Petícia voči výstavbe spaľovne odpadu v Šamoríne časť Šámot


Hosť

#1

2014-08-22 22:54

Z jednej strany smrdi Slovnaft z druhej spalovna? No urcite. A este k tomu na Zitnom ostrove?
Fajcenie sa vsade obmadzuje a potom mame inhalovat spaliny? NIE. V ZIADNOM PRIPADE. A to vobdobi ked sa vsetko recykluje, mame sa vratit k spalovaniu? NIE!!!

Hosť

#2

2014-08-23 21:50

Ešte to nám tu chýbalo!!!!
občan

#3 plazmoví šmejdi

2015-02-14 18:07

tak sa nám tu rozmohla ďalšia skupina "podnikateľov" - plazmoví šmejdi. Svoje plány spriadajú na celom Slovensku. Podnikateľ - krčmár s bufetom v Tatralandii prišiel na geniálny nápad postaviť taký istý plazmový spaľovač bordelu ako chcú u vás v Šamoríne priamo na hranici TANAPu a NAPANTU - teda v blízkosti nášho mestečka Liptovský Hrádok. info o projekte je spracované jedným našim študentom  https://www.youtube.com/watch?v=0-aZMov5FJQ&feature=youtu.be

Môže takéto niečo vzísť zo zdravej hlavy? Zakladáme občianske združenie, lebo len ako združenie  s právnou subjektivitou máme akú takú šancu uspieť.

niečo podobné chystajú v Smoleniciach  https://www.youtube.com/watch?v=FfaUFILbqLE

a o podobnom projekte som čítal v Badejove.

a perličkou je plán kamaráta veľkého trtoša a pregrciavača prepytujem podnikateľa  Kočnera v Pezinku.

Myslím, že keď sa spojíme a kompletne zablokujeme dopravu v celej Bratislave tak musí ministerstvo skazy životného prostrednia zakročiť.

Článok 32 Ústavy Slovenskej republiky nám umožňuje postaviť sa na odpor aj štátnemu orgánu, ktorý porušuje Ústavu SR. A tým porušením je aj vedomé poškodzovanie životného prostredia v zmysle Článku 44 ˇUstavy.

Posielam ešte link andiskusiu u nás v Liptovskom Hrádku:  http://www.lhsity.sk/forum

 

palec

#4 buducnost

2015-10-03 06:52

nechapem jedno, ze takytop podnikatelia po celom svete pachaju nenapravitelne ekologicke skody a neuvedomuju si, ze Zem je gulata a nikam sa to nestrati, a mozno ked nie oni, tak ich deti to postihne, to chcu zit v podzemnych bunkroch? Lebo osidlovanie cudzich planet nam este akosi nejde 


Hosť

#5

2016-04-05 18:25

aby sa zivotne prostredie neznehodnocovalo

Hosť

#6

2016-04-07 06:43

zijem v Samote a je nemyslitelne, aby sa nieco take stavalo v blizkosti obytnych domov, nieje tu vybudovana cesta

Hosť

#7

2016-05-02 15:01

Chcem dychat este ako tak dychatelny vzduch bez odpadu, co pojde vdaka spalovni do ovzdusia... Byvam len kusok a nie je mi to jedno...jedna skladka odpadu je az vela, co je pri Pake... Chcela by som vidiet test sposnej vody...


Hosť

#8 Zverejniť a webe celé znenie zámeru „Zariadenie na vysokoteplotné spracovanie komunálneho odpadu...

2016-05-02 17:43

Pekný deň, petíciu som podpísal. Prosba- je možné zverejniť tu na webe celé znenie zámeru „Zariadenie na vysokoteplotné spracovanie komunálneho odpadu plazmovou technológiou“ štatutárnym orgánom občianskeho združenia, ktoré s petíciou prišlo? Rád by som vedel detaily, bývam totiž v Hviezdoslavove, som právnik a rád pomôžem dobrej veci, najmä ak sa to týka ochrany životného prostredia v mojom okolí. Ďakujem pekne vopred. Ladislav Križan