Petìcia za vybudovanie socialneho zàzemia na konečných zastávkach pre vodičov MHD Trnava
Komentáre
#6
Nesúhlasím doterajšími podmienkami ktoré sa týkajú sociálneho zázemia (toaliet ) vodičov MHD TrnavaMiroslav Klco (Trnava, 2025-08-17)
#13
Podpisujem preto, že je 21 storočie a nie sú zabezpečené elementárne hyg. podmienky pre vodičov MHD v Trnave!Gejza Miššík (Trnava, 2025-08-18)
#15
Je to velka nutnost ci pre soferov MHD ale aj pre ludi Trnavy.Peter Kutalek (Trnava, 2025-08-18)
#16
Som vodička MHD a tie toalety sú pre nás nevyhnutnéAlexandra Michalikova (Trnava, 2025-08-18)
#18
Hanbov je firmy aj mesta že vodiči nemajú zakladné pracovné podmienkyDrahuška Benka (Trnava, 2025-08-18)
#19
BošáckyDaniel Bošácky (Trnava, 2025-08-18)
#28
Takú zastávku máme pod nosom a vodiči priamo popod naše okno chodia na wc aAndrea Lupanova (Trnav, 2025-08-18)
#31
BernatovaEle Bernátová (Trnava, 2025-08-18)
#36
Cele zle tie autobusy chudáci ti autobusari a to ako chodia tie spoje zleeeeZuzana Gajarska (Trnava, 2025-08-18)
#37
Aj sofer je clovekDaniela Krajcovicova (Trnava, 2025-08-18)
#39
Majú pravdu!Martin Goga (Hlohovec, 2025-08-18)
#41
sikula jozefJOZEF ŠIKULA (TRNAVA, 2025-08-18)
#42
lebo majú nárok na ludské zaobchádzanie,nie sú to psi aby očuravali kríkyJaroslava Zatková (trnava, 2025-08-18)
#46
Som zaMonika Brezakova (Trnava, 2025-08-18)
#48
Viem, aké je to byť šoférom aurobusu- bez možnosti ísť na toaletu, napiť sa cerstvej vody a najesť sa teplého jedlaDana Bohunická (Trnava, 2025-08-18)
#53
Šulkova JarmilaJarmila Šulkova (Trnava, 2025-08-18)
#54
V roku 2025 je hanba aby nebolo vybudované zázemie na konečných zastávkach minimálne pomocou ToiToi prenosnej toalety.Alžbeta Paytina (Trnava, 2025-08-18)
#61
Sme len ľudia!Erik Eliáš (Trnava, 2025-08-18)
#66
PodpisujemIvana Klementovičová (Boleráz, 2025-08-18)
#67
Podpisujem za našich autobusárov.Tatiana Kubičková (Trnava, 2025-08-18)
#79
ŠkvarkováJarmila Škvarková (Trnava, 2025-08-18)
#88
PodpisujemViktória Ešmírová Viktória Ešmírová (Trnava, 2025-08-19)
#89
Lebo by to mala byt samozrejmost.Matea Bucalo (Trnava, 2025-08-19)
#92
Sme ľudia.Gabriela Maťaše (Trnava, 2025-08-19)
#99
V 21.storočí je toto hanba mestu, a vzhľadom k iným mestám na Slovensku kde sú zázemia pre vodičov je toto hanba!!!!Šimon Horváth (Biely Kostol, 2025-08-26)