PETÍCIA PROTI ROZMIESTNENIU CUDZÍCH VOJSK NA SLOVENSKU

Kontaktujte autora petície

Táto diskusná téma bola automaticky vytvorená k petícií PETÍCIA PROTI ROZMIESTNENIU CUDZÍCH VOJSK NA SLOVENSKU.


Hosť

#201 Re:

2014-09-08 17:51

#43: -  

 takmer všetci v tejto diskusii nechápu elementárny rozdiel medzi vojskami USA a NATO? a naozaj by boli vojská NATO cudzími, keď sami tam sami patríme? najskôr si niečo naštudujte a až potom sa, prosím, vyjadrujte k tejto téme..

muhahaha

#202 Re: Stop konfliktu

2014-09-08 19:48

#12: Peter - Stop konfliktu 

 ty si kus idiota zmanipulovaneho... daj sa ostrihat ovečka ...


Hosť

#203

2014-09-08 21:25

Potrebná, nevyhnutná určujúca to ako vnímame okupantov ale aj domácich kolaborantov a zradcov!
JA

#204

2014-09-09 08:43

Priatelia, na tuto temu bezia uz minimalne 3 peticie. Nebolo by vhodne spojit sily? Ak je to technicky mozne.

dEMENT

#205 Re:

2014-09-09 09:02

#106: -  

 ...pracovné miesta pre sprostých gumákov máme v řiťke....


Hosť

#206 Re: Re:

2014-09-09 09:19

#201: - Re:  

 Ty nerozlišuješ medzi tým, čo je správne a čo nie. NATO likviduje slobodu všade na svete a Ty jediný v tejto diskusii to ignoruješ. Áno, sme v NATO. A nikto z nás z toho nemáme radosť. A ak si dobre spomínam, nikto sa nás na to ani nepýtal. Opäť "demokraticky a slobodne" rozhodli za nás v tak super dôležitej veci.


Hosť

#207

2014-09-09 10:57

nechceme u nás cudzích vojakov,vôbec žiadnej národnosti!!!

Hosť

#208

2014-09-09 14:23

V 68mom tu boli Rusi, teraz pozyvame Americanov....

Hosť

#209 Re: Re: Re:

2014-09-09 14:39

#206: - Re: Re:  

 Prosím, odkážte ma na nejaké relevantné zdroje.

 Treba si niečo naštudovať o NATO - ako funguje, kedy môže zasiahnuť, čo presne robí v krajinách,  kde pôsobí.

 V poslednej dobe som frustrovaná z toho, ako si Slovák nedokáže dohľadať na internete dokumenty  týkajúce sa problematiky a obracia sa len na Slobodný vysielač, ac24 a iné pofidérne médiá (ktoré,  našťastie, nepoznám). 

"..sme v NATO. A nikto z nás z toho nemáme radosť. A ak si dobre spomínam, nikto sa nás na to ani nepýtal. " Ale pýtal, myslím, že v roku 1997 bolo referendum, ktoré však bolo zmarené, pretože za tým stáli presne takí ľudia, akých viacerí v tejto diskusii velebia (tatíček Putin a pod.). 

 


Hosť

#210

2014-09-09 15:47

Túto petíciu som podpísal, pretože jednoznačne nesúhlasím s vojenským riešením, konfliktov iných krajín a presadzujem diplomatické a mierové riešenie danej problematiky. LOVE AND PEACE!

Hosť

#211

2014-09-09 16:55

som proti rozmiestneniu cudzich vojsk na slovensku

Starý Moskvič tvrdé auto

#212 Re: Warszawe hrozi nuklearny utok Ruska

2014-09-09 19:38

#194: mimi56 - Warszawe hrozi nuklearny utok Ruska 

 Mňa by zaujímalo skade máš takú informáciu.

Starý Moskvič tvrdé auto

#213 Re: Re:

2014-09-09 19:51

#201: - Re:  

 Aj ty si niečo naštuduj. Pred tým sme patrili do mocnosti Osi čiže Nemecké vojska podľa tvojich drbov by mali byť na našom území OK a keďže sme patrili aj do Waršavského Paktu potom aj Ruské tanky na našom územi musia byť podľa tvojej rétoriky Ok. Keď Sme v NATO a vojska NATO u nás sú podľa teba OK tak by si mal súhlasiť s tým že Ruské vojska za Waršavskej zmluvy či Nemecké vojska počas spojenectva OSY na našom museli byť tiež OK. Ak to tak berieš že Nemci za vojny u nás neboli OK či Rusi od Roku 1968 ale vojska NATO na územi SR áno potom by som taký jednostranne mysliací živočích pripomínajúci človeka rád preštudoval v nejakom lábaku.


Hosť

#214

2014-09-09 19:57

je to dobraa vec :)
PrezidentZradca
Hosť

#215

2014-09-09 19:57

NESÚHLASÍM s cudzou armádou na Slovensku a už vôbec nie s USA armádou alebo NATO vojskami. Nikdy som nebol za to, aby bolo Slovensko členom Nato!! Politici rozhodli ( Dzurinda ) a aj dnes rozhodujú bez nás o nás !! Spolok Nato, ktorý ovláda v pozadí USA je skupina chamtivých vojenských zradcov, ktorých jediným záujmom je záujem USA a tomu sa podriaďujú všetci členovia. Nato malo zaniknúť a nie sa hrá na "bombového mierotvorcu". Jediný kto má právo riešiť medzinárodné konflikty ( o.i. inštitúcií) a to pri okrúhlom stole je OSN.. Ale OSN má sídlo v USA tak preto mlčí!! PREČ S NATO PREČ S USA !! Osloboďme Európu od najväčšieho zla NATO=USA, ktoré prináša po celom svete svojou "demokraciou " len smrť, teror a chce meniť svet, myslenie národov ich zvyky, tradície, náboženstvá,... vo svoj obraz !!!

Starý Moskvič tvrdé auto

#216 Re: Re: Re: Re:

2014-09-09 20:02

#209: - Re: Re: Re:  

 Aha takže ak v referende neprešiel návrh o vstupe do NATO v roku 1997 vtedy to bolo zmarené referendum? Logika prozápadného demonkrata. 1.Rozhodne nebolo referendum zmarene! Hlasovali občania z vlastného rozhodnutia ako mi potom vysvetlíš že ďalšie referendum už neprebehlo a už sme boliv NATO bez nášho opýtania? Uvažuj keby bolo prvé referendum zamrené potom sa uskutoční ďalšie referendum v ktorom by návrh zo súhlasom občanov narozdiel od prvého prešiel. 2. Keď sme pri roku 1997 a že kto za tým všetkým stál prezraď kedy bol v tom období Putin vo vysokej politike. Toto už je fakt mega bulshit.. Zatváral by som do blázinca užitočných Idiotov ktorý žerú pomyje o tom že keď nejaký návrh proti západným záujmom okamžite je to buď neplatné nelegálne zmanipulováné alebo zmarené. Podobne ako z voľbami Abchádzkého prezidenta čo je nejakého sráča Rasmussena do toho?  

SKR

#217 Re: Re:

2014-09-10 08:10

#201: - Re:  

 Priateľu ty asi nechceš pochopiť že štát NATO ako je USA ,má globálne mocenské záujmy na celej zemeguli , a také Slovensko má záujem len o vlastnú bezpečnosť. 

Už len mocenská vojnová politika USA na blízkom východe -Irak, Afganistan, Sýria ... ohrozuje aj nás lebo sa ho účastníme (hociktorý moslim sa môže pomstiť napr. v Bratislave v nejakom nákupnom centre). Predstav si konflikt USA z Ruskom ,ktorý by znamenal aj namierené rakety (aj jadrové) na teritórium NATO (USA) - aj Slovensko. 


Hosť

#218

2014-09-10 13:10

Kazdy nech zostane tam odkial je !!!!

Hosť

#219

2014-09-10 17:02

NEsuhlasim s rozmiestnenim cudzich vojsk na Slovensku

Hosť

#220

2014-09-10 17:30

Snáď táto petícia bude užitočná...

Hosť

#221

2014-09-10 22:02

LEN, ABY UZRELA SVETLO ZLÝM SMEROM SA VYVOJA SVETA

Hosť

#222 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-11 09:41

#216: Starý Moskvič tvrdé auto - Re: Re: Re: Re:  

 Už s vami nemám chuť strácať čas, preštudujte si, čo sa stalo počas mečiarovej vlády v 1997. 

 a btw, bullshit je to, čo píšete vy - nedáva to zmysel, ťažko sa potom s vami komunikuje..

 

 

Zaujímavé, že v dnešnej dobe je zrazu každý odborníkom na medzinárodné vzťahy a súčasné dianie ;)


Hosť

#223 Re: Re: Re:

2014-09-11 09:47

#213: Starý Moskvič tvrdé auto - Re: Re:  

 to si akože myslíte, že keď by tu bola náhodou vzbura voči NATO, tak sem prídu ich vojská? :D


Hosť

#224 Re: Re: Re:

2014-09-11 10:07

#217: SKR - Re: Re:  

 Žeby sa bežní moslimovia (nie teda napr. Taliban) chceli pomstiť za odmínovanie územia, výcvik polície, budovanie infraštruktúry.. ? (áno, práve toto, napríklad, robili počas ISAF jednotky zo Slovenska, ale aj iných krajín)

Netvrdím, že počas bojov v AFG nezahynuli žiadni civilisti, bohužiaľ aj k tomu došlo a je to strašné, ale treba si uvedomiť, proti čomu jednotky NATO bojovali - proti Talibanu, ktorý terorizoval obyčajných ľudí..

"Predstav si konflikt USA z Ruskom ,ktorý by znamenal aj namierené rakety (aj jadrové) na teritórium NATO (USA) - aj Slovensko." - no a keby sme neboli v NATO tak sa nám, pravdepodobne,  každý vyserie na záchranu (ako v 68)

Starý Moskvič tvrdé auto

#225 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-11 21:20

#222: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Konečne si sa vyjadril múdro nestrácaj čas a nekomunikuj. Múdre rozhodnutie hlavne že ty si v tomto obore vyštudoval 2 vysoké školy. :D




Platená reklama

Túto petíciu budeme propagovať pred 3000 ľuďmi.

Dozvedieť sa viac...