Voľby cez internet

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Voľby cez internet.


Hosť

#1

2014-01-24 10:59

Je to prospešná petícia a mala by byť zverejnená na viacerých portáloch, nech je prístupná širšej verejnosti.
Šéf tlačového oddelenia ministerstva vnútra, Ivan Netík, tvrdí, že s možnosťou hlasovať zo zahraničia ani nepočítajú. Uvažovali by o nej, len ak by cítili tlak verejnosti. A ako inak, ak nie širokou petíciou a občianskými výzvami budú ten "tlak verejnosti" cítiť?







Hosť

#2

2014-02-10 19:32

Marian Mikus: o ničom inom nerozprávam od čias, kedy to navrhli SaSkári s Rišom Sulíkom!!! Vážení - sme v 21. storočí - chodiť s papiermi za plenty kamsi do volebných miestnotí... kdeže - keby sa volilo cez net - to by boli výsledky!!! to by bola účasť!!! Ak je možné kupovať drahé veci bez rizika - nie je toho paroma pre ktorého by nebolo možné voliť bezpečne a overiteľne jednohlasne cez net! Lenže - toto parlamenťáci vedia, že by výsledky boli inak ohromujúce pre takú ficostranu a iných... a tak sa nič nedeje! Ďalej sa míňajú milióny na všetky tie zdrapy papiera so zoznamom neznámych mien... VOĽBY CEZ INTERNET - JEDNOZNAČNE ÁNO!!!

Hosť

#3 Re:

2014-02-10 19:36

#1: -

absolútne súhlasím! Pracujem v UK na dvojtýždňové smeny - mnohokrát mi to vyšlo tak, že som sa volieb nemohol zúčastniť a tá tortúra, ktorú musí človek podstúpiť, aby mohol hlasovať zo zahraničia za to človeku nestojí... to je hlavný dôvod, prečo sú preferencie strán také aké sú - sú skreslené nehlasovaním masy slovákov žijúcich v zahraničí!


Hosť

#4

2014-02-10 19:56

Nechapem preco mi vlada berie moznost volit. Zavidite ze som odisla do inej krajiny? Keby ste ma nechali slusne zit doma tak by som sa nikam netrepala.

Hosť

#5

2014-02-10 21:10

SOJTE

Hosť

#6

2014-02-11 05:13

Dúfam, že sa schváli.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2014-02-11 06:05



Hosť

#8

2014-02-11 11:16

v 21. storočí v roku 2014 ešte volíme na papier , sme 100 rokov za opicami..

Hosť

#9

2014-02-11 11:45

Dufam,ze sa podari vyzbierat potrebny pocet podpisov.

Hosť

#10

2014-02-11 20:56

isto suhlasim internet ma obrovsku reakciu
dakini

#11

2014-02-11 22:44

no ludkovia, pekne a dobre, ze ste a sme podpisali..... len, prosim vas, preco 'dufam, ze.... to a to' ???

tak to predsa rozsirujme dalej, a nielen rozsirujme, ale (neviem najst chytro vystiznejsie a lepsie slovo, sorry...) nalanarte a 'dokopte' k tomu, koho len mozte.
a velmi rychlo.... bo dopadneme ako dopadneme...

po tomto mojom 'vyleve' zdielam peticiu na svojom fb wall a davam aj na slovenskych friends

takze -- action please ;) :)

Hosť

#12

2014-02-12 13:43

V tomto texte treba opraviť chyby, vyzerá dosť nedôveryhodne.
(Spozorovať))))) extra viditelnosť tejto petície

Sponzorovať miesto na reklamu pre túto petíciu. Táto reklama (buďe)))) na spodku tejto stránky. Každý deň máme tisíce (návšetevníkov)))))), takže je to veľmi efektívny spôsob ako získať viac pozornosti pre túto petíciu.
Alena

#13 Neviem ci to pomoze

2014-02-13 09:41

lebo volbami cez internet by bola oslabena volebna sila slovenska - dochodci, osadníci. Predpokladam ze by o flek v parlamente prisla minimalne polka poslancov, takze budu robit vsetko preto aby sa to nikdy nestalo. Staci si pozriet ako sa dodrzuje zakon o zaciatku predvolebnej kampane ... ze 15 dni. Od krajských volieb az doteraz je cele mesto oblepene nejakym xsichtom, a ako to byva, ten najbilboardovejsi vzdy vyhra.

Hosť

#14

2014-02-17 12:57

Zdielajte to vsade kde mozete, je to potrebne aby sa to zaviedlo! Zvysi sa tym urcite ucast na volbach.
šarkan

#15 darček

2014-02-17 15:56

nechápem prečo keď sa tu propagujú VOĽBY CEZ INTERNET za ktoré som a nakoniec vás ponúka darčeka zavedie na nejakú hru cez SMS, kde od vás pýtajú cez 6 € za týždeň čo to je za podvod ? zase ošklbať chudobných, prosíM o vysvetlenie
E.

#16 Re:

2014-03-02 04:02

#11: dakini -

..splnilo sa ti, pamätáš z nášho dopisovania na fb ?

E.


Hosť

#17 Erik Leitner

2014-03-02 04:14

Vždy je priestor na zmenu, na zmenu myslenia na zmenu postojov, každý deň, v každej situácii a na každom mieste.

Milí Slováci, rozpŕchli ste sa do sveta, bo ste nemali iné východisko a napriek tomu ostala Vaša vlasť Vaším hniezdom, domovinou a srdcovou záležitosťou. Váš domov bude vždy tu, lebo Vaše korene sú tu.

Ste z nášho rodu a máte plné právo voliť, lebo Vám záleží na tom, ako to u nás vyzerá a chcete to zmeniť.

Podporujem túto petíciu a podporujem všetkých, komu záleží na našej domovine. Voľme, voľme z celého sveta, pre dobro a lepšiu prítomnosť Slovenska.


Hosť

#18

2014-03-02 08:38

Akútna potreba elektronických volieb, vzhľadom na kupovanie hlasov. Nielen toto, ale aj povinná účasť na voľbách.

 


Hosť

#19

2014-03-25 14:12

je načase, aby slováci vyšli z jaskýň, prestali byť opičiakmi a opicami (hlavne tí čo sú vo "vedení") a prestali sa opičiť za okolitými krajinamy v nepekných príkladoch.. (nech ostatnú len tie pekné) .. a potom bude aj motivácia zaviest hlasovanie cez internet...ale to pán Kaliňák neprežije

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-01-17 15:34



Hosť

#21

2015-04-02 19:04

Chceme lacno voliť cez internet a umožniť tak voľbu aj iným občanom SR žijúcim a pracujúcim mimo územia SR.

Hosť

#22

2015-04-02 19:05

Je to super

Hosť

#23

2015-04-03 07:34

Kdo žije v zahraničí nemá mať právo voliť  v SR!!!   Tam v zahraničí ste úplne mimo!!!!

 

Tu zahlasujete ,odíte späť a tý čo sú tu nech sa trápia!

Veď vás to netrápi , ale my čo tu žijeme nás áno!

Volte si tam kde žijete!!!!!!

 

Zákazať volby zo zahraničia!!!!  Volieb sa smú zúčastniť iba občania SR , s trvalým pobytom na uzemí SR a aj tu žijúcim.Ten kto tu nežije nemá mať právo voliť v SR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Iva

#24 blog M.Klus

2015-04-20 21:23

BLOG Martin Klus

Slovák v zahraničí - občan druhej kategórie

A pritom chýba len málo, aby sa to rýchlo a ľahko zmenilo.

/neda sa pridat link/

 


Hosť

#25

2015-05-22 18:07

Už to malo byť dávno, demonštratívne pochodovanie k urnám bude len pre tých, ktorí to potrebujú