Zásadné pripomienky k Návrhu na zmenu uznesenia vlády SR

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Zásadné pripomienky k Návrhu na zmenu uznesenia vlády SR.

Pavol M.
Hosť

#1

2016-01-11 17:30

Zmena navrhovaná vládou je proti demokracii, lebo dáva kompetencie súvisiace so základnými ľudskými právami úradu, ktorý je omnoho ťažšie kontrolovateľný verejnosťou a ktorého pracovníci budú niesť omnoho menej zodpovednosti (a môcť nekontrolovane čerpať viac peňazí ) ako pracovníci ministerstva školstva , ktorému aj svojim obsahom problematika vzdelania a výchovy náleží

P.M.


Hosť

#2

2016-01-11 19:28

Pretože rodinu (Mama - žena, otec - muž, deti) považujem za zakladnú buňku spoločnosti. To ostané je choré.
Žiaľ sponzorovať - darovať peniaze nemôžem. Som už dôchodca a ak chcem vyjsť z dôchodku, musím si zadeliť. A žiaľ na takéto podpory mi nevychodí. S úctou a vďakou za pochopenie Vladimír Bahýl

Hosť

#3

2016-01-11 19:40

Súhlasím s argumentom, že poradný orgán vlády je ťažšie kontrolovať ako ministerstvo.

Hosť

#4

2016-01-11 19:47

Petícia podpísaná! .NEVOĽTE TOTO ZOSKUPENIE- máte šancu opäť v marci !. Ja som ich nikdy nevolila ani ich nikdy voliť nebudem !!!.

Hosť

#5

2016-01-11 19:55

Tu sa ukazuje nezodpovednosť našej súčasnej vlády v oblasti budúcnosti našich detí. Podporuje vnucovanie nemorálnych postojov v oblasti ľudskej sexuality, čím poškodzuje prirodzené medziľudské vzťahy. Toto nemožno pripúšťať! Preto som podpísal túto petíciu. A vyzývam každého, aby sa pridal !

Hosť

#6

2016-01-11 19:55

Dôverujem argumentom a vlastnej intuícii.

Hosť

#7

2016-01-11 20:20

Lebo si myslím, že má zmysel.

Hosť

#8

2016-01-11 20:33

Z lásky a osobnej zodpovednosti voči deťom a ich budúcnosti, aby žili v normálnej krajine. Som zhnusená manipulačnými taktikami vyšinutych žien a ich výborov.

Hosť

#9

2016-01-11 20:53

Nechcem aby mojim deťom kradli slobodu!

Hosť

#10

2016-01-11 21:05

Petíciu som podpísala, pretože mi záleží na budúcnosti nášho slovenského národa, ale i na jeho jednotlivcoch a na tom, aby zvíťazil zdraví sedliacky rozum nad túžbou ovládať ľudské životy pod rúškom absurdity, ktorá sa prieči prirodzenosti človeka a popiera Božie zákony.

Hosť

#11

2016-01-11 21:08

Podpísala som petíciu preto, lebo mi záleží na mojich deťoch a vnukoch, na ich budúcnosti, aby im nikto nemohol vymývať mozog takými nezmyslami a robiť s nimi pokusy, zneužívať detskú psychiku a ich sexualitu. Rodina je vždy mama otec a deti, to je Boží zákon.

Hosť

#12

2016-01-11 21:16

Podpísala som petíciu preto, lebo mi záleží na mojich deťoch a vnukoch, na ich budúcnosti, aby im nikto nemohol vymývať mozog takými nezmyslami a robiť s nimi pokusy, zneužívať detskú psychiku a ich sexualitu. Rodina je vždy mama otec a deti, to je Boží zákon. A ešte jedna vec: vo voľbách v marci nevolte tých politikov, ktorí nám tu potichu toto svinstvo pretláčajú, to je veľká príležitosť spočítať to tým politikom, čo by za peniaze predali aj vlastnú matku.

Hosť

#13

2016-01-11 21:18

Podpísala som petíciu preto, lebo mi záleží na mojich deťoch a vnukoch, na ich budúcnosti, aby im nikto nemohol vymývať mozog takými nezmyslami a robiť s nimi pokusy, zneužívať detskú psychiku a ich sexualitu. Rodina je vždy mama otec a deti, to je Boží zákon. A ešte jedna vec: vo voľbách v marci nevolte tých politikov, ktorí nám tu potichu toto svinstvo pretláčajú, to je veľká príležitosť spočítať to tým politikom, čo by za peniaze predali aj vlastnú matku. Kde sú ľudské práva našich detí???

Hosť

#14

2016-01-11 21:38

Vazim di skutocne a hlboke hodnoty

Hosť

#15 S

2016-01-11 21:42

Tu ide o manipuláciu našej budúcnosti,ale nestracajme hlavu.To všetko musí prísť...


Hosť

#16

2016-01-11 21:46

Pretože kompetncia patrí pod školstvo. A na zodpovednej výchove detí nám záleží.

Hosť

#17 Re:

2016-01-11 22:25

#5: -  

 Nuž, tak sa zdá, že nie len nezodpovednosť, ale aj alibizmus. Aby sme si nepohnevali ani Brusel ani voličov, šupneme to (zodpovednosť) na akýsi výbor, a potom si nad tým celým umyjeme ruky. Ták sa robí politika, všakáno.


Hosť

#18

2016-01-11 22:28

Lebo si myslím, že určití ľudia v našej spoločnosti robia obštrukcia preto aby mohli plniť inštrukcie zo zahraničia a pod pokrývkou ľudských práv začať vychovávať naše deti k neúcte voči našim národným a kresťanským tradíciám. V konečnom dôsledku im ide o rozbitie tradičného chápania manželstva ako spoločenstva dvoch ľudí rôzneho pohlavia a rodiny ako základnej bunky našej spoločnosti. Neviem prečo by mali o základných otázkach smerovania našej výchovy rozhodovať nejaké komisie, keď máme na tento účel zriadené celé rezorty a inštitúcie, ktoré platíme z našich daní.

Hosť

#19

2016-01-11 22:43

Želám si, aby dôležité otázky o ľudských právach mali v kompetencii naozaj kompetentní.

Hosť

#20

2016-01-11 23:22

podpisal som, lebo ide o Boha a narod a preto, lebo neznasam zapredanecku dozadkulezecku politiku

Hosť

#21

2016-01-12 03:53

Pretoze sa domaha spravnej veci, s ktorou suhlasim.
Andrej

#22

2016-01-12 06:44

Ministerstvo školstva sa nedávno vyjadrilo, že nesúhlasí so zavádzaním genderovej ideológie, ktorú celému národu nanucuje zopár uletených fanatikov (lebo len a len o zavádzanie tejto ideoógie ide aj v tomto návrhu). 

Keď nešlo zariadiť, aby sa šibnutá ideológia zavádzala do vyučovania kvázidemokratickým spôsobom (cez ministerstvo), tak to presadzujú akoukoľvek cestou. Vziať Ministerstvu školstva vzdelávanie, je jednoducho absurdita a nikto čestný a so zdravým rozumom to nemôže podporiť.

Taký prístup nie je to nič nové, bezohľadnosť a intrigy sú charakteristické pre genderových ideológov. Absurdnosť, hlúposť, neschopnosť odlišovať realitu od nepodložených bludov je typická črta genderovej ideológie.

Bolo by načase, aby sme začali rázne čistiť tých, ktorí o nás rozhodujú. Aby o nás nerozhodovali hlupáci, šibnutí, alebo skorumpovaní - výborným rozlišovacím znamením je postoj politikov a úradníkov k podobným absurdnostiam, ako je tento návrh aj celá genderová ideológia.


Hosť

#23

2016-01-12 06:49

pretože mám obavy o mladých,deti,prípad,na ktorý sa chystajú,sa nesmie stať,tam sú ľudia typu Pietruchovej.Čo chcú dať sex.výchovu do škôl?Knihy sú vytlačené,videla som.Hrôza pre detské duše!Pretože je rodina ako taká v ohrození a tamtí majú svoje nekalé zámery.Neverím im.Fico je premiérom.Je to na jeho zodpovednosť.Chráni nás pred migrantmi,všetka česť,ale je zodpovedný aj o ďalšie,dôležité veci,ako napr.genderideológia,sobáše homosex.atď,pretože ak by kompetencie prešli z Ministerstva školstva kdesi tam,bolo by nedobre,nedáme sa,preto petíciu som podpísala.Nemám malé deti,ale mám malé dieťa vo veku 37 rokov-Downičku,ktorú my,rodišia uchránime,keďže nechodí,Bohu vďaka,do školy,máme aj zdravú dcéru,a ja ľúbim deti nie iba svoje,záleží mi na ci zdravom a nesperverznenom vývine

Hosť

#24

2016-01-12 07:17

kvoli ľudskej dôstojnosti

Hosť

#25

2016-01-12 08:17

Pretože výchova detí je obrovská zodpovednosť pre rodičov a nesmie sa stať akýmsi pochybným experimentom....