Peticie.com

PETÍCIA ZA ZABEZPEČENIE USTAJNENIA KONÍ A ZACHOVANIE ČINNOSTI OZ PARKÚR TEAM SLAVOJ PREŠOV

Komentáre

#3

Držím palce! Mesto konalo netransparentne, bez ohľadu na potreby jazdeckej komunity...

Ing. Michal Urban (Čaradice, 2025-11-23)

#13

Podpisujem

Barbora Grúzová (Plavecké Podhradie, 2025-11-23)

#33

Konanie mesta je nepriatelne!!!

Andrea Hatvanikova (Roznava, 2025-11-23)

#54

Lucia Borisová

Lucia Borisová (Prešov, 2025-11-23)

#65

Podpisujem !

Michelle Šomodíková (Zvolen, 2025-11-23)

#70

Podpisujem lebo je to správna vec
Všetko čo funguje treba podporovať

Michal Gdovin (Giraltovce, 2025-11-23)

#73

Podpisujem , lebo treba podporovať sport a mládež

Lea Lacušková (Nitra, 2025-11-23)

#74

Proti svojvôli nedotknuteľných, ktorí nehľadia na ľudí je ťažké stáť osamote...

Peter Krajči (Liptovský Mikuláš, 2025-11-23)

#100

Ide o to, aby kone neostali bez bezpečného ustajnenia a aby nezanikla činnosť klubu, ktorý dlhé roky pracuje s deťmi, mládežou aj verejnosťou.
Klub má tradíciu, reprezentuje región a poskytuje zmysluplné aktivity pre ľudí, ktoré by zanikli.

Podpisom pomôžeme vytvoriť tlak na samosprávu, aby nezostali kone ani klub bez riešenia.
Každý podpis má význam.

Gabriela Spurná (Lučenec, 2025-11-23)

#110

Podpisujem aby Slavoj ostal Slavojom...zludmi co mu davaju srdce a dusu....ak sa da prosim neruste ich....🐎🐎
Su to uzasni ludia s velkym ❤️

Viera Salaganičová (Prešov, 2025-11-23)

#116

Podpisujem petíciu na podporu celému jazdeckému tímu Slavoj Prešov a hlavne aby kone nezostali bez domova

Dominik Podhajeczky (Bratislava, 2025-11-23)

#120

Podpísujem, lebo jazdecký tím, ktorý je už existujúci a plne funkčný v jazdeckej komunite roky a dokazuje to výsledkami a kvalitou vedenia mládeže, nepotrebuje zmenu ani zrušenie. Maximálne modernizáciu s už existujúcim zabehnutým vedením.

Viktoria Latta (Bratislava, 2025-11-23)

#124

Podpisujem lebo mi záleží na budúcnosti jazdeckeho športu v Prešove a na životoch koní

Adriana Hajtášová (Prešov, 2025-11-23)

#128

Podpisujem, lebo tento sport patri k Presovu...A presne kone su zive zvierata nie hracky ktore hodis do krabice!Lenze pre niektorych ludi su peniaze viac ako sport ktory taha deti von od pocitacov a mobilov.Mlady jazdci ktory reprezentuju Presov si zasluzia mat miesto kde mozu trenovat a travit cas zo svojimi konami.Drzim palce Parkour team Slavoj

Lucia Brodzáková (Veľký Šariš, 2025-11-23)

#151

Tento areál k Prešova patrí a treba ho zachovať.

Eva Vargová (Prešov, 2025-11-23)

#162

Havrila

Robert Havrila (Presov, 2025-11-23)

#188

Svojvola samospravy uz nemam hranic

Lubomir Orsag (Presov, 2025-11-23)

#194

Nechcem aby sa rusil

Sebastián Durkáč (Gregorovce, 2025-11-23)

#199

Vidím prácu Katky Košeckej a Miloša Rajnu z mládežou a koňmi, ktorá je odborne aj ľudsky na vysokej úrovni a myslím, že by boli ideálny aj na spoluprácu s Národným jazdeckým centrom.

Vladimír Rengevič (Liptovský Mikuláš, 2025-11-24)

#200

to je uz vrchol vsetkeho..ak niekto si ide vybijat svoje ponizene a male ego..je mi z toho na bliti..🤮

Petra Hagyariova (presov, 2025-11-24)