>>> Petícia za MIER <<<

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií >>> Petícia za MIER <<<.


Hosť

#26

2014-09-13 09:41

Diktát zla nemožno podporovať. Informácie treba hľadať mimo oficiálnych médií - pretože PRAVDE dali meno konšpirácia... Klapky dolu, uši a oči otvorme, nemyslime iba "z ruky do úst" - a podpíšme petície v mene lepšieho sveta. Nesmieme podľahnúť diktátorom zla ! Prosím v mene vás a pre vás všetkých, vašich detí a vnukov. - Stará pani - už bez detí... a bez vnukov - zuzana

Hosť

#27

2014-09-13 13:39

V ziadnom pripade nepotrebujeme americkeho agresora na nasom uzemi. Ziadne vojska, an i podielanie sa na vojnovych konfliktoch akym kolvej sposobom, navyse ak su to konflikty za cudzie zaujmy!

Hosť

#28

2014-09-14 04:49

Túto petíciu je nevyhnutné podpísať, prosím všetkých triezvo zmýšľajúcich občanov tejto republiky, aby si uvedomili, kto je za celým konfliktom na Uktajine, kto bol iniciátorom Arabskej jari, kto vedie vojnu v Sýrii, Iraku...atď! Kto určuje sankcie voči Rusku a Iránu- v Iráne pripravujú taktiež vojnový konflikt Američania! Ekonomika USA je na dne, potrebujú vojny a my im máme byť nápomocní? Dovolíme urobiť vojenskú základňu NATO na našom území, aby sa konflikt preniesol aj na Slovensko? Dovolíme prelety bombardérov NATO cez naše územie, ako sme dovolili bombardovanie Srbska, otvorením vzdušného priestoru SR? Ak nevyjadríme svoj postoj a názor, tak naozaj budeme mlčky súhlasiť s americkou agresiu a môžme sa čudovať, keď vypukne 3-svetová vojna!!! Zobuďte sa! Ja som túto petíciu už podpísal!
Milan

#29

2014-09-14 09:13

Podpisal som tuto peticiu, ale myslim, ze je zbytocne riesit, ci dovolit zakladne a ci dovolit vojska , ci vzdusny priestor, ci len sklady. Asi by sa mala zvazit moznost ci celkovo nevystupit z NATO. Je to organizacia, ktora nedodrzuje zakony (vid bombardovanie Srbska bez suhlasu OSN) a vrazdi civilistov. A v takejto organizácii nemame co robit. Nechyba Rakusku, Svedsku ani Finsku. 


Hosť

#30

2014-09-17 18:38

Ludia su tu oblbnuti nasimi politikmi a nevidia si dalej od nosa, vobec netusia, aka hrozba sa tu na nas neskutocnym tempom vali! Treba robit demonstracie, aby sa ludia prebudili. Take zle casy, ake sa nam teraz rysuju, este sme nezazili.Z nasich medii a casopisov sa rutia na nas klamstvy a nepravdy! Drzim palce jedine spravnej velmoci a tou je velke Rusko! nechceme tu mat Novy svetovy poriadok na cele so sionistami a americkymi gangstrami. Tam kde vkroci americka cizma, tam je smrt! Tak na Boze ochranuj!!!

Hosť

#31

2014-09-19 03:25

petície majú zmysel pre ľudí, ktorí sú schopní ich rešpektovať. Pre súčasných darebákov na všetkých vládnych postoch sú bezpredmetné - bohužiaľ. Cez toto všetko sa petície zúčastním. pozdrav

Hosť

#32

2014-09-19 09:15

Som proti!!!!!!

Hosť

#33

2014-09-21 15:55

Niet čo dodať láska, pokoj, mier a zdravie je to naj dvôležitejšie na svete a ten kto chce iné je blb. Takého treba odstaviť!
Pavol Datko Kanada

#34 Vrahovia a zlocinci vladnu Slovensku uz 24 rokov

2014-09-21 16:32

Po prve treba si dat otazku co za Kuba a sasa je tento novy prezident?Tento predavac klobasiek a steakov v USA(robia to tu v Kanade na ulici poliaci emigranti) ma tu drzost(uz klasika) nieco slubovat a amikom z NATO?Kto mu dal pravo bez rozpravy a debaty v parlamente?!Po druhe tento saso sa oblozil v okoli zidosionistami a amikritolizacmi.M.Butora je ukazka.S jedlom rastie chut a vojnovy zlocnci ako Dzurinda a namodry jeho zlepenec vtedajsia vlada bez pravomoci ako tento novy saso prezident Kiska dava sluby ti zlocinci a vrahovia pofebruaroveho basnika,dvojplatoveho zelezniciara ako hlavny vrah Mikulas Dzurinda mesto tribunalu za vojnove zlociny na bratskom narode srbskom bol dokonca minister zahranicnych veci SR?Ako spavaju vrahovia vobec?Ako sa mozu ludom na oci ukazovat a novu zradu podporovat?Kde to zije slovensky narod uz 24 rokov?V demokracii?Zaiste nie ale medzi spina,zlodej vrahmi zradcami a je cas klast si otazku kedy budu brani na zodpovednost?A tu pride dalsi exot klobaska =amik a podla ich I TAK SE DA ide vystavit Slovensko na musku automatickych zbrani,ciel bomb a vsetkeho co to prinesie.Kto jemu a jeho sionistickemu okoliu dal pravo nieco slubovat?Kedy budu potrestani vojnovy zlocinci a kedy sa zacne SR podobat na stat?Ved toto co tu pisem nie je mozne uz ani v bananovom kute volade v Afrike kde vladne nacelnik.

 Navrhujem vytvorit narodny tribunal a zaistit Dzurindu a vtedajsiu vladu a potrestat.Maju vojnove zlociny a krv nevynnych ludi na paprciach.Za to su hrdelne tresty vsade a vzdy.Pokial sa bude o tomto mlcat.premlcat ,potom taketo ZRADAEXOTI akym sa v kratkej dobe ukazal Kiska na Slovensku budu konat vlastizradu,genocidu  alebo dokonca budu MINISTRI ZAHR. VECI!!!ktora sa zial uz deje 24 rokov.

 Stop NATO je na mieste a Stop vojnovym zlocincom ako Dzurindov zlepenec a Mr.Kiska zacni sa chovat ako prezident a nelez zidosionistom do analu ani amikom.Mr.Kiska podaj demisiu je odkaz spoza mora nemas pravo viacej sa volat prezident.

STOP NATO-STOP KISKOVI,DZURINDOVI.......A NAROD ROZHODNE JEDINE V REFERENDE.


Hosť

#35

2014-09-21 16:56

pochod z mier

v=NcHHjTBOMkA


Hosť

#36

2014-09-22 06:30

Už by stačilo vylievať potoky lži ohľadom situácii na Ukrajine. Ste zajedno s fašistami?

Hosť

#37

2014-09-25 10:04

Chceme mier hlavne pre nase deti!!!

Hosť

#38

2015-01-19 22:12

Priatelia opakom MIERU je VOJNA a tú väčšina ľudí na svete nechce. Myslím si, že táto petícia je napísaná viacmenej v záujme Slovenska. Preniesol by som to do celosvetového merítka,so žiadosťou na prezidenta SR p. Kisku apelovať túto petíciu za mier do výboru OSN, kde požiadať aj o riešenie Ozbrojených síl OSN. Aj v minulosti vojny vyvolali svetový politici. Vojnu väčšinou chce úzka skupina ľudí . Do petície by som ešte doplnil v záujme mieru je nutnosť vytvoriť Ozbrojené síli OSN, čo v najkratšom čase, ktoré by dohliadali na mierové súžitie vo svete, včasné zastavenie vzniku terorizmu, poprípade jeho potlačenie, zabraňovalo by vzniku lokálnych vojen. Petícia by mala byť aj za nenavyšovanie zbrojného arzenálu vo svete čím by sa ušetrili peniaze na mierové účely. Túto petíciu navrhujem podporiť pokojnými manifestáciami doma a v zahraničí. Viliam Baňák

Hosť

#39

2015-03-04 09:06

My chceme žiť v mieri, pracovať a tešiť sa z každodenného života. Z toho ako rastú a dospievajú naše deti. Ak vy máte záujem bojovať či politici alebo nebodaj vy pán prezident tak v tom prípade odíďte z funkcie alebo si to choďte každý za seba rozdať s kým chcete. My sa na to radi pozrieme.

Hosť

#40 Re:

2015-03-04 09:13

#38: -  

 správne pán Baňák

Starý Moskvič Tvrdé Auto

#41 Re: Si robite srandu s takouto peticiou?

2015-03-04 13:37

#21: Pche - Si robite srandu s takouto peticiou? 

 Tušil som že v diskusii sa objaví ďalší telkou zdeformovaný pňak... My vysvetlí pred čím nás ma NATO chrániť? Rakúsko Švédsko a Fínsko ktoré je Ruským susedom nie sú v NATO a sa vôbec necítia ohrozené prečo sa potom ty cítiš v ohrození? Vieš akú bezpečnosť ti garantuje táto zločinecká organizácia? Jedine ti bespečne do schránky dojde povolávaci rozkaz a uvidíme či sa vďaka NATO budeš cítiť potom bespečne keď budeš mať ksicht ponorený v bahne niekde na Ruskej fronte.. Poďakuj potom tej úžasnej organizácii ktorá ťa mala chrániť... Podľa toho ako sa vyjadruješ o výhodách NATO by som povedal že aj za druhej sv. vojny by si tiež slepo tvrdil že Mocnosti Osi na čele s Hitlerovským Nemeckom nám garantujú bespečie... Veď aj v tomto pakte sme boli a keď si podľa teba musíme plniť dohody ako členská krajina potom podľa tvojich vyjadrení žiadná okupácia v roku 1968 neprebehla lebo sme tiež boli aj členom Waršavskej zmluvy a to pozvanie vojsk ZSSR a členských štátov bolo tiež iba plnenie si istých dohôd ktorými sme sa Waršavskej zmluve zaviazali... Takže o bespečí radšej pomlč lebo ak nás NATO zatiahne do vojny staneš sa potravou pre dela...

Starý Moskvič Tvrdé Auto

#42

2015-03-04 14:07

Táto petícia veľa nevyrieší ale štatistický ukáže za čím si kto stojí... Oddelí zrno od plevelu a ja rozhodne plevel odmietám byť preto ju podpíšem...


Hosť

#43

2015-05-06 18:44

Pre vyostrené vzťahy medzi NATO a RF

Hosť

#44

2015-09-17 19:45

Žiadam aby bol zvolaný Snem všetkých Slovanov.