►►► PETÍCIA ZA ZÁCHRANU SLOVENSKEJ PÔDY ◄◄◄

Quoted post


Hosť

#112

2014-03-10 00:00

Toto je asi zly sen, toto nemoze byt pravda! Uz je vsetko znicene, rozkradnute, zruinovane, tak hura, podme na tu najpodstatnejsiu podstatu ludskej existencie, na podu, prirodne zdroje, ved este to sa da spenazit! To nic, ze my, obycajni Slovaci musime jest dovazane grcy z EU,koho to tu trapi? Zijem vdaka Panu Bohu 70rokov, uz som si myslela ze ma nic nemoze prekvapit, no velmi som sa mylila.To nasa mudra vlada stale nie a nie pochopit, ze clovek je zivy z prace svojich ruk a ked nema vyrobne prostriedky, nema ako pracovat; je kopa nezamestnanych a kopa nezamestnatelnych ludi a namiesto relevantneho riesenia toto??? A to dnes bola debata prezidentskych kandidatov a z celej tej partie to vadilo len jednemu pritomnemu? Hanba! Pani Mezenska,vdaka za Vasu aktivitu, otvorte oci vsetkym Slovakom, toto sa nesmie stat! Ci uz sa slovenskym "oligarchom" mali ich majetok? Opat len hrabat a hrabat!!! Alebo kto je za takouto vlastizradou? Toto nesmieme dopustit! Slovaci,pocujete,ze nad Tatrou sa blyska a hromy divo biju?

Replies

Nový človek .

#119 Re:

2014-03-10 06:29:29

#112: -

Veru , veru ... Zaplatený vlastizradný šaškovia ...

Nechápem že taký vzdelaný ľudia nevedia pochopiť normálne hodnoty ktoré sú pevné a nemenné ... Pôda a nerastné zdroje dôležité pre život i obnoviteľné zdroje energie ktorých tu máme dosť  , sú viac ako relatívna hodnota už z budúcnosťou jasných a  špekulatívne umelo držaných USD $ , dolára i € eur ....

Tu vychádza len jedna vec . Je to podobné Hitlerovym myšlienkam a víziám ... Vyhladzovanie národov sa začalo , už sa to nerobí formou násilia a zbraní , teraz to prebieha prelstene a oveľa horšie formov nepopulárnych ekonomických reforiem pri ktorých si jednoduchý ľudia ktorý tomu nerozumejú a nemajú dostatok inteligencie na pochopenie týchto súvislostí sami siahajú zo zúfalstva na životy . Tieto ekonomické nástroje majú jasný cieľ , dostať ľudí nad sociálnu existenčnú priepasť kde to väčšina ľudí absolútne nezvládnu a končia ... Buď ako bezdomovci , alkoholici , narkomani , psychyatrický pacienti , samovrahovia ....

Toto sme podcenili , no čím skôr si to všetci uvedomia , tým skôr sa s tým bude dať niečo urobiť .

Jediná možnosť je tu odboj . Tvrdý a nemilostivý , pre tých ktorý tu presadzovali to čo tu máme teraz ...

Som za život pre všetkých , silnejších či slabších . Nik nemá právo rozhodovať o tom že kto sa ako bude mať ...

A k zlým komunistom ?  Boli to anjeli proti týmto nacistickým a chamtivým monštrám ... Sú to psychopati postihnutý mamonom a stihomanom (paranojou) ... Berú právo na život ostatným , kto nechce byť naším otrokom nech zhynie ... Trestať , trestať , trestať !!!