Peticie.com

PETÍCIA za splnenie požiadaviek v oblasti ochrany zvierat na Slovensku

Komentáre

#3207

Milujem zvieratá a chcem im pomôcť, ďakujem za vašu úžasnú prácu pre ne..

Lenka Kutakova (Veľké Zálužie, 2023-10-14)

#3213

pretože pre mňa je dôležitý osud zvierat

Ramóna Sonkután (Šahy, 2023-10-14)

#3219

Podpisujem sa,.lebo zvieratá sú živé bytosti. Nedokážu si pomôcť sami, keď ich ničí, týra, opustí "človek".... a pretože sú na okraji záujmu štátu 😔

Henrieta Hakala (Veľké Úľany, 2023-10-14)

#3224

Zvieratá sú živé cítiace bytosti zasluhujúce si lásku, porozumenie a rešpekt.

Jana Pavlacová (Pezinok, 2023-10-14)

#3228

Lebo už dávno mal byť taký zákon schválený. Mesto by malo byť povinné sa o takéto zvieratá postarať, aby sa ďalej nemnožili. Momentálne mesto tým že sa o takéto zvieratá nestará a v podstate prispieva k tomu, že sa tieto zvieratá nekontrolovateľne množia, umierajú a bez veteriny sa medzi nimi šíria rôzne choroby. Zviera nie je vec, tak by sa už konečne s týmto mohlo niečo robiť...a ešte by bolo super keby platili prísne tresty pre nezodpovedných majiteľov zvierat....

Ivana Trpišová (Žilina, 2023-10-14)

#3230

Som zástancom ochrany zvierat !

Erich Moys (Schwechat, 2023-10-15)

#3248

Nepáči sa mi, že sú plne útulky, ktoré nemajú žiadnu podporu štátu a kým sa nezmení “systém”, psíky v zúboženom stave budú stále z osád pribúdať…

Marianna Džubaková (Bratislava, 2023-10-15)

#3249

Lebo plne sa stotoznujem s tím čo žiadaju. A Slovensko sa nezaujima o zvieratá a podporovanie OZ.....

Miroslav Podkovčík (Bucany, 2023-10-15)

#3252

Podpisujem, pretože štát nijak zvlášť útulky nepodporuje.

Veronika Džubaková (Humenné, 2023-10-15)

#3253

Podpisujem lebo sa nemôžem pozerať na to, ako niektorí ľudia zaobchádzajú so zvieratami !!!!

Kamila Mitrová (Michalovce, 2023-10-15)

#3258

aby sa konecne trestali ludia co mnozia nestaraju sa a ublizuju zvieratam oni sa branit nevedia

Jana Markovicova (Bratislava, 2023-10-15)

#3262

Súhlasím.

Katarina Kvietikova (Kvietikova, 2023-10-15)

#3266

Milujem psov

Hajnalka Bányácskiová (Kráľovský Chlmec, 2023-10-15)

#3267

Súhlasím nva plno so znenim Petície.

Dominika Sládková (Český Krumlov, 2023-10-15)

#3276

Podpisujem❗❗❗❗

Olga Gáspárová (Prievidza, 2023-10-15)

#3277

Sú hrozne preplnene utulky, zvieratka trpia v mnoziarnach, žiju v otrasnych podmienkach.

Beata Kopačova (Dubnica nad Vahom, 2023-10-15)

#3284

zvyšuje sa množstvo opustených zvierat

Eleonóra Kacsmarikova (Veľká Bara, 2023-10-15)

#3292

Mam rad zvierata a zalezi mi na nich.

Michal Neština (Bratislava, 2023-10-15)

#3294

Milujem zvierata

Agi Ružičkova (Nové Zámky, 2023-10-15)

#3295

Podpisujem

Monika Dutkova (Prievidza, 2023-10-15)

#3298

Suhlasim s peticiou

Lucia Hanusova (Prievidza, 2023-10-15)

#3300

Milujem mačky

Lucia Janusová (Martin, 2023-10-15)

#3308

Podpisujem lebo som znechutená a zarmutená stavom v akom sa v súčastnosti machadza ochrana zvierat hlavne na východe Slovenska odkiaľ pochádzam. Roky sa evidentne ani v tejto oblasti nič nerobilo a po návrate na SR a potom čo som zistila aká žalostná situácia tu je sa snažím zapájať do dobrovoľníckej činnosti no iniciatíva jednotlivcov a dobrovoľníkov musí stavať na podpore a zastrešeni štatu a štátnych inštitúcií. Preto žiadam aby sa tomtuto problému venovala náležitá pozornost.

Jana Rusinová (Košice, 2023-10-15)

#3313

Chcem , aby zvieratká mali zivot aký si zasluzia, život bez utrpenia, týrania, nakoľko človek už stráca ľudskosť a zdravý rozum

Viera Kalaninova (Humenné, 2023-10-16)

#3314

Nechcem aby zvieratá trpeli ľudskou chamtivosti a lahostajnostou

Silvia Valterova (Prievidza, 2023-10-16)

#3320

Chcem zlepšiť aktuálny stav v oblasti ochrany zvierat

Julia Farkašová (Handlová, 2023-10-16)

#3325

...lebo aj zvieratá majú svoje práva...

Michala Chauturová (Prešov, 2023-10-16)

#3327

Lebo je to dobrá vec

Angelika Geletková (Papin, 2023-10-16)

#3331

Podpisujem lebo mi nie je osud zvierat lahostajný.

Iveta Plevova (Dubravy, 2023-10-16)

#3334

Pretoze mi zalezi….

Veronika Zabojnikova (Pravenec, 2023-10-16)

#3336

Suhlasím

Viera Pastorková (Ružomberok, 2023-10-16)

#3342

Lebo uz sa neda len prizerat,ako nevinne stvorenia sa trapia. A ked ich nechcu,tak ich vyhadzuju. Su to zive a citiace tvory,nie vec!

Timea Vegh (Dunajska Streda, 2023-10-16)

#3351

Plne súhlasím s bodmi petície

Iveta Albertová (Diakovce, 2023-10-16)

#3356

plne sa stotožňujem s touto požiadavkou

Mariana Mocáková (Humenné, 2023-10-16)

#3360

Podpisujem, lebo už roky si obce neplnia svoje povinnosti a len ich hádžu na plecia dobrovoľníckych organizácii, pričom pomoc týmto organizáciám nie je adekvátna

Dominika Pösová (Prievidza, 2023-10-16)

#3362

Som za zlepšenie stavu ochrany zvierat a čím skôr!!!!

Janete Kozarova (Chrenovec - Brusno, 2023-10-16)

#3363

Súhlasím s petícoiu

Slavka Madudova (Podtureň, 2023-10-16)

#3374

Lebo situácia z nechcenými zvieratami je už neúnosná,nezaslúžia si to a žiaden zákon to nerieši a ak je,tak sa nedodržiava!!!

Janette Skybová (Povrazník, 2023-10-16)

#3378

Za ochranu zvierat, splnenie požiadaviek v tejto oblasti.

Slavka Školkayova (Bystričany, 2023-10-16)

#3382

Lebo je potrebna zmena

Ľubica Kizakova (Humenné, 2023-10-16)

#3386

zvieratá by mali mat na slovensku vacsie prava ako maju…

Sofia Slobodová (Diviaky nad Nitricou, 2023-10-16)

#3390

Lebo s tým súhlasím.

František Turcmanovič (Humenné, 2023-10-16)

#3392

Sa treba chovat ku zvieratam ako k ludom

Adriana Richterova (Nitrianske Pravno, 2023-10-16)