PETÍCIA za splnenie požiadaviek v oblasti ochrany zvierat na Slovensku
Komentáre
#3403
lepšia ochrana a pomoc zvieratámKlaudia Ďurdinová (Prievidza, 2023-10-17)
#3406
Som ochranárka zvieratDorota Kenészová (Velke Trakany, 2023-10-17)
#3414
Lebo nechcem aby to také boloMaroš Kulan (Humenne, 2023-10-17)
#3420
Je to nevyhnutné a zvieratká si sami nevedia pomoctAlica Fedorcova (Humenne, 2023-10-17)
#3423
Žiadam o splnenie uvedených požiadaviek, ktoré sú základom uvedomelej spoločnosti.Michaela Dererova (Plavecke Podhradie, 2023-10-17)
#3428
zalezi mi na zvieratach a som zato, aby tyrani dostali tresty ake si zasluziaMonika Gálusová (Lučenec, 2023-10-17)
#3430
Podpisujem, lebo mi záleží na živote každeho zvieraťa.Jasmina Ameti (Prievidza, 2023-10-17)
#3432
Zviera nie je vec!! Je to živá bytosť a malo by byť členom rodinyZuzana Bezegová (Humenné, 2023-10-17)
#3434
Už stačilo utrpenia zvieratAlexandra Burova (Prievidza, 2023-10-17)
#3439
Podpisujem lebo milujem zvierata.Henka Heninka (Fiľakovo, 2023-10-18)
#3442
Mám rada zvieratká chcem aby mali domovDanihelova Emilia (Rohožník, 2023-10-18)
#3444
Aby už skončilo týranie a nekontrolovateľne množenie jak psov tak mačiekJana Dao Quangova (Humenné, 2023-10-18)
#3447
Záleží mi na tom, aby neboli týrané zvieratáKatarína Cevárová (Likavka, 2023-10-18)
#3460
Súhlasím so znením petície.Roman Kunik (Trebatice, 2023-10-18)
#3465
Súhlasím. S tezami navrhovatelovFerdinand Budiak (Ruzomberok, 2023-10-18)
#3480
Súhlasím..Jana Remenikova (Košťany nad Turcom, 2023-10-19)
#3487
Podpisujem, lebo utrpenie zvierat koli chamtivosti a nezodpovednosti človeka je príliš veľké a je ho veľa.Jana Krivkova (Bystrička, 2023-10-19)
#3501
lebo podla zákona.....Michal Mendel (Prievidza, 2023-10-21)
#3502
Lebo to tak má fungovatEva Zaťkovská (Kremnica, 2023-10-21)
#3506
Mi leží na srdci ochrana zvierat a žiadna starostlivosť o útulky zvierat zo strany štátuMarta Szilágyiová (Nové Zámky, 2023-10-21)
#3509
Zvieratká majú väčšiu hodnotu ako mnoho primitívnych ľudíPeter Jakubec (Bratislava, 2023-10-21)
#3514
Situácia na Slovensku je už zúfalá, ľudia sú nezodpovední, nechcené zvieratá vyhadzujú na ulici, regulácia je nevyhnutnáDorota Furajtarova (Nové Zámky, 2023-10-22)
#3520
Milujem zvieratá ❤️❤️❤️Blanka Hyžová (Gbely, 2023-10-22)
#3521
je to nevyhnutnosť.Jana Cifráková (Marcelová, 2023-10-22)
#3530
PodpisujemRomana Štajerová (Žaškov, 2023-10-23)
#3535
.Aurélia Kovács Yacelga (Nové Zámky, 2023-10-23)
#3540
Mi záleží na zvieratách a súcitim s nimi.Aj oni sú cítiace stvorenia a potrebujú aby sa ich niekto zastal.Kristína Bölcskeiová (Komárno, 2023-10-23)
#3541
Podpisujem tuto peticiu lebo je to spravne. Sama som clenkou mnohych skupin, pomaham i s kastraciami a zabezpecuju ich casto ludia z posledneho. Lebo je im zvierat nechcenych, chorych, dokalicenych luto. Zviera nie je vec. Sluzia nam a mame sa o nich postarat tak ako najlepsie vieme.Marianna Andrasova (Košice, 2023-10-23)
#3545
Zvieratá sú živé bytosti. A preto niet čo dodať, len im poskytnúť nevyhnutnú podporu. Ži a nechaj žiť platí aj pre prístup k zvieratám.Andrej Patráš (Banská Bystrica, 2023-10-23)
#3550
Je to strasne ako sa na Slovensku ublizuje zvieratam,hnus odpor a na vychode najviac!!!!!!!Slavka Cizmarova (Barcelona, 2023-10-23)
#3557
... lebo je na čase sa na Slovensku posunúť v čase.Zvieratka si to zaslúžia ❤️Vlasta Kornuciková (Snina, 2023-10-23)
#3567
Podpisujem lebo si myslím že je to správne a štát by mal pomôcť keď pomáha kde komu tak i zvieratámLubica Kozlovska (Humenne, 2023-10-23)
#3569
Chcem aby to ludia brali zodpovedneJana Sorokacova (Humenne, 2023-10-23)
#3570
ChcemJaroslav Šmiga (Sobrance, 2023-10-23)
#3574
Lebo mi na tom záležíEva Mojžišová (Zvolen, 2023-10-23)
#3579
Je to správna vec.Jozef Jenčo (Habura 100, 2023-10-24)
#3580
Situácia je alarmujúca, útulky preplnené, ľudia nezodpovední.Lucia Sabolová (Michalovce, 2023-10-24)
#3593
Súhlasím s petíciouMartin Benko (Bratislava, 2023-10-24)
#3599
Lebo je to nutné a správna vec.Adriana Jenčová (Habura 100, 2023-10-24)