POTREBUJEME MATERSKÚ ŠKOLU V SENCI

Quoted post


Hosť

#3

2016-06-28 16:16

Pokial by neboly prijimane deti ktore sa sem prave nastahovaly z inych miest a krajou tak by ostalo aj dost miesta pre nase deti   senecke...pre tych ktory tu platia dane ziju tu odnarodenia vyrastaly v tych istych skolkach....

Replies


Hosť

#6 Re:

2016-06-28 17:21:37

#3: -  

 to čo ste napísali za vtakovinu?  My sme sa tiež prisťahovali a máme dieťa a za to nemá právo ísť do škôlky? Zmenili sme bydlisko a dane platíme tak isto v sc tak aký je rozdiel medzi mojim dieťaťom a vašim? 


Hosť

#8 Re:

2016-06-28 18:08:33

#3: -  

 Jaj vlastne moje dieta ktore tu zije od narodenia nema pravo ist do skolky zato,ze jeho rodicia sa pristahovali z Bratislavy? Nebudte smiesna. Skor ako napisete takuto volovinu si radsej prezrite Slovnik slovenskeho pravopisu


Hosť

#13 Re:

2016-06-28 22:11:56

#3: -  

 mlada pani ak su deti nahlasene  v senci  na trvaly pobyt maju pravo chodit aj sem do skolky  v tom nevidim problem  ale spytajte sa rodicov kolko zaplatili vedeniu skolky za to  aby im zobrali  dieta  ktore tu nema trvaly pobyt ale mozte kludne aj siahnut  troska do vedenia senca  je to moj nazor a verim ze tento nazor  ma vela Senčanov  a nejedna sa len o skolky


Hosť

#19 Re:

2016-07-02 12:16:47

#3: -  

 vazena pani, to by ste tu nesmeli mat takych nenazranych developerov, ktori len stavaju a stavaju. mimochodom, kto im na to predal pozemky a zarobil, predsa vy, stari sencania. vy ste majitelmi pody, na ktorej sa stavia. zarobit ano, a potom nad pristahovalcami ohrnat nos a bit sa do hrude, kto je skutocny sencan.