POTREBUJEME MATERSKÚ ŠKOLU V SENCI

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií POTREBUJEME MATERSKÚ ŠKOLU V SENCI.


Hosť

#1

2016-06-28 14:15

Podpisala som preto,lebo aj my mame syna,ktory by mal nastupit do skolky ale ma tri roky az na konci oktobra 2016

Hosť

#2

2016-06-28 15:58

Je to katastrofalne v nasom meste sidliska pribudaju a a skolky praskaju treba nie platat ale jednu novu poriadnu skolku

Hosť

#3

2016-06-28 16:16

Pokial by neboly prijimane deti ktore sa sem prave nastahovaly z inych miest a krajou tak by ostalo aj dost miesta pre nase deti   senecke...pre tych ktory tu platia dane ziju tu odnarodenia vyrastaly v tych istych skolkach....


Hosť

#4

2016-06-28 16:45

A pristahovane dieta nema pravo na skolku? Hlavne ak do nej chodilo v predchadzajucom bydlisku? Nemelo by napr prestat navstevovat skolku dieta ktoreho mamicka nastupila na matersku???? Ludia nerobte si vzajomne zle!


Hosť

#5 Re:

2016-06-28 17:21

#4: -  

 To som nikde nenapísala. Veď v texte spomínam aj rodiny do Senca prisťahované. Nejde mi o to, aby získali deti miesto na úkor iných deti, ale aby kazdy kto ma záujem o škôlku tuto ziskal.


Hosť

#6 Re:

2016-06-28 17:21

#3: -  

 to čo ste napísali za vtakovinu?  My sme sa tiež prisťahovali a máme dieťa a za to nemá právo ísť do škôlky? Zmenili sme bydlisko a dane platíme tak isto v sc tak aký je rozdiel medzi mojim dieťaťom a vašim? 

romana

#7

2016-06-28 18:03

Moje dieta minuly rok neprijali ani tento rok. Fasa,ved co 2roky po sebe ju budem mat doma,Hlavne ze deti ktore do 1.9.2016 dovrsili 3roky tak tie zobrali,taktiez aj dieta matky ktora je na materskej,tak niekto 2roky ma dieta doma a niekto od 3rokov sup sup do skolky,kde je spravodlivost???

 


Hosť

#8 Re:

2016-06-28 18:08

#3: -  

 Jaj vlastne moje dieta ktore tu zije od narodenia nema pravo ist do skolky zato,ze jeho rodicia sa pristahovali z Bratislavy? Nebudte smiesna. Skor ako napisete takuto volovinu si radsej prezrite Slovnik slovenskeho pravopisu


Hosť

#9

2016-06-28 19:05

Pretože potrebujem dať dieťa do škôlky, aby som mohla nastúpiť do práce, lebo inak nemám z čoho platiť nájomné a ostatné účty.

Hosť

#10

2016-06-28 20:44

na kolko aj nas nezobrali pred rokom až tento ako 4 ročnu tak chcem podporit druhe rodiny aby malu šancu na prijatie senec sa rozrasta tak treba aj nove miesta či v školke aj školách

Hosť

#11 Re: Re:

2016-06-28 21:59

#8: - Re:  

 trocha na odľahčenie,  myslím že pani naše deti nezaujímajú pravdepodobne z toho pravopisu usudzujem že jej dieťa pôjde na maďarskú škôlku. Xixi


Hosť

#12 Re: Re:

2016-06-28 22:02

#8: - Re:  

 ako moze dieta zit od narodenia v senci ked jeho rodicia   ziju v bratislave je to trocha nepochopitelne 


Hosť

#13 Re:

2016-06-28 22:11

#3: -  

 mlada pani ak su deti nahlasene  v senci  na trvaly pobyt maju pravo chodit aj sem do skolky  v tom nevidim problem  ale spytajte sa rodicov kolko zaplatili vedeniu skolky za to  aby im zobrali  dieta  ktore tu nema trvaly pobyt ale mozte kludne aj siahnut  troska do vedenia senca  je to moj nazor a verim ze tento nazor  ma vela Senčanov  a nejedna sa len o skolky

Host

#14

2016-06-28 22:30

Starý dobrý Senec keď mal max. 15 tis. obyvateľov ... Každý sa tu s každým poznal, ľudia mali k Sencu srdcový vzťah, teraz sú tu samí neznámi ľudia pre ktorých Senec nič neznamená, je to pre nich iba mesto, v ktorom žijú. Žiadne problémy so škôlkami neboli, dokým sa mesto tak enormne nerozrástlo. Škoda, bolo to tak krásne malé mestečko.


Hosť

#15 Re: Re: Re:

2016-06-29 08:21

#12: - Re: Re:  

 Skuste si to prosim precitat este raz. Pisem ze dcera zije v Senci od narodenia a my rodicia sme sa pristahovali z Bratislavy

maria

#16 Re:

2016-06-29 21:53

#7: romana -  

 ja by som na vasom mieste podala odvolanie, lebo ked prijali mladsie dieta ako vase, malo by sa to presetrit. pokial ja viem, nemozu prijat mlafsie....ci sa mylim?! sice tu v SR je vsetko mozne :-(


Hosť

#17

2016-06-30 04:48

pani poslanci by mali zvazit aj fakt, ze rodicia zvazuju aj zmenu trvaleho pobytu mimo senca, kvoli sanci umiestnit svoje deti do skolky napriklad v bratislave, kedze senec im skolky za ich dane zabezpecit nevie. a potom dovidenia ich dane. 


Hosť

#18

2016-06-30 10:03

Môj vnuk potrebuje miesto v škôlke a je to divné , keď mesto nepodporuje mladé rodiny a deti

Hosť

#19 Re:

2016-07-02 12:16

#3: -  

 vazena pani, to by ste tu nesmeli mat takych nenazranych developerov, ktori len stavaju a stavaju. mimochodom, kto im na to predal pozemky a zarobil, predsa vy, stari sencania. vy ste majitelmi pody, na ktorej sa stavia. zarobit ano, a potom nad pristahovalcami ohrnat nos a bit sa do hrude, kto je skutocny sencan.


Hosť

#20 Re:

2016-07-02 12:25

#14: Host -  

 a kto za to moze? kto tu tolko stavia, kto sa na tom nabalil? ved vedel kolko sa stavia, ked podpisoval stavebne povolenia. matika mu ide, vie si veci zratat, to si nespocital, kolko deti asi pribudne? ale spocital, ale viete co? kvalovi je to srdecne jedno. pojdete za nim, jednym uchom dnu, druhym von, naslubuje, douraza tych co s nim nesuhlasia, alebo maju iny nazor ako on. a urobi tak ako je uz davno dohodnute, aby peniaze tiekli spravnym SMEROM.