>>> Petícia za MIER <<<

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií >>> Petícia za MIER <<<.


Hosť

#1

2014-08-23 09:38

Konečne! Možeme len spoločne dufat že sa niečo zmeni.a vôla ludi,občanov slovenska ktory sa zaujimaju,a chapu nestrane spravodlivost.snaziac sa o zachovanie rovnovahy vo svete bude akceptovana..buducnost vytvarame teraz a tu! Nie sme len stádo oviec, sme slobodné bytosti ktoré putujú životom za slobodou !

Hosť

#2

2014-08-23 10:46

Mier je to jediné po čom ľudstvo túži po celú svoju históriu. Vždy sa nájde jedinec,narušiteľ, ktorý zviditeľňuje zlo a nebojí sa ho šíriť. Akoby dobro nič nerobilo, lebo história je plná vraždenia ľudí.
hosť

#3 Zaujímavá petícia

2014-08-23 14:36

Proamerickému prezidentovi Kiskovi napísať o začatí rokovaní s BRICS? Tak to je ako "päsťou do nosa". Najmä keď jeho sponzori z USA sa snažia o Euroatlantickú hospodársku úniu medzi USA a spojenými štátmi európskymi (zatiaľ len EÚ)
Prečo rovno nevstúpiť do Euroázijskej únie???
Ak chcete p. Kisku naštvať, tak mu treba napísať, že treba VYSTÚPIŤ z NATO a VSTÚPIŤ do ŠANGHAJSKÉHO PAKTU (SCO) Takto nás na 1000% RF a ČĽR nenapadne, ani USA a rozhádaní štváči z NATO. Viac na: http://en.wikipedia.org/wiki/Shanghai_Cooperation_Organisation

 


Hosť

#4

2014-08-23 17:40

Svetlo, lásku, mier, rovnováhu, pokoj, dôveru, odpustenie do sŕdc všetkých ľudí na celom svete. An´anasha, anˇanasha, an´anasha - Don´adas. Požehnanie v reči Elohimov - vsmírna reč. Darinka Mareia

Hosť

#5

2014-08-23 17:48

Prec americky vojensky psi prec zo slovenska!

Hosť

#6

2014-08-23 19:39

Súhlasím s petíciou .Slovania by mali držať spolu,

Hosť

#7

2014-08-31 20:40

Dôvera (a pasívna ľahostajnosť) je tichý súhlas s tým aby nám vykrútili krk ... povedal môj dedo keď sa vrátil ťažko chorý z 1.svetovej vojny. - Kto mlčí, ten svedčí... Dokedy budeme mlčať a dokedy bez rozmýšľania bez informovanosti so všetkým súhlasiť ? (Zuzana)

Hosť

#8

2014-09-01 08:18

Dakujem za vsetkych co sa vlozia do toho aby sa znenie peticie udrzalo pre buducnost v jednoduchej slovnej formulacii.

Hosť

#9

2014-09-01 18:44

To je najmenej, čo môžme pre to urobiť.

Hosť

#10

2014-09-01 19:43

Som vsemozne za mier, ale zial asi nam to nepomoze, ked penieze chcu vojnu. :-( Igor

Hosť

#11 Re:

2014-09-01 21:23

#10: -  

 To čo nám pomôže je Viera, Modlitba a Vdačnosť. Tieto tri veci sú stále s nami a neustále nám pomahaju. citime to denne. 


Hosť

#12

2014-09-02 00:19

Děkuji. Vážím si vás, milí přátelé a podepisuji společně s vámi. Snad se i my v Čechách probudíme a přidáme se k vám.

Hosť

#13

2014-09-02 05:30

Podpisujem túto petíciu, lebo som zástancom nenásilného, mierového riešenia všetkých problémov ľudí kdekoľvek .
Petície nám v tejto krajine však nepomôžu o čom sme sa už desiatky krát presvedčili.
Je potreba sa fyzicky a masovo organizovať a hlavne je potreba už teraz v komunálnych voľbách aktívne pristúpiť ku tomu,že nedovolíme aby za poslancov,starostov,primátorov boli zvolený politický kandidáti.
A v parlamentných voľbách sa zjednotený občania v občianskom hnutí usilovali prevziať moc v tomto štáte do rúk občanov SR.
Petičné výbory - občianske hnutie to už konajú....pridajte sa.

Hosť

#14

2014-09-02 08:04

Pripájam sa k petícií ,lebo sa nestotožňujem s vojnou ani zo žiadnym zabíjaním - žiadam MIER .

Hosť

#15

2014-09-02 08:06

Som za MIER .

Hosť

#16

2014-09-02 22:35

Mier je dvoležity aby bol na celom svete. Takisto pre blaho ľudi, prirody a pokoja na duši.Neničme si našu krastnu krajinu ale ju zvelaďujme pre naše pokolenia.Spozdravom Julo.

Hosť

#17

2014-09-02 22:42

Kde nie je MIER tam konči prirodzeny život.

Hosť

#18

2014-09-03 06:23

Treba takto odkázať voleným predstaviteľom SR, že majú od voličov mandát len na mierové riešenie súčasnej zložitej situácie.

Hosť

#19

2014-09-03 09:03

USA si získali povesť slobodnej krajiny, ktorá najmä v prvej polovici 20 stor. prichýlila mnoho utečancov ( a politických vyhnancov ) a dala prácu prisťahovalcom pri budovaní tejto krajiny.A to najmä na úkor potlačenia pôvodného obyvateľstva krutými metódami najmä v období osídľovania, čo si málokto pripúšťal, či chcel uvedomiť.
Do dnešných dní zdegenerovala najmä pokračovaním metód uzurpácie a bezohľadného militantizmu. Spojené štáty strácajú svoje pozlátko a podľa mňa sa veľmi previnili voči proklamovaným zásadám na ktorých mali byť budované. Smutné je, že metódy ktorými sa upevňovali zvnútra aplikujú bezohľadne aj voči okolitému svetu.
Obávam sa, že ani nedokážu inak fungovať, len sme si nevšimali že blahobyt jedných sa nemôže budovať na úkor druhých...
Vlkovi v ovčom rúchu hrozí, že ho budú chcieť dojiť. Z mačiatka sa vykľula krvilačná šelma. Ale kto vietor seje, búrku bude žať a karmická ťarcha ( zožneš, čo zaseješ ! ) na túto krajinu dopadne veľmi tvrdo. Keby nebolo zbabelosti a loajality mnohých, nemuseli by sme na to doplatiť všetci,
vrátane "loajájnych" a zbabelých.
Petíciu som podpísal, ale obávam sa, že sa III. sv. vojne nevyhneme, lebo vládnuca elita USA sa svojho svetovládneho ošiaľu nevzdá a zblbne dosť hlupákov na realizáciu svojho zámeru, za pomoci tých, čo nechcú vidieť, počuť a hovoriť ( ako tie opice )...

Hosť

#20

2014-09-03 15:04

Dobrá vec, nech máte mudrost ako presadiť podobné veci.
Pche

#21 Si robite srandu s takouto peticiou?

2014-09-03 18:43

Si robite srandu s takouto peticiou? Nikdy by som nieco taketo nepodpisal. Byt v NATO a v kazdej inej riti Slovensko potrebuje ako sol!!! Preto musime aj dodrziavat vsetky povinnosti ktore nam z toho vyplyvaju. V momente ako by sme neboli v NATO alebo EU stratime ochranu. V pripade vojny Slovensko nic nezmoze proti nikomu a nikto o nas ani nezakopne. Takze budte radi ze nas niekde zobrali. Dovi dopi


Hosť

#22

2014-09-07 14:10

Je to chválihodná a potrebná aktivita slušných ľudí, akých je drvivá väačšina vo svete. Problém je, že do riadiacích a rozhodovacích pozícii sa dostavaju takí, ktorí nezávislosť v riadení a rozhodovaní chápu rovnako, ako časť ľudí, pred konaním ktorých by nás exekutíva mala chrániť.To xnamena, že nezávislosť a slobodu chápu bezbreho, ako svojvôľu.Rozhoduju sa podla potreby vo svojich subjektivnych zaujmoch, ci zlych radcov. Žiaľ jedným z nich je aj naš pán prezident, ktorého som chcela voliť, ale v poslednej chvili mi nejaký nevedomy podnet v tom zabránil. Zial vyfarbuje sa opacne ako väcsina od neho ocakavala. Pod jeho vedenim väčšiu cenu maju špekulácie a virtualne tzv. hodnoty.Co od neho mozme ocakavat, ved aj jemu zabezpecili peniaze pre cele generacie jeho potomkov.Ludia ktorí realne vytvaraju hodnoty priamo svojim umom a rukami, sú zatial v pozadí. Asi sme si to zasluzili, ked sme sa dozili takejto reality. Voci nasiliu v podobe a la Kiska asi nic nezmozeme. Skusime este do ulíc? Nepokazia nam to takí, ktorí zatial mentalne nie sú schopni pochopit co robia?

Hosť

#23

2014-09-09 18:42

Žádná armáda míru určitě neprospěje,na cizím území ještě hůře a o obranném typu lze také polemizovat...

Hosť

#24

2014-09-11 18:39

Úplne súhlasím s autormi tejto petície.Som zásadne proti zaťahovaniu Slovenskej republiky a jej občanov do hocijakého konfliktu bez jej súhlasu .Už sa to raz stalo za vlády Mikuláša Dzurindu ,keď vtedajšia naša vláda povolila bez nášho súhlasu preletom amerických bomardérov nad našim územím za účelom bombardovania našich slovanských bratov v Srbsku. Tým nás zatiahla do vojenského konfliktu .Týkalo sa to každého z nás .Ohrozili životy nás a našich rodín .A teraz sa to deje znova .Odmietame vojnu !!!

Hosť

#25

2014-09-11 21:02

Vyborne,dam podpisat vsetkym svojim priatelom,znamym a klientom