►►► PETÍCIA ZA ZÁCHRANU SLOVENSKEJ PÔDY ◄◄◄


Hosť

/ #242

2014-03-13 18:13

Podu roskradli ako aj statne podniky teda nesuhlasim s predajom nakolko vacsina bola nezakonne prepisana do ruk vlastnikov co nemaju na tuto podu narok..pan Meciar a jeho skupiny spolu s panom Ficom..
V Detve napriklad ziskal neuveritelnym sposobom majetky rolnickych druzstiev jeden pan ktory je nastrceny ako figurka panom Meciarom vlastni tisice hektarov pody .. ako sa k nej dostal nik nevie ale vystupuje ako vlastnik..na slovensku pravo neexistuje je mi to luto ako sa dokazu slovaci hlupo zmenit a zapredaju dusu za peniaze..peniaze je to prve co ich zaujima ostatne je vedlajsie co bude s ostatnymi tych ktorych ste okradli? cas vsetko vyriesi a nezostane nepostrestany jeden ukradnuty meter pody..
prekliate su peniaze co su ziskane s podvodu na vlastnom lude tak si ich uzi pan Meciar Slota ci Fico uvidime kto sa bude smiat naposledy ,) rozum je dar od boha vy ste on uz prisli..co nasleduje ? nechcite vediet..nemenil by som s vami ani zanic na svete..prezradim len tolko ze vas obklopia dive psy teda skutocneho priatela uz nestretnete ak by ste aj stretli nespoznate ho lebo vam bol odnaty rozum..vasimi blyskymi budu ludia bazejuci po moci a peniazoch je to diabol mamon..velmi silny a kruty..ten vam uz roby spolocnost..no co stalo to zato?tie peniaze a majetky by som na vasom mieste vratil..zivot je prilis kratky na taketo hlupe chyby,) a pozor nesudim,len poznam zakon ktory plati pre kazdeho a kazdy je prednim rovny nie ako v nasom sudnictve pani,) tohto sudcu si nekupite..drzim vam palce a zelam aspon zrnko mudrosti aby ste pochopyli svoju hlupost..P.H