PETÍCIA ZA ZABEZPEČENIE USTAJNENIA KONÍ A ZACHOVANIE ČINNOSTI OZ PARKÚR TEAM SLAVOJ PREŠOV
Komentáre
#3
Držím palce! Mesto konalo netransparentne, bez ohľadu na potreby jazdeckej komunity...Ing. Michal Urban (Čaradice, 2025-11-23)
#13
PodpisujemBarbora Grúzová (Plavecké Podhradie, 2025-11-23)
#33
Konanie mesta je nepriatelne!!!Andrea Hatvanikova (Roznava, 2025-11-23)
#54
Lucia BorisováLucia Borisová (Prešov, 2025-11-23)
#65
Podpisujem !Michelle Šomodíková (Zvolen, 2025-11-23)
#70
Podpisujem lebo je to správna vecVšetko čo funguje treba podporovať
Michal Gdovin (Giraltovce, 2025-11-23)
#73
Podpisujem , lebo treba podporovať sport a mládežLea Lacušková (Nitra, 2025-11-23)
#74
Proti svojvôli nedotknuteľných, ktorí nehľadia na ľudí je ťažké stáť osamote...Peter Krajči (Liptovský Mikuláš, 2025-11-23)
#100
Ide o to, aby kone neostali bez bezpečného ustajnenia a aby nezanikla činnosť klubu, ktorý dlhé roky pracuje s deťmi, mládežou aj verejnosťou.Klub má tradíciu, reprezentuje región a poskytuje zmysluplné aktivity pre ľudí, ktoré by zanikli.
Podpisom pomôžeme vytvoriť tlak na samosprávu, aby nezostali kone ani klub bez riešenia.
Každý podpis má význam.
Gabriela Spurná (Lučenec, 2025-11-23)
#110
Podpisujem aby Slavoj ostal Slavojom...zludmi co mu davaju srdce a dusu....ak sa da prosim neruste ich....🐎🐎Su to uzasni ludia s velkym ❤️
Viera Salaganičová (Prešov, 2025-11-23)
#116
Podpisujem petíciu na podporu celému jazdeckému tímu Slavoj Prešov a hlavne aby kone nezostali bez domovaDominik Podhajeczky (Bratislava, 2025-11-23)
#120
Podpísujem, lebo jazdecký tím, ktorý je už existujúci a plne funkčný v jazdeckej komunite roky a dokazuje to výsledkami a kvalitou vedenia mládeže, nepotrebuje zmenu ani zrušenie. Maximálne modernizáciu s už existujúcim zabehnutým vedením.Viktoria Latta (Bratislava, 2025-11-23)
#124
Podpisujem lebo mi záleží na budúcnosti jazdeckeho športu v Prešove a na životoch koníAdriana Hajtášová (Prešov, 2025-11-23)
#128
Podpisujem, lebo tento sport patri k Presovu...A presne kone su zive zvierata nie hracky ktore hodis do krabice!Lenze pre niektorych ludi su peniaze viac ako sport ktory taha deti von od pocitacov a mobilov.Mlady jazdci ktory reprezentuju Presov si zasluzia mat miesto kde mozu trenovat a travit cas zo svojimi konami.Drzim palce Parkour team SlavojLucia Brodzáková (Veľký Šariš, 2025-11-23)
#151
Tento areál k Prešova patrí a treba ho zachovať.Eva Vargová (Prešov, 2025-11-23)
#162
HavrilaRobert Havrila (Presov, 2025-11-23)
#188
Svojvola samospravy uz nemam hranicLubomir Orsag (Presov, 2025-11-23)
#194
Nechcem aby sa rusilSebastián Durkáč (Gregorovce, 2025-11-23)
#199
Vidím prácu Katky Košeckej a Miloša Rajnu z mládežou a koňmi, ktorá je odborne aj ľudsky na vysokej úrovni a myslím, že by boli ideálny aj na spoluprácu s Národným jazdeckým centrom.Vladimír Rengevič (Liptovský Mikuláš, 2025-11-24)
#200
to je uz vrchol vsetkeho..ak niekto si ide vybijat svoje ponizene a male ego..je mi z toho na bliti..🤮Petra Hagyariova (presov, 2025-11-24)