Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Otvorený list na ODVOLANIE Oľgy Pietruchovej.


Hosť

#26

2013-10-20 11:58

rozsirujte tuto peticiu v televizii Lux, rsdiu Lumen, ja som sa o nej dozvedel na Facebooku, skuste sa presadzit v statnej televizii RTVS a TA3, taskisto nech sa to dostane aj KNAZOM aby to dali na vedomie v kostoloch

Hosť

#27

2013-10-20 12:08

Myslím si, že na dôležitých postoch v našej krajine, by mali byť zodpovední a rozumní ľudia. Nie "malé deti" nevyliečené zo svojich komplexov. Ak by pani Pietruchová mala súdnosť, sama odíde.

Hosť

#28 Som proti.

2013-10-20 14:36

Aj tento "otvorený list" ukazuje, že pani Pietruchová má pravdu. Zdá sa, že katolícki talibanci sa snažia zneužívať petície stále častejšie.

Hosť

#29

2013-10-20 15:49

#28 - znamená to teda, že "otvorený list" na jej podporu ukazuje, že klame? A láskavo neškatuľkuj, napríklad ja osobne nie som ani katolík (dokonca ani kresťan) ani talibanec.

Hosť

#30

2013-10-20 16:36

Činnosť tohoto "čuda" (nemôžem uviesť, či je žena a či muž, pretože by to bolo politicky nekorektné a toto "čudo" zastáva názor a šíri ideológiu, že každý sa má vlastne slobodne rozhodnúť, čím chce byť) pozorujem už nejaký ten piatok a bolo by naozaj vhodné, aby "čudo" už nemalo prístup aj k mojim peniazom, ale muselo sa živiť inou prácou ako tou, ktorá sa snaží o destabilizáciu spoločnosti...
pozvanie verejnosti

#31 zasadnutie Výboru pre rodovú rovnosť dňa 21.10.2013 od 13. h. v priestoroch MPSVR SR Špitálska 4 BA

2013-10-20 17:29

Štatút Výboru pre rodovú rovnosť v znení neskorších dodatkov Čl. 8 Zasadnutia výboru (3) Zasadnutia výboru sú spravidla verejné, ak výbor nerozhodne inak. Účasť verejnosti sa umožňuje do naplnenia kapacity miestnosti, v ktorej výbor zasadá, na základe registrácie. Podmienky registrácie zverejní sekretariát výboru na webovom sídle. O výsledkoch zasadnutia výbor verejnosť informuje prostredníctvom tlačových správ. http://www.employment.gov.sk/vybor-pre-rodovu-rovnost.html Predbežný program: 1. Otvorenie - overenie uznášaniaschopnosti a schválenie programu 2. Kontrola uznesení 3. Voľba zástupcu výboru vo Výbore pre výskum, vzdelávanie a výchovu v oblasti ľudských práv a rozvojového vzdelávania 4. Informácie o priebehu a záveroch zasadnutí Rady vlády SR pre ľudské práva, národnostné menšiny a rodovú rovnosť 5. Návrh spôsobu spolupráce výboru pri príprave Celoštátnej stratégie ochrany a podpory ľudských práv v Slovenskej republike 6. Národný akčný plán na prevenciu a elimináciu násilia na ženách na roky 2014-2019 7. Stanovisko výboru k spochybňovaniu princípov rodovej rovnosti 8. Rôzne 9. Záver
Zuzka

#32 zajtra v pondelok! verejne zasadnutie vyboru za prava LGBTI

2013-10-20 17:50

Zasadnutie Výboru pre rodovú rovnosť sa koná v tento pondelok dňa 21. októbra 2013 v čase od 13.00hod.

(v priestoroch zasadacej miestnosti MPSVR SR č. 117, Špitálska 4, 1. posch.).

Zasadme sa aj za prava zoofilov, nekrofilov atd.!
Podme zajtra povinne ci svorne podporit Olinku!


 

Hosť

#33

2013-10-20 19:58

Práve som si prečítal jej odpoveď p. Gabrielle Kuby. Je v ňom toľko nenávisti a zloby, že som to tu hneď prišiel podpísať.

Hosť

#34

2013-10-20 21:20

Dalsia pomylena skupina ludi, co miesto snahy pochopit nazor ineho cloveka si radsje da klapky na oci. Verit bludom, polopravdam, dezinformaciam len preto, ze to zivy hnev a strach. Lebo mat nepriatela je lahsie ako si raz za cas otvorit mysel a popremyslat o co tu vlastne ide. Takze nie, nepodpisujem. Nemam proste rad nabozenskych fanatikov, obzvlast tych, pre ktorych ucel svati prostriedky. Nazyvate sa krestanmi ale loz vam zjavne nie je cudzia.
Ateista

#35

2013-10-20 21:38

Krestania, sirte si vase vymyvanie mozgov v kostoloch a nas ostatncyh do toho netahajte, nikto na vas nieje zvedavy.
emancipovana

#36 Kto za koho kope ...

2013-10-20 21:46

Maria

#37 som ateista, moralne zasady ale mam

2013-10-20 21:55

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mtPUTh1BqhA

http://www.peticie.com/otvoreny_list_pre_zruenie_vyboru_pre_lgbti

Chce sa mi zvracat, ked citam ich plan skazy;
a zasnem nad tupomyselnostou zaslepenych; ktory nevidia co sa deje.

Kufriky sa zevraj rozdavaju novinarom; statnym zamestnancom aj inym vip zvieratkam!




ja

#38

2013-10-21 04:36

hľa koľko zbabelcov bez identifikácie..............

Hosť

#39

2013-10-21 06:11

A okrem toho uvedeného , pravdepodobne nemá absolvované potrebné odborné vzdelanie. Napr. práca laborantky v nemocnoci z laborantky ešte lekárku neurobí a teda ani angažovanie sa v "nenávistných" združeniach z nikoho sociológa neurobí.
demokrat

#40

2013-10-21 06:26

Nie som za odvolávanie 1 osoby,to problém nerieši,ale presadenie ľudového referenda k otázke potratov.Ste za,ste proti.

Hosť

#41 ???

2013-10-21 06:31

KTO je to Tomáš Kolek ???
by ma teda ozaj zaujímalo ???
stano

#42 Re:

2013-10-21 06:35

#35: Ateista -

som kresťan a nikdy v živote som neodsudil ateistu preto, že je ateista, ale hodnotím človeka podla jeho správania, vyjadrovania sa atd. je mi luto, že ti musím povedať, že je mi ťa ľuto.


Hosť

#43

2013-10-21 06:48

Pani Pietruchová úmyselne a dlhodobo pracuje na demoralizácii slovenskej spoločnosti a nášho národa !
andrejKE

#44 Re: LUW

2013-10-21 06:49

#2: LUW - LUW

Zdravím - čiže chceš povedať, že máme držať hubu a krok? Že preto, že veríme v nejakú ideu, ktorá nie je mainstream, musíme byť ticho, a že sa nemáme právo ozvať, ak si myslíme, že nás iní osočuje, hovorí nepravdy, lži, vymýšľa si to, čo nie je pravda?

Kiež by si si prečítal blog Olgy Pietruchovej, na ktorý potom otvoreným listom odpovedala Gabriele Kuby - zistil by si, ako je to skoreknosťou vyjadrení a vnucovaní svojej vôle a presvedčenia, a kto - keby to bolo dnes právne v norme - by žiadal upáliť toho druhého. Jedna vec je, že obe majú odlišné "idey", no podstatný je fakt, ako pristúpili k "sokovi" - OP útočne, znevažovaním, zosmiešňovaním a urážaním náboženského presvedčenia GK iróniou, prekrúcaním pravdy, spájaním vecí, vytrhnutým z kontextu, tak aby jej to pasovalo do svojej ideológie - pričom je štát. zamestnanec, ktorý má - ó aký paradox - na starosti úrad o "rovnosti" občanov sr.A tiež asi OP zabúda na to, že Slovensko je zaviazané dodržiavať všeobecnú deklaráciu ľudských práv, kde sa v "základnom balíku" práv nachádza aj sloboda vierovyznania a že nikto nesmie byť ani pre túto vec prenasledovaný, oberaný o slobodu, diskriminovaný či inak znevýhodňovaný.

Naproti tomu otvorený list GK - fakticky, bez urážok, zneucťovania hodnoty OP ako takej, ako človeka - fakt, skús si prečítať obe, aj keď si zásadne proti názorom jednej z nich. Ak sa cítiš byť objektívny, istotne si prečítaš nielen to, čo sa Ti páči, ale aj oponentskú reakciu, obranu - a zaiste uznáš, kto ako pristupuje z ľudského hľadiska ku oponentovi.


Hosť

#45 Re: Re:

2013-10-21 06:55

#42: stano - Re:

ateista nikoho neodsúdil, len vyjadril svoj názor, na čo má plné právo...

a v tomto prípade aj pravdu ...

to, že sa necháte slepo manipulovať, je len a len VAŠA vec ... ale dajte nám s tým pokoj,

v prvom rade si urobte PORIADOK vo vlastných radoch ...

a ked TO dokážete, čo je nemožné ... lebo, "zlo" ide samozrejme VŽDY mimo vás ...

lebo "vodu kázať a slepo zavierať oči"  pred ... cirkevnou pedofíliou, ekonomickou cirkevnou "kriminalitou", ľudskou realitou (mns. Bezák), spoluprácou s ŠTB  ... atď, atď

je snáď kresťanské ???

alebo ináč, čo vyhovuje vašej "skupine"

(nechcel som napísať strane, lebo často krát sa správate ako príkladná komunistická strana)

je v poriadku a je to kresťanské......

ostatné je samozrejme podľa vás ODPAD ľudstva, ktorý nemá právo dokonca ani dýchať VÁŠ "kresťanský" vzduch ...


Hosť

#46 Re: Re: LUW

2013-10-21 06:58

#44: andrejKE - Re: LUW

"že Slovensko je zaviazané dodržiavať všeobecnú deklaráciu ľudských práv, kde sa v "základnom balíku" práv nachádza aj sloboda vierovyznania a že nikto nesmie byť ani pre túto vec prenasledovaný, oberaný o slobodu, diskriminovaný či inak znevýhodňovaný."

 

- a toto by si mali všetci, "akože kresťania" povinne opakovať 100 x pred zrkadlom, pred odchodom do kostola,

pred tým ako začnú nekresťanov oberať a slobodu diskriminovať a inak znevýhodňovať ...

fw

#47 Re: Re: LUW

2013-10-21 07:34

#24: ucitelka - Re: LUW

clovek je biologicka entita ako akykolvek iny tvor. to len clovek stavia seba nad ostatne zive tvory na tejto planete. tato arogancia je cloveku vlastna (silnejsi sa vyvysuje nad slabsieho). z pohladu biologie je clovek cicavec, cize zviera ako akekolvek ine. to, ze sa nas mozog adaptoval a jeho inteligencia previsuje inteligenciu ostatnych organizmov mu nedava pravo robit so seba pana tvorstva a stavat sa do roly vyvoleneho bohom. ak nejaky boh vobec existuje, ma rovnako rad vsetky zive tvory.

co sa tyka sexualnej vychovy, tato na slovenku dlhodobo zlyhava, a to aj preto, ze ju brzdi bigotne rozmyslanie velkej casti obyvatelstva podporovaneho klerom katolickej cirkvy. sposobuje to mnozstvo problemov, a utrpenie nevinnym detom, pretoze ich nikto neuci ako sa maju branit napr. sexualnemu obtazovaniu a zneuzivaniu, kt ako sa zda je na slovensku pomerne rozsirene a medialiozovane pripady su len spickou ladovca. najma preto, ze o sexualite sa hovori v rodinach malo a deti dostavaju informacie najma na ulici a od kamaratov, co nie je najdoverihodnejsi zdroj.

tolko zatracovane kinseyho studie slovenskou castou kleru (ktore su vo vedeckej komunite vysoko cenene) ukazali diametralny rozdiel medzi tym ako ludsku sexualitu vnima spolocnost a ako ju ludia praktizuju v posteli, bez rozdielu vierovyznania.

pietruchova proti takymto skostnatelym nazorom bojuje, pretoze je presvedcena, ze poznanie a jeho aplikacia sa ma odvyjat predovsetkym od slobodneho vedeckeho badania a nie od toho ako to chce mat zaskatulkovane vatikan.

stano

#48 Re: Re: Re:

2013-10-21 07:58

#45: - Re: Re:

nápodobne - dajte nám pokoj s tým, čím ste sa nechali zmanipulovať. ináč blahozelám k dokonalosti ludí tvojej skupiny....bez chýb atd, blahozelám

pajti

#49 osocovanie...?

2013-10-21 08:14

Neviem kto koho osocuje ked pietruchova poukázala na viaceré nezrovnalosti v tvrdeniach kresťanských lobistov tak sa na ňu vrhlo toľko pseudoucencov že dovi... Vid články na tyzden a tak ďalej... A uviesť Kuby ako svetovú sociologicku je veľmi odvážne... Vsak ona šíri názory za ktoré by sa aj ježiš hanbil... Pokiaľ nezacnete používať zdravý rozum a neprestanete s tou kresťanskou intoleranciou tak sa tento spor neskončí dobre...
Mne je úplne jedno aký je kto lobista ak ho nezastaví ústava tak to bude moja tvrdá hlava... Pekný deň ;)
jožo

#50 Re: Katoliban vystrkuje rozky

2013-10-21 08:26

#11: yoolo - Katoliban vystrkuje rozky

Zaspaté Slovensko sa neprebúdza do stredoveku ale poukazuje na staroveké praktiky iných. Ak by ste nebol zaujatý(katoliban), tak si všimnete, že nenávisť tu rozdúchava p.Pietruchová a jej podobný. Ako si môžte namýšľať šírenie nenávisti od nás. My braníme naše rodiny a naše deti proti chorej ideológii ktoré nám zákerne vnucujú extremistické menšiny so svojimi vrtochmi. Slušný homosexuály sa takto nepredvádzajú a neprovokujú ako napr. na pochode v Prahe.