Neberte nám tatarák!

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií Neberte nám tatarák!.


Hosť

#1

2016-09-26 12:14

Super super. Drzime palce ze sa takto zacnu menit veci. Co tak zrusit vyhlasku ohladne domacich zvierat v restauraciach?:)Sucasne by bolo super ak by sa v buducnosti nestavalo ze jednotlive pobodky hygieny vydavali rovnake stanoviska pre rovnake prevadzky:))...

Hosť

#2

2016-09-26 12:48

Pretože tatarák mám rád a prečo by som si ho nemohol dať vo vybranej reštaurácii hocikde kde chcem.

Hosť

#3

2016-09-26 13:04

Lebo ziadna pica (resp. ziadni chuj) z uradu nebude riesit moje jedlo.

Hosť

#4

2016-09-26 13:13

Lebo debilni byrokrati zo Smeru uz nevedia,co so sebou a volnym casom v praci,tak vymyslaju dementne nariadenia pre vykaz svojej pracovnej cinnosti..tatarak tu bol odjakziva,pamatam si ho zo 70.-tych,80.-tych aj z 90.-tych rokov a nikto mi ho nebude zakazovat konzumovat,toboz nie bolsevici zo Smeru,ktori sa nim denne napchavaju,cize preto doteraz nzboli ziadne restauracie pokutovane,lebo papalasi smeracki si ho vsade ziadali a - dostali,kurvy spinave!!! Ked maju plnu hubu demokracie v mediach,tak nech aj tatarak je demokraticky - pre vsetkych, nie len pre vyvolenych buzerantov!!! Ja sa ho nevzdam nikdy a ked sa vratim na SVK,sam ho budem pripravovat a distribuovat vsetkym znamym a kamosom a ak nejaky hajzel pride z hygieny,poslem ho na obeznu drahu s hot-dogom,aby nezdochol od hladu buzerant jeden smeracky!!! Tatarak je sam o sebe drahe jedlo,vyrabane z najdrahsieho masa,takze vsetky pochybnosti o tepelne neupravenom mase si mozu smeraci napchat do svojich zadkov,lebo nikto neskazi a nebude vyrabat tatarak z pokazeneho,najdrahsieho masa,lenze toto tym debilom nikdy nedojde,takze ich treba nakopat do hlavy,aby sa konecne spamatali...ONI su tu pre nas,pre LUDI a nie MY sme tu pre ich velkopanske zabavky!!!Ak vlada nepocuva hlas svojho ludu a berie im to,co ma rad,je nacase skoncovat s vladnutim dementov,parazitov a kriminalnikov!!!

Hosť

#5

2016-09-26 15:35

Myslím si, že sloboda je veľmi vzácna. Čím ďalej je jej vo svete menej. Pomaly sa vytráca všade.. Všade za nás niekto rozhoduje a všade niečo iba "musíme". Nie je normálne, aby sme si túto rokmi ťažko nadobúdanú nádheru nechali vziať. My sami sa musíme rozhodovať čo chceme jesť, piť, pozerať v telke, aké chceme mať auto a podobne. Všetko čo nikomu inému neničí jeho život a neberie mu to peniaze by malo byť na nás. Tatarák milujem a neprajem si, aby nám ho chorí úradníci zobrali ... Nechajte nám slobodu, nechajte na nás čo chceme jesť. Ak to jesť nechcete, tak vy to nejedzte.. ale nám slobodu neberte..

Hosť

#6

2016-09-26 16:36

Podpisujem, lebo hygienici už nevedia čo od doroty, ako by ešte viac mohli strpčovať už aj tak neúnosne ťažké podnikanie na Slovensku, zvlášť v reštauráciách. Také nezmysly, aké vymšľajú u nás, nájdete v iných krajinách len veľmi ťažko. Navyše je toto opatrenie úplná hlúposť! Aj trvanlivé potraviny, ktoré zle uskladníte, môžu spôsobiť zdravotné problémy, je to len o zodpovednosti prevádzky.

Hosť

#7

2016-09-26 16:39

Pre to, aby sa konečne začal malým krokom desocializovať zastaralý gastronomický bordel, ktorý aj po rokoch stále obmedzuje slobodu jednotlivca, kvôli byrokratickej sprostosti.

Hosť

#8

2016-09-26 17:09

Pretože toto jedlo milujem a od detstva som ho jedla spolu s mojím už nebohým otcom. Vždy sme sa tešili na náš malý tatarákový rituál !!!!

Hosť

#9

2016-09-26 19:36

Nikto - ani boľševici - nám nesmie diktovať čo môžme a nemôžme jesť

Hosť

#10

2016-09-26 19:53

Milujem tatarák

Hosť

#11

2016-09-26 20:53

pretože.. "wtf??!?!?!??!" O_o


Hosť

#12

2016-09-26 20:57

ked miluješ, nie je čo riešiť

Hosť

#13

2016-09-26 21:26

a co sushi?

 


Hosť

#14

2016-09-26 22:19

Nesúhlasím so zrušením predaja tataráku.
Ďuri Farkaš

#15

2016-09-26 23:21



ZÁKAZ TATARÁAKU :-D hahaha uradnícke kokotiny treba ignorovať a búriť sa proti ním lebo nam z našej krajiny naši úradníci spravili pomali basu plnú poplatkov a nariadení so zákazmi... a potom sa odjebú dopiče na dovolenky avšetko to čo nám doma zakázali si tam užívajú   , velký krestania jebú kurvy v bordeloch slušný slušácikovia sa šmýkanú na všetkých fetoch a tý čo vedia najlepšie ako majú mladý vyrastať a ako majú žiť na dovolenkách v thajsku trtkajú malé deti       ale na slovensku platia ich zákazy a nariadenia a všetci ich musia dodržiavať ... psycho slovensko....najlepšie mať všetko ťažko v piči a robiť si pravidlá vlastné a vlastné cesty systémom. idem to podpísať .... kurvu uradnícku by som priviazal o stoličku a krmil tatarákom až do cšemerenia a žlčníkového záchvatu až by odpadla na prežranie       ...tatarsky biftej je frajerské kultové jedlo. no dnes je v móde úradnícka emancipovanosť , úradník ktorý nevymyslel tlačivo a zákaz sa cíti byť neužitočný a menejcenný a tak každý kokot a piča pasúci pasúca po fleku uradníka ked sa tam konečne dohrabe tak sa vyzúri naplno a vysere zoseba niaku pičovinu v podobe nového tlačiva aby sa ludia nenudili a nového zákazu tak aby prešťal svojeho predchodcu no tatarák si nedáme stým nanás nechodte a pálte dopiče!!!     



Hosť

#16

2016-09-27 05:11

Zlatý komunisti, tí nás nechali aj nažrať...

Hosť

#17

2016-09-27 06:07

Milujem tatarak a som schopny ist do obcianskej vojny koli nemu
Hosť

#18 #18

2016-09-27 06:42

Kto je autor tejto petície? 


Hosť

#19

2016-09-27 07:20

Mám rád tatarák a som proti nezmyselným zákazom, príkazom a nariadeniam. Kto nechce konzumovať surové mäso nemusí, nikto ho nenúti.

Hosť

#20

2016-09-27 07:26

Nezmyselný zakon

Hosť

#21

2016-09-27 08:10

lebo s oblubou konzumujem tatarak
ja

#22 Re:

2016-09-27 08:20

#4: -  

 to predsa nezakazal Smer 


Hosť

#23 Re:

2016-09-27 08:47

Aj za nich sa tatarák predával#9: -  

 


Hosť

#24

2016-09-27 09:02

Lebo tatarak je mnamka!

Hosť

#25

2016-09-27 09:05

Problem je presne v tom, co pise autor peticie: "zodpovednosť Reštaurácia - Zákazník” - toto bohuzial na Slovensku nefunguje.

Resp. funguje to len velmi obmedzene.

Pokial na Slovensku budu fungovat stravne listky a menu za 3.80, tak nikdy nedospejeme k normalnym podmienkam v gastre a dovtedy budu platit podobne nariadenia ...