Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Petícia proti vládnej Stratégii ľudských práv.


Hosť

#76

2015-02-17 15:19

ano rozhodne podpisujem

Hosť

#77

2015-02-17 15:21

Súhlasím s touto petíciou.

Hosť

#78

2015-02-17 15:24

Súhlasím s petíciou. Každe dieťa by malo mať otca i mamu. To je prirodzené. Ľudia inej sexuálnej orientácie by si mali uvedomiť svoj hadycap a primerane sa sním vysporiadať ako ľudia s telesným postihnutím. Viem, že zato nemôžu, ale deti by nemali do toho zaťahovať. Deti nevedia čo je správne. Každý rodič vie o čom hovorím.
Zákon o rodine je v tomto smere veľmi deravý.

Hosť

#79

2015-02-17 15:29

som rozhodne proti adopcii detí homosexuálmi, no poznám homosexuálov, ktorí vychovávajú svoje vlastné deti. Som zásadne priti manželstvu homosexuálov, avšak za najaký právny stav, aby mohli dediť, právo návštevy v nemocnici svojho partnera, to by som im dopriala. Nepokladám ich stav za normálny, ale odchýlku od normálu.

Hosť

#81

2015-02-17 15:33

Nezmyselná, zavádzajúca, zbytočná a zdravú rodinu ohrozujúca.
karči

#82 smer

2015-02-17 15:34

ficova dvojaká tvár, brutálny populizmus !!!


Hosť

#84

2015-02-17 15:49

Súhlasím že každý občan SR by sa mal cítiť na Slovensku dobre aj keď je iný ako ostatní, ale som proti tomu keď práva malej časti obyvateľstva ohrozujú práva vätšiny.Sme národ , ktorý má svoje tradície a tie chcem prenášať svojim deťom a nie aby sa v škole učili také nezmysli, len preto že to tak chce EÚ.(aj oni sa môžu mýliť). Majme svoj názor a hlavne nebalamuťme hlavičky deťom.

Hosť

#85

2015-02-17 16:05

Take nemoralnosti nemozme dopustit

Hosť

#86

2015-02-17 16:05

som za petíciu...som Zťp od narodenia mám po 60 r, nikdy som nepociťovala menejcennosť,ani som to nikomu nedovolila,ani nedovolím,zaradila som sa do spoločností ,urobila školu,odpracovala som si roky na dôchodok bez akýchkoľvek výhod zťp v práci aj osob.živote,mala som prekážky k invalid.dôchodku,aj to som poriešila bez úplatkov,od mladého veku som ostala sirota...a musím žiť dalej ...mám veľa rodín okolo seba,záľub....takto žijem plnohodnotný a užitočný život.


Hosť

#87

2015-02-17 16:08

PLne suhlasim s Vasimi aktivitami a nazormi. Dnes som uz 120 nasobny darca krvi a absolutne suhlasim s otazkou o pohlavnom styku muza s muzom v dotazniku darcu krvi. Chranime tym prijemcou krvi a krvnych derivatov, a nakoniec aj sami seba. LGBTI je cielena strategia kapitalizmu uz asi spred 50 rokov, pociatkom coho boli v 60-tich rokoch HIPIES (volna moralka, sex, drogy, alkohol...). Nie som "fanaticky" veriaci, som obycajny katolik co ani nechodi do kostola, lebo viera nie je zalozena na tom, ale to co sa dnes deje vo svete ma nielen hneva, ale aj uraza. Skoda referenda. Neviem ci by ste nemali vyvodit nejake zavery (vtipnu otazku na Sulika) ohladne Sulikovho tricka z volebnej noci "J_B_M_ Alianciu za R_D_N_". Takuto primitivnost a urazku v priamom prenose si dovoli len primitiv. No co uz, na zviditelnenie mini stranicky pred krachom su dobre vsetky mozne prostriedky, ludia, ideologie a lzi. Drzim Vam palce. Vytrvajte, podporujem Vas. Peter Burdej

Hosť

#88

2015-02-17 16:09

Súhlasím s touto petíciou a som rada, že sa na Slovensku bojuje za rodiny, nie je nad to, aby deti vyrastali v dobrej rodine :-)

Hosť

#89

2015-02-17 16:13

Pomôže nám iba spoločný postup, jednota, trpezlivosť, nevzdávať sa, šíriť lásku a radosť správnej cesty, ktorá vedie k slobode Božích detí. Nevzdáme sa! 


Hosť

#90

2015-02-17 16:17

Ako môžu niektorí ľudia popierať to čo už platí od stvorenia svete. Boh stvoril muža a ženu a teraz chcú to popierať, vymýšľať rovnako aspolužitie dvoch tých istých pohlaví. Veď to je proti Bohu a ľudskosti.

Hosť

#91

2015-02-17 16:48

Som proti prijatiu vladnej Strategii ludskych prav.
Som za manzelstvo medzi muzom a zenou, adopcia len do takejto rodiny a zastavenie sexualneho vyucovania v skôlkach a v skole. Toto ma byt pod dohladom rodicov.


Hosť

#92

2015-02-17 16:52

Je rozdiel byť múdry, mať vedomosti, tituly a nevedieť rozoznať dobro od zla. Buďte múdri a rozlišujte čo je dobré a zlé. Lebo nie všetko čo tento svet nazýva demokraciou a rovnoprávnosťou je aj dobré. Buďte MÚDRI !

Hosť

#93

2015-02-17 16:54

Táto petícia je jednoznačne správna a spravodlivá.Zo všetkých síl ju treba podporovať.

Hosť

#94

2015-02-17 16:57

Netreba nikdy mlčať. t

Hosť

#95

2015-02-17 17:29


Žiadajte premiéra Roberta Fica a ministrov vlády koľko chcete, bohužiaľ asi sotva niekedy niečo dosiahnete - smutné čo ?

- Vec sa totiž má tak, že za "čerpanie fondov z EÚ" urobia naozaj všetko, nuž, ak by malo nato naozaj raz prísť, tak potom doslova predajú nielen hroby našich rodičov, lež bez prknutia oka aj hroby všetkych svojich predkov ... to je realita a ostatné iba naivita.

- Nerobme si prosím nikdy žiadne ilúzie, s chameleónmi neexistujú kompromisy !

Hosť

#96

2015-02-17 17:33

Blížia sa voľby. 1 milión osôb, ktorí sa unúvali k referendu, pôjde aj voliť zástupcov do parlamentu. 

 

 

 

Spravodlivost

#97 hetero je menej ako homo?

2015-02-17 17:44

Dakujem pekne autorom za tuto peticiu.

Preco nemozu *RODICIA* v ziadnej krajine na svete rozhodnut, komu pripadnu ich deti v pripade ich smrti?

Preco nemozu niekde poziadat, ze ak budu adoptovane - nesmu byt LGBTI/single?

Uz odrazu nie sme vsetci rovni?

https://diskuter.wordpress.com/

Brave Heart

#98 HNUS

2015-02-17 17:54

SEX PŘED OSMÝM ROKEM, NEŽ JE POZDĚ
73% všech homosexuálů má sex s chlapci mladšími 19 let
33% homosexuálů PŘIZNÁVÁ sex nezletilých a dospělých

Americká psychiatrická asociácia (APA) diskutovala v r. 2003 už po druhý raz, či sa má pedofília a sadomasochizmus vyčiarknuť z oficiálneho zoznamu sexuálnych porúch.

štúdia udáva, že pravdepodobnosť výskytu pedofílie u homosexuálneho muža je 11x vyššia, než u heterosexuálneho muža

Děti vychovávané homosexuály se snaží stáhnout své vrstevníky ke zvrácenostem

v 26 z 59 štúdií Americkej asociácie psychológov ohľadom gay/ lesbického rodičovstva neboli žiadne heterosexuálne porovnávacie skupiny …
Walter Schumm, rok 2010. Homosexuáli vychovávajú zo svojich detí gayov, tvrdí štúdia.

Genderová teoria vo Francúzsku: kniha “Moja mama má fúzy” patrí k povinnému čítaniu

Ve školce si několik chlapců hraje tak, že si navzájem cumlají penisy.

Sexuální příručky a výchova sex přesouvají do podsekce zábavy.

Ďalší škandál v súvislosti so sexuálnou výchovou na škole: 13-ročná žiačka znásilnená!

Švédskym deťom na verejnoprávnej televízii zaspievali penisy a vagíny



viacej info, linky, citacie:
https://diskuter.wordpress.com/2014/12/19/adopcie/#more-70


Hosť

#99

2015-02-17 18:00

Beda tomu skrze koho prichadza zle Zodpovednost je velka pre vladu ak dovoli schvalit prevratenost rodini

Hosť

#100

2015-02-17 18:11

 Pozrime sa do histórie: ako dopadla Sodoma a Gomora, ako dopadol Veľký Rím, ako dopadlo Izraelské kráľovstvo, práve vtedy, keď boli na vrchole blaha? Nie sme aj my presne v takej istej situácii a dobe, keď ako Severné Izraelské kráľovstvo zaniklo len preto, lebo v sírskom zajatí izraeliti zabudli na Boha a prijímali ich kultúru, ich náboženstvá a splynuli spolu so sýrkym obyvateľstvom? Naháňa mi to strach, ale dáva aj nádej, lebo južné kráľovstvo aspoň malá hŕstka sa v Babylonskom zajatí spamätala, poslúchala prorokov, ktorí ich povzbudzovali a táto malá hŕstka verná Bohu sa aj vrátila späť domov. Verila som, veľmi som verila, že referndum prejde, neprešlo, teraz však s nádejou verím, že tá malá hŕstka Slovákov, ktorá v srdci nosí pravé hodnoty a ctí prirodzené a morálne zákony nakoniec dokáže zvíťaziť na ceste za pravdou. Okrem modlitieb a podpisov petície, skúsme zajtrajší pôst naozaj poriadne dodržať a obetovať s láskou a dôverou Bohu. Pane pomôž Slovensku.

PS:Som kresťanka a je mi preto jasné o čo tu ide, ale malá poznámočka, veď nemusím byť ani kresťanka na to, aby som ctila morálne zákony, preto prosím, zjednoťme sa. Ja už mám deti veľké, ale bojím sa o svoje vnúčatá a preto prosím za ne.