PETÍCIA NA OCHRANU DETÍ PRED ZNEUŽITÍM SOCIÁLNYM SYSTÉMOM ŠTÁTU

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií PETÍCIA NA OCHRANU DETÍ PRED ZNEUŽITÍM SOCIÁLNYM SYSTÉMOM ŠTÁTU.

sdfjkl

#176 Re:

2013-08-26 18:16

#1: -

Liek je nevolit, politici su zbytocni, je to len banda darmozracov co nikdy nic dobre pre ludi neurobi!!! NEVOLIT! Prec s nimi...


Hosť

#177

2013-08-26 19:09

Naprosto plne podporujeme tuto petici a je na čase se před zločinci kteří zavádejí takovéto zákony začít bránit.
Červienka

#178 Papierové hárky

2013-08-26 22:37

Prosím Ťa, Denisa. Už sú tie papierové hárky hotové? Viac ľudí sa na to pýtalo, ale odpoveď som nenašla. Myslím, že je to veľmi dôležité. KDE SI ICH MOŽNO STIAHNUŤ A KAM ICH PO PODPÍSANÍ TREBA POSLAŤ?

Hosť

#179

2013-08-27 06:37

je to nehorázne svinstvo

Hosť

#180

2013-08-27 06:56

Jedným z najzávažnejších ukazovateľov úrovne štátu je, ako chráni rodinu. Ona poskytuje najideálnejšie podmienky, aby raz z detí vyrástli čestní a zodpovední občania.

Hosť

#181 Re: Re: Prosím ťa, to nie je riešenie. Práve vtedy sa tam dostanú najväčší sviniari.

2013-08-27 06:59


Hosť

#182 Papierové hárky

2013-08-27 08:04

Prosím Ťa, Denisa. Už sú tie papierové hárky hotové? Viac ľudí sa na to pýtalo, ale odpoveď som nenašla. Myslím, že je to veľmi dôležité. KDE SI ICH MOŽNO STIAHNUŤ A KAM ICH PO PODPÍSANÍ TREBA POSLAŤ?

Hosť

#183 Re: podpisal som

2013-08-27 08:24

#13: Picco_7 - podpisal som

homofobia je oxymoron vymysleny LGBT... lobby

 

Martin


Hosť

#184

2013-08-27 08:30

Problemy Anglicka na Slovensku nechceme, pre rodica nie je NIC dolezitejsie ako ich dieta, a aj nechcene dieta je dieta aj ked je smutne ze su matky ktore to nevedia pochopit.Riesenie vsetko za peniaze je chore.

Hosť

#187

2013-08-27 13:03

Nech Pan ochranuje nasu krajinu od zla, juvenilnej justicie.Modlite sa,aby zvitazil zdravy ludsky rozum.

Hosť

#188

2013-08-27 18:02

Odobratie dieťaťa z biologickej rodiny nemusí predstavovať jeho ochranu.
Juvenilná justícia nie je správnym nástrojom na ochranu dieťaťa ani skutočným nástrojom práce sociálnych pracovníkov. Sociálny pracovník má po analýze príčin krízy v rodinnom prostredí viacero možností ako v spolupráci s danou rodinou riešiť bezpečie detí žijúcich v danej rodine. Hľadajme teda spoločne iné možnosti ochrany detí, tiež hľadajme možnosti podpory pre rodiny v kríze a predovšetkým nedajme sa "strhnúť davom". Uvažujme o takejto vážnej téme s rozvahou a múdrosťou!
Mgr. Mária Prekopová, sociálny pracovník

Hosť

#189 Re: zdravím

2013-08-27 18:18

#185: Červienka -

Pravda je taká že deti sa odoberajú už aj na SR.. už sa zbiera tovar na distribúciu. Nájdite si na nete dokument Ukradnute vianoce.. a to je len jeden príbeh.. počula som a ozývajú sa mi ľuda ktorím zobrali deti na Slovensku.. takže asi tak.. zneužíva sa ten systém ešte ani nie je prijatý, ako môžu teda tvrdiť že  u nás sa to nestane ?.,, už sa to deje,, Co bude ked budu v hre peniaze a pestúni ? Nebude dopit po detoch ?


Hosť

#190

2013-08-27 23:25

Výborne artikulovana peticia

Hosť

#191

2013-08-28 07:02

Vziať dieťa rodičom, je démonská myšlienka!
Právo na rodičov je hneď za právom na život.
Kto sa to opovažuje meniť??? Tí, čo tomu neveria, nech pozorujú veľmi trpké ovocie tohto barbarstva v štátoch, kde už dovolili vlády toto šialenstvo!
Niektorí v ľudskom rode, už nie sú ľudia, ale....

Hosť

#192

2013-08-28 09:19

Obludná ohavnosť!.Právo na rodičov je hneď za právom na život-ĽP. Tam kde sa to už praxitizuje, vidíme trpké a kyslé ovocie tohto démonského úsila.Čo sa nám ešte môže horšie stať??? Preto nespime, ale bráňme sa!!! Aj petíciou. Je to likvidácia vlastného rodu!!! To čo sa "nezlikviduje" interupciou a reprodukovanou asistenciou, to dokoná juvenilná justícia!

host

#193 gender

2013-08-28 11:25

Nieco aj proti Gender ideologii,lebo tu nam zavedie Lajcak.... Dalsia peticia.....

Hosť

#196

2013-08-28 19:37

Deti nie sú majetkom štátu, avšak štát má povinnosť ich chrániť. Navrhujem preto zaviesť program na výchovu rodiny, nie prevýchovu detí.

Hosť

#197 Re:

2013-08-30 05:59

#152: -

a čo takto vybaviť si zbrojný pas? predsa len, tých úradníkov nemôže byť nekonečný počet a každý niekde býva...


Hosť

#198

2013-08-30 06:17

Vďaka všetkým, ktorí bdejú aj za nás a naše deti.
Sid

#199

2013-08-30 07:36

Mohli by sa autori peticie spojit s Forom krestanskych institucii, aby sa k protestom pridali vsetky krestanske spolocenstva a hnutia, ktore toto forum zastresuje? A tiez mam otazku, kto je autorom peticie, nevycitala som to zo stranky, mozu sa predstavit?
Prichadza velmi tazke obdobie, kedy nas politici zradia a ti, ktori budu cestnejsi, budu odstraneni. Preco? Koli tuzbe po moci a peniazom, koli zdevastovaniu dobra vo svete. Tento proces uz prudko nastupil a na rodinu je utocene cez vsetky zakony o homosexualoch, pedofiloch, eutanazii a hlavne sirenim potratovych tabletiek. Zelam nam vsetkym skore spamatanie sa z relativneho pokoja v ktorom zijeme, lebo mame jeden za druheho zodpovednost a nasa pasivita nas v buducnosti vnutorne znici, ked devastacia bude najhorsia a ludstvo bude na kolenach. Som veriaca a preto dufam v boziu pomoc a verim, ze Boh zasiahne, lebo ludstvo same sa znici. Je to zamer asi tych, ktori pod vplyvom "zleho" riadia Zem a ovladaju duse ludi, ked ich zamoruju zlom, ponukajuc im "radosti tohto sveta". Sme stvoreni na obraz bozi a len vtedy budeme stastni ked v nom spocinieme. Ale clovek dostal od Boha slobodnu volu, co znamena, ze Boh uz nemoze zasahovat do ludskych osudov bez toho, aby mu to ludia dovolili. Dovolime Bohu pomoct nam? Lebo inac sa nespamatame. Rychlost zmien smerom k upadajucej moralke a vyraznemu zlu sa zvysila. Mame na vyber?

Hosť

#200

2013-08-30 07:36

Hajajo Fico nech sa stará o tú svoju GAY princeznu ako sa asi cítí jeho manželka hajzel