Peticie.com

Petìcia za vybudovanie socialneho zàzemia na konečných zastávkach pre vodičov MHD Trnava

Komentáre

#6

Nesúhlasím doterajšími podmienkami ktoré sa týkajú sociálneho zázemia (toaliet ) vodičov MHD Trnava

Miroslav Klco (Trnava, 2025-08-17)

#13

Podpisujem preto, že je 21 storočie a nie sú zabezpečené elementárne hyg. podmienky pre vodičov MHD v Trnave!

Gejza Miššík (Trnava, 2025-08-18)

#15

Je to velka nutnost ci pre soferov MHD ale aj pre ludi Trnavy.

Peter Kutalek (Trnava, 2025-08-18)

#16

Som vodička MHD a tie toalety sú pre nás nevyhnutné

Alexandra Michalikova (Trnava, 2025-08-18)

#18

Hanbov je firmy aj mesta že vodiči nemajú zakladné pracovné podmienky

Drahuška Benka (Trnava, 2025-08-18)

#19

Bošácky

Daniel Bošácky (Trnava, 2025-08-18)

#28

Takú zastávku máme pod nosom a vodiči priamo popod naše okno chodia na wc a

Andrea Lupanova (Trnav, 2025-08-18)

#31

Bernatova

Ele Bernátová (Trnava, 2025-08-18)

#36

Cele zle tie autobusy chudáci ti autobusari a to ako chodia tie spoje zleeee

Zuzana Gajarska (Trnava, 2025-08-18)

#37

Aj sofer je clovek

Daniela Krajcovicova (Trnava, 2025-08-18)

#39

Majú pravdu!

Martin Goga (Hlohovec, 2025-08-18)

#41

sikula jozef

JOZEF ŠIKULA (TRNAVA, 2025-08-18)

#42

lebo majú nárok na ludské zaobchádzanie,nie sú to psi aby očuravali kríky

Jaroslava Zatková (trnava, 2025-08-18)

#46

Som za

Monika Brezakova (Trnava, 2025-08-18)

#48

Viem, aké je to byť šoférom aurobusu- bez možnosti ísť na toaletu, napiť sa cerstvej vody a najesť sa teplého jedla

Dana Bohunická (Trnava, 2025-08-18)

#53

Šulkova Jarmila

Jarmila Šulkova (Trnava, 2025-08-18)

#54

V roku 2025 je hanba aby nebolo vybudované zázemie na konečných zastávkach minimálne pomocou ToiToi prenosnej toalety.

Alžbeta Paytina (Trnava, 2025-08-18)

#61

Sme len ľudia!

Erik Eliáš (Trnava, 2025-08-18)

#66

Podpisujem

Ivana Klementovičová (Boleráz, 2025-08-18)

#67

Podpisujem za našich autobusárov.

Tatiana Kubičková (Trnava, 2025-08-18)

#79

Škvarková

Jarmila Škvarková (Trnava, 2025-08-18)

#88

Podpisujem

Viktória Ešmírová Viktória Ešmírová (Trnava, 2025-08-19)

#89

Lebo by to mala byt samozrejmost.

Matea Bucalo (Trnava, 2025-08-19)

#92

Sme ľudia.

Gabriela Maťaše (Trnava, 2025-08-19)

#99

V 21.storočí je toto hanba mestu, a vzhľadom k iným mestám na Slovensku kde sú zázemia pre vodičov je toto hanba!!!!

Šimon Horváth (Biely Kostol, 2025-08-26)