Nebuďme psími rasistami

Chruma

/ #190

2012-09-23 14:13

Neskutocne ma vytaca pristup niektorych ludi, ktori si vymyslia neskutocnu stupiditu a idu si doplnit len tak zakon. Keby mali takychto psov, tak by vedeli, ze krajsich a povahovo lepsich psov nenajdu. My mame 3 rocnu stafordku, ktora je ako macka. Pritulna, priatelska s ludmi, s cudzimi psami. Samozrejme vdaka mediam sa z nasich milacikov stavaju psy, ktore napadaju ludi a inych psov a ludia sa ich boja. Moja za 3 roky mi nenapadla nikoho, ale do nej od malicka skacu ine psy. Tie, ktore maju lnezodpovedni udia na flexine a ktore samozrejme nemaju zakladny vycvik. Sak na co aj ked su to male otrasne ustekane psy. Ja si myslim, ze kazdy pes by mal pocuvat a mal by byt socializovany. Na toto ohlad nikto neberie. Samozrejme som za to, aby nezodpovedni ludia nemali takychto psov, lebo prave oni nas doviedli prave sem a z nasich psov robia to, co vobec nie su. Som neskutocne rozcarovana a nahnevana, ze kam tato spolocnost speje. Statistiky hovoria, ze najviac napadnuti maju na svedomi vlciaky a rotvajlery a cuduj sa svete, v zozname sa nenachadzaju.... Dufam, ze sa najde vela ludi, ktorym na tomto nezmyselnom doplneni zakona zalezi, aby sa tak nestalo.
Dakujem