Výzva za zdravý rozum pri riešení imigrantskej krízy

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Výzva za zdravý rozum pri riešení imigrantskej krízy.

Tento príspevok bol odstránený jeho autorom (Show details)

2015-09-09 15:06



Hosť

#2

2015-09-10 09:00

Ked uz nas predali a vtlacili do NATO a EU...
Tak aspon teraz nech stoja pri nas a SLOVENSKO zostane nase...
Aj nasi ludia odisli za "lepsim",ale nikto a nikde sa im neprispobovali a nekladli si podmienky co chcu jest..kde chcu byvat..atd..
Aj nasi predkovia prezili utlacanie,vojny a cez to vsetko tu zostali a tazko pracovali,aby sme sa mali lepsie ako oni..
A aj tymto "chudakom" sme pomahali budovat ich krajiny..
Mam rada ludi,rada pomozem..Ale odtial - potial...

Hosť

#3

2015-09-10 10:08

Vlada v prvom rade ma zabezpecit ochranu svojich obcanov .chceme sa na Slovensku citit bezpecne len hlupak si moze mysliet ze medzi imigranti sa nanachadzaju aj teroristi.

Hosť

#4

2015-09-10 10:12

Zalezi ml na bezpeci v mojej vlasti

Hosť

#5

2015-09-10 13:08

Zijeme v slobodnej europe nci viac k tomu dodat hadam netreba.Naco sa potom strnkgalo klucmi?

Hosť

#6

2015-09-10 13:23

Lebo odmietam prijať a žiť s ľuďmi, ktorí nerešpektujú cudziu kultúru, chcú si presadzovať svoje pravidlá na cudzom území, neutekaju pred vojnou, lebo by im bola dobrá aj najbližšia krajina v mieri..neviem si predstaviť, že by sme my opustili našu krajinu, tak ako oni, a nebojovali s nasadením vlastných životov za slobodu!!! A odmietam diktát akejkoľvek krajiny EÚ a tobôž USA!!!

Hosť

#7

2015-09-10 13:51

zo strachu o bezpecnost nas vsetkych

Hosť

#8

2015-09-10 14:02

Medzinárodná humanitárna kríza takéhoto rozsahu potrebuje zdravé, reálne myslenie a zodpovednosť pri jej riešení nielen politikov ,ale hlavne podporu občanov našej krajiny , pretože sa nás to všetkých týka. Idealizmus je v tomto štádiu už neprípustný. Je potrebné ukázať rozumný postoj a vôľu občanov podporiť vyhlásenie našej vlády voči zahraničiu. Nikto nemá právo rozhodovať z pozície silnejších štátov o osude iných , samostaných krajín. A takisto nie je humánne prerozdeľovať ľudí na báze matematických výpočtov , akoby to boli iba postavičky v počítačovej hre. Rešpektujme práva národov na vlastnú migračnú politiku ako aj ľudské práva migrantov- vojnových utečencov na slobodné rozhodnutie o ich ďalšej existencii. Preto som podpísala práve túto výzvu, ktorá v sebe zahŕňa tieto myšlienky.

Hosť

#9

2015-09-10 15:32

Tah Ameriky , toto nieje migracia ale invazia,stanu sa pre nas casovanou bombou!!!!

Hosť

#10

2015-09-10 16:10

Mám strach a svoju rodinu, o naše Slovensko, Európu. Je to veľké riziko, pomáhať by sme mali tím, ktorí to potrebujú a nie tím, ktorí sa sem očividne hrnú z iného dôvodu. Nechcem sa báť vyjsť z domu a tak isto mi záleží na budúcnosti našich detí. Život nám dali rodičia a ani oni nemajú právo o ňom rozhodovať, či vziať nám ho, nevidím dôvod, prečo o našich životoch majú rozhodovať politici. Nedajme sa!

Hosť

#11

2015-09-10 16:29

Preto som ju podpísal ,lebo je správna a ilegálny migranti nemajú čo u nás hľadať. Nech idú domou a nám dajú pokoj ,nech pracujú a žijú tam kde sa narodili a nerozsievajú po svete zlo a nenávisť.

Hosť

#12

2015-09-10 17:28

z presvedcenia o jej nevyhnutnosti a o jej spravnosti

Hosť

#13

2015-09-10 18:25

Preto že si myslím,že v prvom rade by mal náš štát pomáhať našim ľuďom,ktorí to potrebujú a nie nejakým privandrovalcom-veď čo oni urobili pre našu republiku? NIČ!!!Vôbec sa mi nepáči ich arogantné chovanie a pohŕdanie našou pomocou,ktorú dostávajú od nás-naši ľudia by boli vďační keby oni dostali takúto pomoc!!!


Hosť

#14

2015-09-10 18:32

Preto, lebo mi záleží na našej krajine a žíaľ, nevidím našu budúcnosť veľmi ružovo, "vďaka" EÚ
host

#15

2015-09-10 20:05

preto som podpisal, lebo si myslim, ze nie sme majetkom zopar politikov, ktori tu manipuluju a nanucuju nam svoj spinavy biznis s ludmi. politici zabudaju, ze su tu pre obcanov a evidentne zneuzivaju moc im zverenu na likvidaciu spolocnosti za tucny profit. som zasadne proti vnucovacnej politike bruselu i proti agresivnej zlocineckej cinnosti NATO manipulovanej z USA. azyl nie je pravo. azyl je mozne udelit ci neudelit na zaklade splnenia urcitych predpokladov ci poziadaviek zvrchovaneho statu, pokial nim este sme. dalsia vec - najprv sa treba postarat o integraciu romov a riesit problemy nasich obcanov, nie sa hrat na spasitelov za 6 000€, to je nechutny biznis! dalej nesuhlasim s implementaciou moslimov, pretoze to nie je nabozenstvo lasky a mieru, ako sami vravia, obrazky z celej unie , pakistanu, iranu , syrie vravia o presnom opaku. cize je treba preventivne konat v zaujme zachovania nasej kultury a spolocnosti ako takej. som tiez proti ekonomickej katastrofe, ktora uz v nasej krajine je, takze ju netreba zhorsovat. a kopec inych dovodov...


Hosť

#16 Re:

2015-09-10 20:19

#3: -  

 a kto im kontroloval batohy na hraniciach? zbraní môžu mať hafo


Hosť

#17

2015-09-11 04:33

Migranti sa nikdy neprisposobia Slovanom a je to politicky zamer , nasim ludom sa nepomaha ako studentom ZTP rodinam s nizkym prijmom a mi vybudujeme hned byty na urovni , ktore nemame ani my co robime uz 35 rokov v tomto state.

Hosť

#18

2015-09-11 07:19

Podpisala som sa,pretoze ide o nase prezitie.Ako naroda,tak i nasej kuktury.Ide o budcnost nasu a nasich deti.Deti,ktore su tym najvzacnejsim-co mame.Vidim velmi dobre,co sa deje v krajinach naokolo.Kde ludi nechali napospas...Ziadam Vas aj o vytvorenie peticie,na zrusenie nezakonnych a nicim nepodlozenych sankcii voci Rusku.Dalej za peticiu pre vystupenie z Nato.Dajte tak prosim prilezitost ludom,aby sa mohli vyjadrit.Nakolko niektori nasi politici,ktori by mali hajit nase zaujmy,sa staraju len o tie svoje.Dakujem Zuzana.


Hosť

#19

2015-09-11 12:23

chcem ostat Slovenkou a zit v svojej domovine aj v buducnosti

Hosť

#20

2015-09-11 16:52

Islam nie je náboženstvom mieru ale teroru a nenávisti. Prorok islamu bol obyčajný povalač, zlodej, znásilňovač, pedofil, zoofil a masový vrah. Podpora imigrácie islamistov bude znamenať smrť miliónov kresťanov a židov v Európe.

Hosť

#21

2015-09-11 22:02

potrebujeme sa branit proti votrelcom

Hosť

#22

2015-09-12 07:24

Pretože, toto nie je žiadne rozumné riešenie príjímať všetkých imigrantov, a nikto poriadne nekontroluje kto vlastne sú tí ľudia je to pre nás veľká hrozba a to nech mi nikto nehovorí,že nie to musí povedať, len ten kto nevidí a nepočuje,alebo to vidieť nechce.Dá sa pomáhať aj iným spôsobom ako ich nasťahovať všetkých do Europy.Ked tu už budú a bude ich viac ako nás, budeme potrebovať pomoc my.A najviac mám strach z budúcnosti našich detí.Naši predkovia bojovali za našu vlasť a za nás a čo spravíme my odovzdáme svoju vlasť cudzincom a len tak dobrovolne čo na to povedia naše deti ?!!!

 


Hosť

#23

2015-09-12 07:34

Lebo sa bojím o bezpečnosť a budúcnosť našich detí. Nechcem aby raz vyrastali v islamskom štáte. Utekajúcim ľuďom treba pomôcť v ich krajine. Sú to ľudia, ktorý majú iné náboženstvo, iné zvyklosti. Tí ktorí sa pokladajú za najvyšších rozhodcov nad svetom, by mali dať hlavy do kopy a pouvažovať nad tým.

Hosť

#24

2015-09-12 08:33

Diktátorstvo Bruselu je neprípustné !!!!! Sme rovnocenní a svojprávni, čiže o svojich záležitostiach budeme rozhodovať my - nie bruselskí byrokrati !!! EU nevie zabezpečiť hranice a prijať opatrenia, ktoré ochránia územie EU pred nekontrolovaným prílivom ľudí o ktorých nevieme kto sú, preto nemôžu rozhodovať o tom, koho si pustíme na svoje územie !

Hosť

#25

2015-09-12 11:57

Pretože zdielam jej pointu!