Podporte zachovanie jedinej strednej školy vo Vrútkach

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Podporte zachovanie jedinej strednej školy vo Vrútkach.


Hosť

#51 Re: Re:

2014-02-09 17:31

#46: - Re:

dalsi stupidny kometar...my sme skolu vystudovali...pozatvarat ucilistia...odborne skoly pretoze ten trkvas ktory so spominanymi 5kami vystuduje aj tak sedi doma na zadku a platime na neho vsetci...odporucam najprv porozmyslat ak je to mozne.......ak nie drzat pysk


Hosť

#52

2014-02-10 13:25

som za zachovanie gymnázia, dosahuje veľmi dobré výsledky

Hosť

#53

2014-02-10 13:35

Treba k petícií prizvať média, hádam sa to podarí...

Hosť

#54

2014-02-10 13:55

Pomôžte zachrániť gymnázium, ktoré chcú nezmiselne zrušiť "páni" z iného mesta

Hosť

#55

2014-02-10 14:55

Jednoznačne som za zachovanie tejto školy.
Študent GJCH

#56 Re: Re:

2014-02-10 16:03

#35: študent - Re:

Myslím, že na GJCH je kvality až až ;)

Študent GJCH

#57 Re: Re:

2014-02-10 16:14

Prepáčte, ale je to pre nás, ako pre žiakov veľká urážka!!! Ukážte mi niektorého žiaka, ktorý mal na základnej škole 3, 4 a prijali ho. Je úbohé niečo súdiť, bez toho, aby ste o tom niečo bližšie vedeli. A áno, je pravda, že v prvom ročníku je len 15 žiakov, ale to nie je naša chyba. Nedovoľujú otvoriť viac ako dve triedy a okrem toho, tieto úbohe veci, ktoré sa šíria o našom gymnáziu, každého len odrádzajú. Nepochopím, ako niekto môže súdiť, bez toho aby niečo videl na vlastne oči. Je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť ;) Som študentkou tohto gymnázia a neľutujem ani jednu sekundu strávenú v tejto škole! A to, že nemáme kvalitnú výuku je hlúposť, som maximálne spokojná. A verte, že by som si túto školu vybrala znova a znova. A okrem toho, my nie sme tí, ktorí príjmajú so 4 ale Martinčania ;)
Pekný deň.

 


Hosť

#58

2014-02-10 16:54

Vrutky su uzasne gymnazium, vyborne ma pripravili na vysokoskolske studium, co mozu potvrdit aj profesori na Prif UK

Hosť

#59

2014-02-10 16:56

Treba dať projektu šancu..

Hosť

#60

2014-02-10 17:23

Preco sa veci nepomenuvaju spravnym slovom?...Boji sa niekto?...Pozrite sa, kto je vo vlade, pozrite sa a otvorte si oci...Preco vsetko kvalitne a prospesne ma padnut na ukor nenazratych zilinskych zbohatlikoch, prisluhovacoch "vladnucej"-rozkradajucej strany - drziac sa za ruku s penaznymi instituciami a skorumpovanou osadkou...Preco riaditel len sedi cele roky na zadku, nepohne ani prstom pre to, aby sa veci pohli spravnym smerom?...Vsak jeho to uz ani zaujimat nemusi, on ma koryto vystlane-vedel, co robi...Hanba "slovac"...nadstavte si druhu stranu tvare-jedna facka nestaci..
B

#61

2014-02-11 06:29

..zodpovedná pracovníčka VÚC by inak hovorila, keby to bola jediná stredná škola v jej bydlisku a mala tak jedinú nádej, ako jej deti dostanú dostatočné vzdelanie pred vysokou školou..
..zverejniť, prezentovať v médiách, dostať túto skutočnosť do očí a uší ľudí, je jediná šanca ako to zmeniť..držím palce, nech sa to podarí....
Monty

#62

2014-02-11 11:49

my obyčajný ľudia, ktorých sa to dotkne najviac, nevidíme do tajného zákulisia tých, ktorý sa usilujú zrušiť to, čo je tu dobré..Nedávno pán minister Čaplovič povedal, že sa obáva ďalšieho prepadu úrovne slovenských žiakov...tak si zrušme školy, ktoré by mohli túto úroveň aspoň trochu zodvihnúť!!!!

Hosť

#63

2014-02-12 08:12

Som byvala ziacka gymnazia vo Vrutkach a dalo mi( viem, ze nadalej ziakom dava) dobry start pre dalsie vzdelavanie.

Hosť

#64 Gymnazium Vrutky

2014-02-12 08:17

Vsetci nadavaju na slovensku neschopnost vypracovat projekt a ziskat z neho aj financie. Teraz projekt je, financie tiez. Skoly peniaze nemaju. A vysledok? Kto sa snazi, hodme mu polena pod nohy, aby sme dalej mohli tvrdit, ze na to nemame. No, hanba!

Hosť

#65

2014-02-12 11:50

Zažil som tam krásne chvíle, super kolektív, mali sme stretko po 20rokoch a stále sme sa smiali!!! Adam

Hosť

#66 Poďakovanie

2014-02-12 21:53

Všetkým, ktorí nás podporili ďakujeme. Veľmi si vážime každého kto nás podporil a podporuje. Osobitné poďakovanie patrí naším štvrtákom, ktorí spustili  boj za našu školu. Dúfam, že úspešne zmaturujú a držím im palce! Verím že na našej škole zmaturujú aj terajší tretiaci, druháci , prváci a .... Máme pre nás výborné správy!

Zostávame v sieti stredných škôl v regióne!

Na zasadnutí mestského zastupiteľstva vo Vrútkach poslanci jednohlasne schválili zachovanie školy v meste Vrútky a poverili primátora mesta rokovať s naším terajším zriaďovateľom o možnosti, aby škola v budúcnosti prešla pod zriaďovateľskú pôsobnosť mesta Vrútky.

Radi privítame študentov do prvého ročníka! NP


Hosť

#67

2014-02-15 19:38

nech rusia obch.centra,nie gymnáziá...

Hosť

#68

2014-02-18 19:37

skola ma dlhorocnu tradiciu

Hosť

#69

2014-04-06 18:16

Vyborna.

Hosť

#70

2014-05-29 11:08

Myslim si, ze ked su peniaze na ine veci a na vzdelanie nie, je to na zamyslenie.