Nebuďme psími rasistami

nopasaran

/ #243

2012-09-25 03:07

problém rieši dostatočne sučasná legislatíva.pes je zo zákona vec-a ked sa niekto z akehokolvek dovodu pokuša siahnuť občanovi na ZAKLADNE právo vlastniť,a rozhodovať o svojom majetku-Vážení,toto nemá so psami nič spoločné-tu sa pod zámienkou pomaličky oklieštuju základne ludské práva a slobody,toto si ani komanči nedovolili.čiže obmedzeníe chovu psov,ktorí su schopní a ochotní položiť život za svojho pána a su určení NA OCHRANU JEHO MAJETKU,a ŽIVOTA-je dalším krokom k zastrašeniu a zneisteniu slušných občanov.vlastním kaukazskeho ovčiaka-a ten ma v plemennom štandarde nedoveru a utočnosť k cudzím osobám na svojom uzemí,asi rusi vedia prečo im strážia raketové základne..a možno keby sa štát o moju bezpečnosť postaral,namiesto špiclovania a odposluchavania,tak by som ho nechoval!!!A ja mam ist s ním na preskušanie,kde sa s krikom na mna rozbehne cudzí človek a ide sa ma dotýkať..a pes samojme neuspeje na skuške,lebo automaticky po tom človeku vyštartuje..JE TO JEHO PRIRODZENOST-a MOJA ZODPOVEDNOST!dalšia vec-ak by moj pes ušiel,a stretol by sa na volnom priestranstve s cudzími ludmi,odignoroval by ich a čuchal by háravé feny..jeho agresivita je dedične viazaná k ochrane stráženého objektu,a umna doma za plotom..sorry ale tam nemá nikto čo hladať čiže nastavme zákony tak,že všetci akože máme možnosť,ale len pokial splnime to a to,čo sa nastaví tak aby nikto nevyhovel.Čapek kedysi napísal"Lidé,mnel sem vas rád,BDETE!!"