Neprepustenie šoféra

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Neprepustenie šoféra.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2012-10-16 19:19


Pietro

#2

2012-10-17 21:27

Ale ten čurak uz mi kvalitne žerie nervy,nie žeby bol spokojny že mu človek pomôže ale on mu za to podkopne nohy.A čo sa tyka toho,keď sa chcel vtedy obesit a pytal TATIKA lano--"som sviňa"ale mal mu ho vtedy priniesť hajzel jeden.

Tento príspevok bol odstránený autorom petície (Show details)

2012-10-17 22:23


Mária Orininová
Autor petície

#4 Re:

2012-10-18 00:50


Hosť

#5 Re: Re:

2012-10-18 18:41

#4: Mária Orininová - Re:

nepodporujem vodiča čo bije deti !!


Hosť

#6

2012-10-18 20:42

suhlasim s tym ze nepodporujem vodica co bije deti !!!
Mária Orininová
Autor petície

#7

2012-10-18 21:59

lenze on ho vobec nezbil bola som svedkom iba ho vyhodil von (inac podporujete deti co nahresia vodicovi?) a o to tym bulbofcom ide zeby ho mohli pospinit a inac mame aj svedkov starsich +deti to vsetko videli P.S. keby ho zbil tak peticiu nerobim
inac mam taky pocit kedze ste sa nepodpisali ze ste niekto od nich a snazite sa poskvrnit tuto osobu, tento clovek ma velmi vela skusenosti s detmi v autobuse a nikdy nezbil ziadne dieta, neviem preco by to teraz malo byt inac????
Teraz by som kludne mohla tento prispevok vymazat ale chcem ostatnym ukazat ze ho naozaj chce niekto pospinit a preto to necham nech citaju ostatni a vidia co ste zac
Pekne od vas ze ste sa utajili a nenapisali meno aspon vieme kto tu moze skor klamat ci ten kto sa utaji alebo ten co sa podpise (vie co je pravda)
Mária Orininová
Autor petície

#8

2012-10-18 22:37

Este som nieco zabudla: dokazat to moze skludom aj doktorka, ona ho videla a kedze mu nedala ziadne potvrdenie sli ste az do SNV P.S. dalsie klamstvo
Pravda vyjde na povrch
Steven Seagal

#9 Re: Re: Re:

2012-10-19 00:34

#5: - Re: Re:

Ten dotyčný ,ktorý napísal, to že nepodporuje vodiča čo bije deti, si asi neprečítal úvod. Tam sa vôbec nepíše o tom, že ho zbil. Je tam napísane ,aby ho neprepustili za niečo , čo neurobil. Takže ten dotyčný sa sam prezradil ( Novák-Buľba ),lebo len on alebo oni použili tuto vetu  :" nepodporujem vodiča čo bije deti !! " , nikto iný. A ty čo boli svedkovia  videli,že to tak nebolo. Takže , poprosím aj svedkov aby sa nebáli a kľudne napísali sem svoj komentár.

A ešte chcem podotknuť , že tam bola ešte jedna svedkyňa, ktora sa zastala šoféra  a ktorej tieš vynadal a nahrešil ten dotyčný . Takže chcem poprosíť tú pani, ktorá to bola , aby sa tu vyjadrila aj ako svedkyňa , ktorá sa zastala šoféra.

Ďakujem Vám všetkým za podporu.

Wrong answer. Please try again.

#10 hmm

2012-10-19 01:02

Kazdy sme nejaky... Menovaneho poznam, a poznam aj odporcov... podpisal som sa pretoze som rozpraval s viacerimi ludmi, ktori mi potvrdili, ze pri incidente nedoslo k ziadnemu nasiliu, ba obvinujuci sa k obvinenemu spraval recovo zvlast hrubo a bez ucty. Obidvaja sa mozno mohli viac ovladat, avsak myslim si, ze to absolutne nieje dovod na vypoved... Len dufam, ze sa z toho obe strany nieco naucia ;)
Mária Orininová
Autor petície

#11

2012-10-19 07:25

Neviem ako by ste sa vy zachovali, ale myslim si ze ked maly mozno 12r. chlapec vam nahresi, nechcem napisat ako, tak si nemyslim ani ze sa spraval hrubo. Iba mu zopakoval co mu povedal, ze ci ho toto ucia doma. Tak neviem ci by ste si dali skakat po hlave od takeho decka. Prepacte ale ja sama by som sa nedokazala ovladnut jak moj ocko, ako fakt. Kedze jeho rodicia vidite ako reagovali, namiesto toho aby sa soferovi ospravedlnili ho v takom niecom podporuju. Prepacte ale k comu ho vlastne vedu??? Ze moze dalej skakat starsim po hlave hresit ich a klamat?! Dakujem pekne za take dieta!!!
Boj proti nepotrebnym

#12

2012-10-19 08:06

Spravat sa bezdovodne neuctivo?
Nebudem sa tu rozpisovat, ake kroky by som voci rodicom dietata a dietatu postupila... Nepotrebujeme vychovavat takuto mladez, to radsej ziadnu.
Chupacabra

#13 ^^

2012-10-19 10:29

#11: Mária Orininová -

Prave som tym myslel, ze chlapec sa spraval hrubo, ked si to pozorne precitas, tak to zistis ;)


Hosť

#14 Re: ^^

2012-10-19 17:02

#13: Chupacabra - ^^

chapem prepac ak som ta zle pochopila. Ja len chcem aby sa ukazala pravda a vysla na povrch neznasam ked niekto klame strasne.


Hosť

#15 Re:

2012-10-22 23:20


Hosť

#16 Re: Re:

2012-10-22 23:28

#15: - Re:

Toho čuráka si myslel seba vedˇ zo svojimi súrodencami si hrešil svojho TATIKA. Tvoj Tatik sa k napadnutiu priznal

svojim podpisom!

 


Hosť

#17 Re: ^^

2012-10-22 23:37


Hosť

#18

2012-10-22 23:48

Ten chlapec nehreší svojho otca. Ale Ty hrešiš svojmu otcovi  a iným starším osobám na celú dedinu. A Ty si hovoríš PANI Učitelka !!! Orininová - Mišova.

 

Mária Orininová
Autor petície

#19 Re: Re: Re:

2012-10-23 19:33

#16: - Re: Re:

Neviem BULBA z kade beries take voloviny no necham ta v tom lebo kazdy kto ta pozna vie aky si. Netreba to tu ani pisat lebo zbytocne!!!

A oco ziadny podpis nikde nedaval tak sa spamataj iba tam kde napisali ze ho nezbij ako si to ty tam napisal, pretoze mame svedkov a nie malo!!!

Inac mal by si sa naucit gramatiku pretoze ti velmi nejde pise sa SO SVOJIMI  a nie ZO svojimi hmmm co uz.

Mária Orininová
Autor petície

#20 Re: Re: Re: Re:

2012-10-23 19:42

#19: Mária Orininová - Re: Re: Re:

Kedy som nahresila svojmu ocovi????  Co vymyslas. V zivoce by som mu nenahresila lebo nemam dovod. Narozdiel od tvojich DETICIEK!!! Inac v zivote som sa nedala oslovovat PANI ucitelka v zivote nikdy!!! A ked uz sme pri tom mi uz v skolke ucime deti jak sa maju spravat a vedia to aj ich rodicia narozdiel od VAS co si neviete ani vychovat vlastne deti. Teraz len dokazujete co ste zac. Ohovarat a osocovat ludi co nic neurobili a klamat pred vsetkymi !!! Aj ked pravda nevyjde na povrch, Pan Boh vie co robis a za to budes potrestany. Jeho by si sa mal bat najviac!!!

Kedze si zacal pisat tu tak uz mas strach a vies ze klames. Mne tu nemusis pisat tie somariny a klamstva pretoze neklames mna ale sam seba ty raz na to doplatis ale to uz nie je moj problem ale tvoj. Tak sa konecne spamataj!!!

A ten chlapec keby lem svojho oca hresil i vlastnej babe nahresi. A to vie cela dedina aj vsetci co vedia co ste zac!!!

A ty si hovoris rodic? Ked mna si chytil pod krk a si ma zacal skrtit?? hmmm na toto si nespominas?? Tiez mam svedkov!!!

Tento príspevok bol odstránený autorom petície (Show details)

2012-10-23 20:51


Tento príspevok bol odstránený autorom petície (Show details)

2012-10-23 21:14


rebel

#23 hmm

2012-10-24 19:51

hmm.mam dvoch synov ale keby som sa dopocul ze bol drzy k starsim nebodaj nahresil sam by som mi prilozil...taku otcovsku jak sa patri.žeby pametal ze aj on raz bude stari

Hosť

#24 Re: hmm

2012-10-24 20:28

Tento príspevok bol odstránený autorom petície (Show details)

2012-10-24 20:51