Petícia za vyčlenenie priestorov pre ATV&off-road parkov v SR

ja

#51 Re: Re: motorky pojebané štvorkolky kokoti vygumovaní!!!!!

2016-05-24 07:14

#45: motorky pojebané štvorkolky kokoti vygumovaní!!!!! - Re: motorky pojebané štvorkolky kokoti vygumovaní!!!!! 

 ...no ty si pekne vygumovany... toto nie je peticia za jazdu v ochrannom pasme. A tvoj slovnik svedci o tom, kto je tu zgumovany...cielom tzv. polovnikov je vyhnat vsetkych z lesov a luk, aby tam mohli bez svedkov pytlacit. Asi si jeden z nich. 


Hosť

#52 Re: Re: Re: motorky pojebané štvorkolky kokoti vygumovaní!!!!!

2016-06-25 12:35

#51: ja - Re: Re: motorky pojebané štvorkolky kokoti vygumovaní!!!!! 

 Neviem ako vydedukoval, že niečo schválujem. Len poukazujem na paradox ochranných opatrení.


Hosť

#53 Re: Re:

2016-06-25 12:40

#31: Braňo - Re:  

 Problém unikajúcich prevádzkových kapalin sa týka viacerých vozidiel. Stači si prejsť po sídlisku a je tam dosť škvrn od kapalin.


Hosť

#54 Re: štvorkolkári začnite platiť

2016-06-25 13:28

#19: - štvorkolkári začnite platiť  

 Lenze my nejdeme strielat zver, ale suhlasim jazdime po cudzich pozemkoch , prevazne po urbarnych, a keby sa stanovila normalna taxa za pouzivanie pozemkov urbarskych spolocenstiev takymto spôsobom, myslim si ze vacsina ludi ktorý maju stvorkollky a motorky, by tych pár eur obetovala na nejaku tu povolenku, aby sme mohli beztrestne jazdit kade chceme.


Hosť

#55

2016-07-14 18:34

Dufam ze sa s tym nieco spravy ako je to v ostatnych krajinach...ci len cigani a pytliaci mozu do lesa...hamba slovenskemu statu

Hosť

#56

2016-07-15 07:18

Lebo chcem spoznavat prirodu na sr
VelkyPan

#57 offtopic

2017-05-04 18:35

Ano,

chapem, ze majitelia stvorkoliek si zacali lamat hlavu, kam budu chodit a budu sa chytat kadejakych nezmyselnych dovodov, preco by to nemal nikto zakazovat a ako tam chodia lesaci a tecie im tam olej a neviem, co vsetko - oni su ale spravcovia a chodia tam svojimi vozidlami, ktorych pocet je limitovany a v prvom rade zveladuju svoj usek lesa, staraju sa onho, ano - aj poluju, pretoze aj polovanie je sucastou lesneho hospodarstva - nic z toho, co ti, ktori sa tam hybat mozu, stvorkolkari nerobia, ba naopak, v 90% je mozne ocakavat po nich len bordel, rozjebane porasty, hluk, odpad, ja ako majitel urciteho lesneho pozemku by som v ziadnom pripade nesuhlasil s tym, aby mi niekto rozryval moj pozemok, robil tam ramus (ci uz s tlmicom alebo bez) a maskoval to tym, ze uctieva prirodu, sak to je totalny bullshit, mali ste rozmyslat nad tym, kam sa pojdete vozit vtedy, ked ste si tie ATV kupovali, to nie je bicykel. A tu fotku si zabil - akoze co to ma vyjadrovat? Ak radi chodite do prirody, zabalte si styri lepenaky do batohu a slapte a nerobte zo seba curakov, ak chcete motocross, chodte na mx drahy.

www

#58

2017-05-09 13:32

-poskodzovanie prirody

-jazdenie v husto zarastenych lesoch, kde pred tym nepreslo ziadne LKT, ani lesny stroj

-schvalne zvysovanie hlucnosti v lese

-driftovanie na lukach

-plasenie zvierat

-nicenie biotopov zvieratam, nicenie skrytych ukrytov zvierat

-vyteceny olej kade-tade

-agresivne a arogantne spravanie

-jazdenie bez SPZ

-nocne jazdy

-aj samotni offroadaci potvrdzuju, ze 50% z nich su magori

-VSETKO PODLOZENE FOTOGRAFIAMI

 

este nieco? aka ochrana prirody?

tato peticia vznikla ZO STRACHU, ze niekto ukazuje na to, ze offroad smrdi ;)