PETÍCIA ZA VZDANIE SA MANDÁTU PRIMÁTORA KOŠÍC RICHARDA RAŠIHO


Hosť

#126

2015-05-26 14:13

Aby už konečne niekto začal niesť politickú zodpovednosť za to, čo sa deje v našom meste. Nečinným prizeraním sa tu totiž nič nezmení.

Hosť

#127

2015-05-26 14:18

Zly cely management a smrdi este aj korupciou.

Hosť

#128

2015-05-26 14:39

Už sa bojím ísť do mesta autom, lebo je tam taký chaos, ktorý som tu v Košiciach od roku 1959 (keď som sem prišla študovať) ešte nezažila, a teda rozkopané Košice tu boli už toľko krát, že sa to nedá ani spočítať. Teda ani za totality netrvali tak dlho rozkopané Košice ako teraz.(A hlavne nerozkopali všetko naraz!). Čo robí vedenie mesta? Treba ich zažalovať na súde, že si neplnia svoje povinnosti. Kašlú na nás obyvateľov mesta. Nás potrebujú len dovtedy, pokiaľ získajú vo voľbách naše hlasy, potom sme pre nich len zbytočná príťaž, ktorá sa opováži mať aj nejaké požiadavky.
Karol Labaš

#129 Re: a mimochodom EHMk

2015-05-26 14:44

#103: miky - a mimochodom EHMk 

Odpoveď pravdepodobne poskytuje táto zmluva, ktorou sa subdodávateľom pre Doprastav stáva Dúha: http://e-samosprava.kosice.sk/File.aspx?path=Zmluvy\z2014000263w.pdf


Hosť

#130 Re:

2015-05-26 14:59

#32: Michal Tahanovce -  

 Pán Michal z Ťahanoviec, petícia nie je proti výmene koľají električkových tratí,  ale proti zbytočnému predlžovaniu tých prác a proti tomu, že ešte jeden úsek  (Kuzmányho ulicu) nedokončili a už rozkopali ďalšiu, a ďalšiu.  A celá tá stavba sa vlečie slimáckym tempom, a oberá o nervy a čas všetkých účastníkov cestnej premávky, včetne chodcov. Keby mali nejaký harmonogram a aj by sa riadili podľa neho, nemusela by sa spisovať petícia. Z okna presne vidím na tú nešťastnú rozkopanú "Kuzmánku", aj tie nekonečné rady aút, ktoré chodia cez Vojenskú ulicu v oboch smeroch. (Mali by ste ráno a odpoludnia keď ľudia idú do práce a z práce počúvať to hromženie vodičov).

Karol Labaš

#131 Re: Re: Re: Iný polomer otáčania?

2015-05-26 15:02

#106: - Re: Re:  

 Ako sa rekonštrukciou zväčší polomer otáčania? Nie je prioritou predsa len výmena opotrebovaných koľajníc, ktoré môžu byť príčinou častého vykoľajovania električiek? Alebo jednoducho súdruhovia sa prerátali vo výbere električiek a dali prednosť vyskakujúcim?

 

 

 

 

 

Karol Labaš

#132 Re: Re: naopak!

2015-05-26 15:11

#110: miky - Re: naopak! 

 Prečo sa neozývajú takto poškodení ľudia a firmy? Prečo svojím mlčaním predlžujú ilúziu, že všetko klape a že náš primátor je ten najzodpovednejší? Čo im bráni, aby vytrúbením svojho podnikateľského nešťastia otvárali zaslepené oči fanklubu vedenia mesta?  Prečo mlčaním umožňujú bačovanie zlodejov?


Hosť

#133

2015-05-26 15:16

Som nespokojný s danou situáciu čo sa deje v meste Košice a hlavne aj s postupom primátora Richarda Rašiho, kde si myslím, že nezvláda svoju funkciu dostatočne. Celé mesto Košice je rozkopané, kde sa nedá dostať do práce včas. Myslím, že by mal byť pre nás a hlavne pre mesto Košice. Mal by viac času venovať našemu mestu a nie tráviť veľa času v Bratislave. Veľa vecí sa nerobí ako sa má a robia len veci ako im vyhovuje. Nikoho neštve keď prídu turisti čo oni na to povedia, a keď mi máme problémy s dopravou tak pre nich to bude omnoho horšie. Koľko krát idem po miestach kde je rozkopané a si všímam , že sa na danom mieste nepracuje. Mali by pracovať na tom vo dne v noci keď je taká situícia aká je. Dúfam,že to bude poučenie pre nás a pre budúcnosť,aby sa takéto veci neopakovali. Na čele mesta by mal byť človek, ktorý je dušou a srdcom Košičan. A nie človek, ktorý myslí len na seba.Hádam, že budúcnosť bude lepšia pre nás, ktorý bývame v meste Košice a hlavne pre naše deti.

Hosť

#134

2015-05-26 16:11

Stači isť autom cez mesto, a je vam jasne že toto niekto zle naplanoval a prevadza. Už som si zvykol, že v Košiciach a okoli sa rôzne stavby robia rychlim tempom, len tak okrajom všetky hypermarkety. Pamätam si ako socikovym tempom(10 rokov) sa stavala kryta plavareň. Neželam si navrat k minulosti
miky

#135 jednoducha odpoved

2015-05-26 17:51

#132: Karol Labaš - Re: Re: naopak! 

 Pan Labaš, ste podnikatel, viete, ze sa musite otacat! A ked ste v problemoch tak nemate cas na nic. A vtedy ani prostriedky na pravnikov atd... A s tymto tito zlodeji pocitaju. Kedy sa zacal riesit Vahostav?? A co dosiahli?? Nic. Mali ho poslat do bankrotu. To by bolo spravne a rovnako aj Duhu.

Inak s Vami suhlasim. A kde su novinari, strazny psi demokracie? O com pisu? O velkych ceckoch prostitutiek, zakladatelovi naroda, narodeni maciatok a inych dolezitych veciach. Vsetko je utulavane este lepsie ako za bolsevika.

zOLI

#136

2015-05-26 18:08

CHUDAK PRRIMáTOR Už DáVNEšIENPOZORUJEME žE NESTAčI AJ fICOVI POMAHAť AJ VELKE kOšICE RIADIť  A TERAZ  DO TAKEJ VELKEJ ROBOTY SA PUSTIť  TO BY MUSEL MAť VELKU kONSKU HLAVU  A TU NEMA SAM BY M,AL POCHOPIť žE NESTAčI AJ fICA OBSKAKOVAť A TU RIADIť VELKE MESTO  TO NEDOPADNE DOBRE  aLE ON CHCVE KARIERU smeru  robiť    Mali by vbšetky strany sa dojednať o odvolani .Máme tu dosť šikovnych Ale to je Ficova robota aby od mal predvolebnu  propagáciu.nECH SA VZDA  TO BUDE NAJLEPšIE  A fICO HO POšLE DO bRUSELU ALEBO mOSKVY.

miky

#137 je zakonite ze nam vladnu zlodeji

2015-05-26 19:11

O com tu vypisuju ludia v drvivej vacsine? O sprostostiach ! A podstata im unika. Ze toto nie je nezvladnutie. TOTO JE PLANOVANA ZLODEJINA. ROVNAKO AKO BOL VAHOSTAV. ROVNAKO AKO BOL EHMK. Takze si takych zlodejov zasluzime.

Beéeééé, ovce , béee


Hosť

#138

2015-05-26 20:35

tu nie je čo komentovať nech vypadne, hrozné.

Hosť

#139

2015-05-26 21:45

Pretože to čo sa deje s tou rekonštrukciou to je sabotáž na obyvateľoch mesta!!!!!Takto paralyzovať mesto dokaže len obyčajný DILETANT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
miky

#140 no sabotaz

2015-05-27 04:18

To je dobre pripravena zlodejina. Otestovana na EHMK a teraz uz spustena naostro. Lenze chyba lavky, hlupaci sa minuli. Alebo su Kosice a Slovensko prilis male a jednoducho uz nebolo koho ookradnut. Uz nie je ten debil, co by to spravil zadarmo.

No uz cakam na argument, ze sa to financne podcenilo. Este stastie, ze tu je kontinuita a neda sa to hodit na" Figela" a jeho prilis nizke vysutazene ceny, ktore su 2 x tak vysoke ako v Nemecku.

Takze ziadne nezvladnutie, ziadne pochybenie. Pozrite si dobre video Vahostav-Risitas. Tam to mate pekne ludsky zrozumitelne vyrozpravane. Nuz surova pravda.


Hosť

#141 a preco politicku?

2015-05-27 04:52

#126: -  

 Preco nie skutocnu ?V Číne je za toto gulka do hlavy na stadione, rozpredaj tela na organy a prepadnutie majetku v prospech statu. Tomu ja hovorim niest zodpovednost.

A za co?

1. Rozkradacka velkeho rozsahu

2. Dopravna katastrofa

3. Ekonomicke skody obrovskeho rozsahu pre pravnicke subbjekty v meste.

4. Poskodenie ekologie mesta v obrovskom meritku


Hosť

#142 Re: diletant ?

2015-05-27 04:58

#139: -  

 Kto je multimilionar? Vy alebo on? Tak vidite, on je multimilionar a on je diletant. Poslanec, primator kosic, podnikatel, lekar, vedec, etcetera, etcetera,,,,,,,,

To je jeho pohlad na Vas, na mna , na nas, na vsetko. On ma moc, peniaze a Vy alebo ja sme len ovecky na strihanie.


Hosť

#143 Re: iba odvolat?

2015-05-27 05:59

#136: zOLI -  

 Za miliardove skody odvolat?

Ach boze, kde je ten uzasny stredovek? Kde su tie casy, krasne casy. Tam by dostal odmenu.

Cize ma si ist uzivat, poctivo zarobene miliony.


Hosť

#144 ach poctivy stredovek

2015-05-27 06:04

Ach tie casy pravdy. Uz by mal kat robotu. Uz by odsekaval ruky zlodejom, vytrhaval jazyk za krivu prisahu, odrezaval usi podvodnikom, stvrtil na kolese, lamal za zradu. Uz by vyseli kusy mäsa nad vchodom do mesta. To by bola nadhera, toto musi prist.

Strach. Strach kradnut, strach zbojnicit, strach sa kurvit, strach klamat.


Hosť

#145

2015-05-27 06:55

Spôsobil nám neúmernú stratu finančných prostriedkov nezmyselnými zákazmi,presmerovaniami ako aj netolerantnosťou Mestkej polície ktorá spadá pod mesto, vyberajú pokuty namiesto toho aby ľudí odklonili a pod, odstavil starších ľudí od MHD napr. na ul. Michalovská kde s paličkami musia teray šľapať až na ul. Trebišovska čo je skoro 700 m a trvá im to aj trištvrte hodinu, nedomyslená celá táto akcia

Hosť

#146

2015-05-27 07:13

Ne koncepčnosť v postupe stavby rekonštrukcia električky, Povýšenectvo a neakceptovanie pripomienok občanov a opozičných politikov - vraj ich vytĺkanie politického kapitálu. Od začiatku volebného obdobia sa primátor venuje viac kauzám Smeru a ich obhajobám ako mestu Košice, Privlastnil si rozpočtu mesta - on predsa nieje majiteľom mesta, ale iba správcom mesta a to z vôle ľudu. Veľa rozpráva neprávd a poloprávd. No je do seba zahĺadení ako každý smerák. Nič nieje večne. Neverí tomu,

Hosť

#147 Re:

2015-05-27 07:23

#1: -  Vitam tuto iniciativu.

Musim ale povedat ze som dost prekvapeny necinnostou opozicnych politikov az doteraz. Keby ze som politik a nemusim travit 40+ hodin tyzdenne v robote tak by som uz pre mesiacmi zorganizoval vyjadrenie obcianskej nespokojnosti v Kosiciach.
Kde su kandidati na primatora ktorych vo volbach Rasi porazil?

 


Hosť

#148

2015-05-27 07:25

Ako sa moze Rasi spravovat mesto ked je cele tyzdne v Bratislava kde s ostatnymi smerakmi kuje pikle a riesi Vahostav.


Hosť

#149

2015-05-27 07:35

Upchaté, rozkopané mesto, amatérska práca primátora, ktorý si to nemôže dovoliť. Takto sa to nerobí, povedzte mu to konečne niekto a vezmite mu tú draho platenú stoličku. Ráno cestujem 45 minút do práce, aj hodinu. Asi napĺňa nemocnice infarktmi.

Hosť

#150

2015-05-27 07:43

to už nemate  do  čoho zabrdat?