Celoročný zákaz používanie petárd a delobuchov

Quoted post

tienový poslanec NR SR.

#1

2016-01-02 10:23

Súhlasím.

                                        www.peticie.com/stop_zabavnej_pyrotechnike

 

Replies

zodpovedy :-P

#22 Re:

2016-01-02 21:38:03

#1: tienový poslanec NR SR. -  

  zakazme aj auta lebo aj tie ublizuju ludom a aj zvieratam a to denno-dene a nie raz za rok!!! a aj bycikle kolobezky a vsetko kolo toho aj to ublizuje ludom a aj zvieratam a vieteco zakazme aj chodit po tejto zemi aby sme nedajboze nezasliapli niakeho chrobaka bo to je frustrujuce ked sa takto zvietatam a ludom ublizuje!!!  toto tu je uplne skvele asi zacnem tym co sa deje denodenne a nie raz zarok bubaci!!!


Hosť

#179 Re:

2016-01-03 10:36:23

#1: tienový poslanec NR SR. -  

 kolko strelis petard tolkokrat si retard

Marek

#229 Re:

2016-01-03 12:10:00

#1: tienový poslanec NR SR. -  

 Konečne  s  tým treba niečo urobiť nieje normálne že deň čo deň riešil sopliakov ktorí od polky Novembra  každý deň po zotmení odpaľovali  2 hodiny vkuse   rôzne petrady delobuchy ohnostroje . 

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2016-01-03 20:48:47



Hosť

#428 Re:

2016-01-03 23:46:13

#1: tienový poslanec NR SR. -  

 Smiešne, zabúdate že zakázané ovocie chutí najviac ... Zakázaný je aj predaj cigariet a alkoholu neplnoletým a má tu nulový efekt ... Prajem veľa buchotavých Silvestrov ;)


Hosť

#452 Re:

2016-01-04 07:44:47

#1: tienový poslanec NR SR. -  

Staraj sa o svoje veci stou peticiou a neotravuj normalnych ludi ,na chujoviny mas cas !

 

Saito

#540 Re:

2016-01-04 14:16:41

Kokocina na entu....


Hosť

#551 Re:

2016-01-04 15:52:42

#1: tienový poslanec NR SR. -  

 myslím si, že by bolo dobré si zobrať príklad z Austrálie, kde to roky funguje a ohňojstroj, petardu môže zapláliť len človek, ktorý má na to školenie...

Ak by niekto chcel povedať, že toto nikdy nebude môcť fungovať..

Nejde len o nás psíčkarov, moji sa dokonca neboja... ale ide o prírodu samotnú. Najkrajšie je pozrieť sa na druhý deň do parkov, kde niet živej duše , vás idú mestský policajti buzerovať za psa, ale ten bordel tam pretrváva dlho, pokiaľ sa nenájde dobrák a nepozbiera odpad.... Takto každý rok som vyzbierala tri plné vrecia... Koľko škody pre pôdu a koľko ohrozenia pre vtákov... Máme aj soviu rodinu v parku, aj vrabce, sýkorky, a rôzne druhy vtákov a nikoho to nezaujíma, že v noci nevidia, splašene lietajú... Sme ako bezcitné monštrá. Krásne to povedal v Novoročnom príhovore Pražský pán profesor PETR PIŤHA..

Byť proti neznamená byť proti ľuďom, ale byť v súlade s prírodou... Už aj tak sme jej dosť naubližovali.

123

#832 Re:

2017-12-30 13:01:47

#1: tienový  sa tu stazujete a na silvestra všetci cumite cez okna a komu sa to nepaci tak si zatvor na 2h okno a neries aj ja mam doma psika a  normalka zatvorime okna a je to v pohodke, mne vadi v lete hukot motoriek, nezakažeme? Boze ludia je to tradicia a je raz do roka raci nech sa riesi ze si nezberate ....po zvieratkach za dalsie ked si pustate volne pusteneho psika preco nema nahubok? Volne pusteni havo ma mat nahubok!stekaju aj po 22 aspon tu kde byvam ja jednoducho je to spolunazivanie a za dalsie preco sa teda nezakazu zvierata? Ked uz chceme vsetko zakazovat....ano je chore ak mimo silvestra vam niekto hadze delo.pod okna je nato urcena doba a tej sa treba drzat a ak si chcete hodi treba ist  volade na pol.Zakaz nepodporujem,pekny den.

Jožo

#835 Jožo ZV

2022-01-03 17:17:49

Treba s tým bordelom už konečne skončiť. Nie myslitelné, že ráno o 6,20 idem z obchodu a za chbtom mi nejaký debil strelí delobuch    a všetky autá naokolo sa rozhúkajú. prídem domov a najedem doma plačucu 3 ročnú vnučku a trasúceho psa od stracu. a ak si niejaký magor myslí, že -je to frajerina a ujde tak nech si zájde na Ukrajinu aby si užil strelbu a výbuchy.