PETÍCIA za splnenie požiadaviek v oblasti ochrany zvierat na Slovensku
Komentáre
#3207
Milujem zvieratá a chcem im pomôcť, ďakujem za vašu úžasnú prácu pre ne..Lenka Kutakova (Veľké Zálužie, 2023-10-14)
#3213
pretože pre mňa je dôležitý osud zvieratRamóna Sonkután (Šahy, 2023-10-14)
#3219
Podpisujem sa,.lebo zvieratá sú živé bytosti. Nedokážu si pomôcť sami, keď ich ničí, týra, opustí "človek".... a pretože sú na okraji záujmu štátu 😔Henrieta Hakala (Veľké Úľany, 2023-10-14)
#3224
Zvieratá sú živé cítiace bytosti zasluhujúce si lásku, porozumenie a rešpekt.Jana Pavlacová (Pezinok, 2023-10-14)
#3228
Lebo už dávno mal byť taký zákon schválený. Mesto by malo byť povinné sa o takéto zvieratá postarať, aby sa ďalej nemnožili. Momentálne mesto tým že sa o takéto zvieratá nestará a v podstate prispieva k tomu, že sa tieto zvieratá nekontrolovateľne množia, umierajú a bez veteriny sa medzi nimi šíria rôzne choroby. Zviera nie je vec, tak by sa už konečne s týmto mohlo niečo robiť...a ešte by bolo super keby platili prísne tresty pre nezodpovedných majiteľov zvierat....Ivana Trpišová (Žilina, 2023-10-14)
#3230
Som zástancom ochrany zvierat !Erich Moys (Schwechat, 2023-10-15)
#3248
Nepáči sa mi, že sú plne útulky, ktoré nemajú žiadnu podporu štátu a kým sa nezmení “systém”, psíky v zúboženom stave budú stále z osád pribúdať…Marianna Džubaková (Bratislava, 2023-10-15)
#3249
Lebo plne sa stotoznujem s tím čo žiadaju. A Slovensko sa nezaujima o zvieratá a podporovanie OZ.....Miroslav Podkovčík (Bucany, 2023-10-15)
#3252
Podpisujem, pretože štát nijak zvlášť útulky nepodporuje.Veronika Džubaková (Humenné, 2023-10-15)
#3253
Podpisujem lebo sa nemôžem pozerať na to, ako niektorí ľudia zaobchádzajú so zvieratami !!!!Kamila Mitrová (Michalovce, 2023-10-15)
#3258
aby sa konecne trestali ludia co mnozia nestaraju sa a ublizuju zvieratam oni sa branit nevediaJana Markovicova (Bratislava, 2023-10-15)
#3262
Súhlasím.Katarina Kvietikova (Kvietikova, 2023-10-15)
#3266
Milujem psovHajnalka Bányácskiová (Kráľovský Chlmec, 2023-10-15)
#3267
Súhlasím nva plno so znenim Petície.Dominika Sládková (Český Krumlov, 2023-10-15)
#3276
Podpisujem❗❗❗❗Olga Gáspárová (Prievidza, 2023-10-15)
#3277
Sú hrozne preplnene utulky, zvieratka trpia v mnoziarnach, žiju v otrasnych podmienkach.Beata Kopačova (Dubnica nad Vahom, 2023-10-15)
#3284
zvyšuje sa množstvo opustených zvieratEleonóra Kacsmarikova (Veľká Bara, 2023-10-15)
#3292
Mam rad zvierata a zalezi mi na nich.Michal Neština (Bratislava, 2023-10-15)
#3294
Milujem zvierataAgi Ružičkova (Nové Zámky, 2023-10-15)
#3295
PodpisujemMonika Dutkova (Prievidza, 2023-10-15)
#3298
Suhlasim s peticiouLucia Hanusova (Prievidza, 2023-10-15)
#3300
Milujem mačkyLucia Janusová (Martin, 2023-10-15)
#3308
Podpisujem lebo som znechutená a zarmutená stavom v akom sa v súčastnosti machadza ochrana zvierat hlavne na východe Slovenska odkiaľ pochádzam. Roky sa evidentne ani v tejto oblasti nič nerobilo a po návrate na SR a potom čo som zistila aká žalostná situácia tu je sa snažím zapájať do dobrovoľníckej činnosti no iniciatíva jednotlivcov a dobrovoľníkov musí stavať na podpore a zastrešeni štatu a štátnych inštitúcií. Preto žiadam aby sa tomtuto problému venovala náležitá pozornost.Jana Rusinová (Košice, 2023-10-15)
#3313
Chcem , aby zvieratká mali zivot aký si zasluzia, život bez utrpenia, týrania, nakoľko človek už stráca ľudskosť a zdravý rozumViera Kalaninova (Humenné, 2023-10-16)
#3314
Nechcem aby zvieratá trpeli ľudskou chamtivosti a lahostajnostouSilvia Valterova (Prievidza, 2023-10-16)
#3320
Chcem zlepšiť aktuálny stav v oblasti ochrany zvieratJulia Farkašová (Handlová, 2023-10-16)
#3325
...lebo aj zvieratá majú svoje práva...Michala Chauturová (Prešov, 2023-10-16)
#3327
Lebo je to dobrá vecAngelika Geletková (Papin, 2023-10-16)
#3331
Podpisujem lebo mi nie je osud zvierat lahostajný.Iveta Plevova (Dubravy, 2023-10-16)
#3334
Pretoze mi zalezi….Veronika Zabojnikova (Pravenec, 2023-10-16)
#3336
SuhlasímViera Pastorková (Ružomberok, 2023-10-16)
#3342
Lebo uz sa neda len prizerat,ako nevinne stvorenia sa trapia. A ked ich nechcu,tak ich vyhadzuju. Su to zive a citiace tvory,nie vec!Timea Vegh (Dunajska Streda, 2023-10-16)
#3351
Plne súhlasím s bodmi petícieIveta Albertová (Diakovce, 2023-10-16)
#3356
plne sa stotožňujem s touto požiadavkouMariana Mocáková (Humenné, 2023-10-16)
#3360
Podpisujem, lebo už roky si obce neplnia svoje povinnosti a len ich hádžu na plecia dobrovoľníckych organizácii, pričom pomoc týmto organizáciám nie je adekvátnaDominika Pösová (Prievidza, 2023-10-16)
#3362
Som za zlepšenie stavu ochrany zvierat a čím skôr!!!!Janete Kozarova (Chrenovec - Brusno, 2023-10-16)
#3363
Súhlasím s petícoiuSlavka Madudova (Podtureň, 2023-10-16)
#3374
Lebo situácia z nechcenými zvieratami je už neúnosná,nezaslúžia si to a žiaden zákon to nerieši a ak je,tak sa nedodržiava!!!Janette Skybová (Povrazník, 2023-10-16)
#3378
Za ochranu zvierat, splnenie požiadaviek v tejto oblasti.Slavka Školkayova (Bystričany, 2023-10-16)
#3382
Lebo je potrebna zmenaĽubica Kizakova (Humenné, 2023-10-16)
#3386
zvieratá by mali mat na slovensku vacsie prava ako maju…Sofia Slobodová (Diviaky nad Nitricou, 2023-10-16)
#3390
Lebo s tým súhlasím.František Turcmanovič (Humenné, 2023-10-16)
#3392
Sa treba chovat ku zvieratam ako k ludomAdriana Richterova (Nitrianske Pravno, 2023-10-16)