Zvýšenie príspevku na opatrovanie,do výšky minimálnej mzdy.


Hosť

/ #277

2015-11-03 19:48

Podpísala som túto petíciu, pretože som matka,ktorá sa tiež stará o svojho teraz už dospelého syna, ktorý má od narodenia diagnostikovanú DMO ,nechodí, sám nesedí je na invalidnom vozíku, potrebuje 24 hodinovú starostlivost. Starám sa o neho od narodenia, obetovala som celý svoj živoť, svoje zamestnanie, možnosť dovolenky, odpočinku, a to v súčastnosti si nás štát váži len tak , že mi v súčasnoti mesačne prizná len 149 eur,A to nehovorím, keby bol umiestnenný v zariadení opatrovatelskej služby,koľko by štát mesačne vyšlo jeho opatrovanie,, Je to určité vydieranie našich citov, pretože štát vie, že keby sme my ako rodičia nedostali ani euro, tak by sme sa o svoje dieťa postarali vždy s tou najvačšou láskou , že by sme im dali všetko na svete hlavne to zdravie, ktoré im nemôžeme žiaľ dať.
Stotožnujem, sa so všetkými bodmi petície, som veľmi rada, že svojim podpisom sa môžem pridať k stovkám , či tisícom občanov tohto štátu , ktorí žiadajú zlepšenie podmienok opatrovania,,dôstojnejšieho života pre nás rodičov a naše deti.Chceme aj my žiť a nie živoriť.