Nebuďme psími rasistami

Miriam Turzová

/ #206 Re: PROTEST PROTI NOVELE TOHTO PRIMITÍVNEHO ZÁKONA

2012-09-23 22:03

#140: Miriam Turzová - PROTEST PROTI NOVELE TOHTO PRIMITÍVNEHO ZÁKONA

TENTO PROTEST SOM PRÁVE POSLALA E-MAILOM NA MINISTERSTVO PODOHOSPODARSTVA AJ PREZIDENTOVI V NASLEDOVNOM ZNENI, nemajú právo robiť si s nami čo sa im zachce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ako občan Slovenskej republiky, ktorý nesúhlasí s návrhom novely zákona o držaní psov Vám týmto zasielam
v prílohe svoj PROTEST - ako človeka, ako občana, ako zástancu prírody, ako zástancu psov každého plemena,
ako človeka, ktorý chce žiť v slobodnej krajine a mať možnosť slobodne sa rozhodovať.
Tento zákon je proti ľudskému rozumu a proti všetkým poctivým a zodpovedným majiteľom psov v tejto krajine a to
bez výnimky.
Zároveň prijatie takéhoto návrhu zákona bude mať extrémne negatívny dopad na spolunažívanie občanov - majiteľov psov v SR.
Žiadam, aby táto novela zákona bola predkladateľom v jeho celom znení stiahnutá, keďže tento návrh prispeje okrem
iného aj ku skutočnosti, že sa výrazne zníži záujem verejnosti o plemená psov alebo ich krížencov, označené v zozname,
ktoré sú v útulkoch a čo s nimi bude?!

Pevne verím, že ak tento zákon parlament schváli, prezident Slovenskej republiky bude na strane nás, ľudí, ktorým na našich domácich miláčikoch záleží a tento NEZMYSELNÝ zákon nepodpíše, za čo mu vopred za všetky tie nemé tváre ďakujem.

Miriam Turzová
občan SR

 

 

BOLO POSLANE:
informacie@prezident.sk   - kancelaria prezidenta
press@land.gov.sk - urad vlady
milica.janculova@vlada.gov.sk - odbor ludskych prav
listydivakov@stv.sk - do STV ... uz akosi JOJke a Markize neverim ...
utulok@slobodazvierat.sk
KTO MA ZAUJEM, POSLEM MU TENTO PROTEST VO FORMATE PDF .... turzova.mi@gmail.com ...KEBY SOM MALA MAIL NA FICA a JAHNATKA, POSLEM TO AJ IM....