Na podporu riešenia problému túlavých psov v Dobšinej

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Na podporu riešenia problému túlavých psov v Dobšinej.

fabo

#1 coment

2012-10-16 20:25

nestrielat túlavych psov mestskými policajtmi na verejnosti!!! je to aj trestné!!!
ARIEL

#2

2012-10-17 01:59

Kolko krát navšívim Dobšinu,smutne z nej odchádzam :( nakolko vždy natrafim na zúboženích psíkov zo smutnými očkami,ktorí prosia o kusok jedla,sú ako bezdomovci,možno v skutočnosti maju domovy o ktorých sa nikto vobec nestará,sú to zvieratka ktoré si sami nedokážu nijako pomocť,bez ludskej pomoci sa budú dalej túlať,mrznúť a hladovať :( ak niekomu naozaj na zvieratkách záleži prosím pomožte im ! ! !

Hosť

#3

2012-10-17 09:52

dufam, ze sa to uz konecne vyriesi. ja som bola tiez ohladom toho za primatorom ale zase boli z jeho strany len recicky ako stale.a to nevravim kolko krat bola moja sestra u neho ohladom tejto situacie!
DuroFero

#4

2012-10-17 10:07

naco komentovat treba stym nieco robit
katka OZ Život je pes Rožňava

#5

2012-10-17 10:42

Držím palce, nebude to jednoduché presadiť, ale hlavné je nevzdávať to, ani v Rv to nešlo ľahko, treba prizvať na podporu riešenia problému všetky dostupné médiá.. aj nám to veľmi pomohlo.
jozo

#6

2012-10-17 11:48

Asi som úplne vedľa, ale kde je presné znenie textu petície?
Pedro

#7 Re:

2012-10-17 17:39

#6: jozo -

Text petície neexistuje, pretože nie je potrebný. Táto petícia je na podporu obyvateľky a žiadosti, ktorú podala, čo činí, že jej žiadosť a riešenia, ktoré požaduje sú synonymom pretície :-) Celý text nájdete na stránkach www.mestodobsina.sk

vierka

#8 Re: Re:

2013-02-15 16:36

#7: Pedro - Re:

no to by ste cely text jej ziadosti a poziadaviek mali uviest v texte peticie. nebudeme podpisovat nieco, co nepozname. takze text peticie je nutny a potrebny, a vas opacny nazor ma teda dost zaraza.