


Hosť

#419

2015-02-19 13:01

Zopár ľudí v týchto komentároch sa vyjadrilo aj vulgárne. Či sa nedá aj nesúhlas s niečím povedať slušne? Aj to svedčí o tomto národe... A preto sme za zdravé a slušné vecí, aby sa DOBRO udržiavalo a rozširovalo a nie ZLO. Ďakujem všetkým snažiacim sa o DOBRO v tejto spoločnosti, hoci prispievajú k nemu aj maličkosťami. Veď ŽIVOT sa skladá z maličkosti, ktoré dohromady dávaju celú MOZAIKU.Lepšie je byť MALÝM SVETIELKOM ako TMOU.


Hosť

#420

2015-02-19 13:04

Netreba dávať na to, čo šíria rôzne média, ale na to, čo cítime vo svedomí - AKO MÁME KONAŤ. Vedieť sa stíšiť a hľadať DOBRO. Je veľa "KRIKU" všade, stíšme sa...

Skutocnost!!

#421 Re: Re: Re: Re:

2015-02-19 13:30

#415: PetoS - Re: Re: Re:  

urcite bol lepsi fyzik ako ja! neviem, ale co tym chces povedat. p*coval on do nejakej strategie ochrany a podpory ludskych prav? a citoval bibliu ako dovody/fakty podporujuce jeho p*covanie?

ja hovorim, ze viera je kazdeho osobna vec a tiez hovorim, ze biblia nie su fakty! a ze boh neexistuje inak ako myslienka/postava vytvorena clovekom!

ak chces verit v posmrtny zivot (ako nieco krajsie a lepsie) nakolko v tomto zivote sa trapis a ze to musi predsa mat vsetko nejaky vyssi ciel/zmysel, tak je to tvoja vec. pre mna to nie je dovod na vieru.

je to pre mna akurat dovod, aby som takeho cloveka, ktory tomu veri, povazoval za lahko ovplyvnitelneho a iracionalne a nekriticky zmyslajuceho!

ale ak ti to pomaha zit tento nefer, a tazky zivot, plny trapenia, tak do toho.

najlepsie na tom vsetkom je to, ze ked zomries, tak sa ani nedozvies, ci si mal pravdu alebo nie. mozno este par minut haluzi, kym este bude mat tvoj mozog kyslik a potom koniec vedomia a uvedomovania si hocicoho.

ak mas naivnu predstavu, ze ked zomries, tak budes schopny nieco si uvedomovat alebo citit, tak sa velmi mylis!

tento svet (plny trapenia, podla niektorych) je vsetko, co mame! skus sa nad tym zamysliet, pred tym ako sa rozhodnes ho cely prezit/pretrpiet s vierou, ze potom je este nieco dalsie/lepsie/krajsie!


Hosť

#422

2015-02-19 13:37

Myslím, že ľudia, ktorí podpísali túto petíciu nestoja o vulgárne komentáre a vy, čo to píšete, si vylievajte zlosť inde, ale nie tu.

STE  NA  ZLEJ  ADRESE!!!


Hosť

#423

2015-02-19 13:45

Vďaka všetkým, ktorým ide o DOBRO, SLUŠNOSŤ, CHARAKTERNOŤ, KULTÚRNOSŤ...To je ta pozitívna ENERGIA!

Rasťo

#424 Re: Dajte pokoj!

2015-02-19 13:52

#160: Nick - Dajte pokoj! 

 Tomuto sa hovorí skresľovanie reality. Uvedomte si, že zo všetkých referend na jediné prišlo horko-ťažko tesne nad 50% ľudí, všetky ostatné boli pod 50%. Takže keď si odrátate tých to čo majú v paži, tak sa dostávate maximálne na číslaq, ktoré boli za. Ale skôr si myslím, že menej, lebo keby sa homoloby neobávala výsledku s radosťou by nabádala ľudí, aby prišli ukázať, že ich je viac. Takže asi takto je to s väčšinou reálne ...

mil

#425

2015-02-19 14:08

Angazovanost ministerstva zahranicnych veci znamena len to,ze za touto agendou nestoja slovaci, ale zapad na cele s USA s cielom rozvratit a znicit nas narod.  O nic ine tam nejde. Navrhujem zatvorit americku ambasadu, prefackat pracovnikov na MZV SR a zmenit tento system na priamu demokraciu, aby sa taketo zakony a agendy viac nemohli schvalovat!!!