PETÍCIA ZA NAVRÁTENIE PLNOHODNOTNÉHO ŠTÁTNEHO SVIATKU 17. NOVEMBRA – DŇA BOJA ZA SLOBODU A DEMOKRACIU
Komentáre
#24
Podpisujem, lebo demokraciu a slobodu si treba vážiť a chrániť.Vanda Lovíšková (Bratislava, 2025-11-17)
#31
Lebo Fico patri do basyJuraj Benko (Partizanske, 2025-11-17)
#40
nesúhlasím, ako riašia konsolidáciu v tomto štáte.Nech ich hanba sprevádza celým životomPaedDr.Július Kocúr (Žilina, 2025-11-17)
#42
silne nesúhlasím so súčasným smerovaním vnútornej a zahraničnej politiky vlády, parlamentu a prezidentaViliam Dobiáš (Bratislava, 2025-11-17)
#43
chcem aby 17 november bol štátny sviatok tak ako kedysi ,kým sa tu nerozťahovali fašisto- komunisti vedení FicomBranislav Igaz (Žiar nad Hronom, 2025-11-17)
#44
Máme toho boľševického noka dosť !Richard Kunec (Liptovský Hrádok, 2025-11-17)
#48
, lebo demokracia nie je samozrejmosťou a vláda Roberta Fica je týmto smutným dôkazom.Preto si demokraciu musíme každoročne pripomínať a bojovať za ňu, je to naša povinnosť.
Mária Bartošova (Skalica, 2025-11-17)
#49
To čo prijala táto vláda je škandál.René Lužica (Bratislava, 2025-11-17)
#52
Podpisujem petíciu, pretože správanie premiéra je totálny humus a hanba republiky...ďakujem.Dávid Kurhajec (Martin, 2025-11-17)
#56
Je dôležité, aby si mladí ľudia pamätali a úctili tých, ktorí nám priniesli blaho, v ktorom dnes žijeme.Zuzana Ištoňová (Prešov, 2025-11-17)
#61
Podpisujem túto petíciu!Ladislav Kremničan (Veľký Krtíš, 2025-11-18)
#64
Význam a hodnota sviatku 17. novembra boli oslabené a treba to napraviť.Milan Bariak (Ostrovačice, 2025-11-18)
#66
plne súhlasím s textom, za slobodu treba bojovať a to každý deň, lebo prísť o ňu, by bola doba temna!Daniela Cabanová (Prešov, 2025-11-18)
#67
je to sviatok boja proti totaliteĽubomír Janiga (Liptovská Štiavnica, 2025-11-18)
#68
SúhlasímIvan Matuškovič (Holíč, 2025-11-18)
#85
Podpisujem, lebo demokraciu a slobodu si treba vážiť a chrániť!Marcela Mantičová (Trebišov, 2025-11-19)
#86
Tento sviatok je jeden z najdôležitejších míľnikov histórie Slovenska, tak ako sloboda a demokracia.Daniel Magula (Trnava, 2025-11-20)
#89
lebo tak to má byťOskar Hudec (Rakovnica, 2025-11-20)
#91
Slobodu si musíme chrániť pred gaunermi.Ján Štefančík (Poltár, 2025-11-20)
#94
PodpisujemRobert Zimanyi (Most pri Bratislave, 2025-11-20)
#95
Režim sa zmenil keď som mal 34, tak si dobre pamätám.Ivan Madar (Sliač, 2025-11-20)
#100
Podpisujem, lebo si to tento dátum zaslúži viac ako ktorýkoľvek iný.Ivan Čáni (Zvolenská Slatina, 2025-11-20)
#101
Je to vyznamný sviatok boja za sloboduBranislav Magula (Trnava, 2025-11-20)
#103
Žvach JánJan Žvach (Šurany, 2025-11-20)
#109
Chcem zachovať 17. november – Deň boja za slobodu a demokraciu – ako plnohodnotný štátny sviatok a deň pracovného pokoja, a zaručiť, že najvýznamnejšie dni spojené s bojom za slobodu, demokraciu a občianske práva nebudú v budúcnosti degradované na bežné pracovné dni.Ján Danko (Kremnica, 2025-11-20)
#115
Ak zabudneme na tento deň, zabudneme, že máme nejakú budúcnosť.Pavel Frankovský (Bratislava, 2025-11-20)
#118
Mám blízko 70-tke a nerád by som sa dožil návratu Červených kmérov ....alebo niečoho horšieho.Jozef Trnka (B.Bystrica, 2025-11-20)
#124
nesúhlasím s rozhodnutím o zrušení tohto sviatku...Zdena Magová (Krupina, 2025-11-20)
#128
Je to najväčší sviatok našej krajiny, ktorý som svojou účasťou na protestoch a štrajkoch pomáhal nastoliť aj ja.Robert Kulik (Košice, 2025-11-20)
#129
Spomienka, sviatok, výročieNádejný
Odkaz
Verných
Ešte
Morálnych
Bytostí
Éry
Revolúcie
Sylvia Frankovská (Bratislava, 2025-11-20)
#130
Slobodu treba chrániť !!!Eva Pettyová (Košice, 2025-11-20)
#134
Lebo je to podstatné.Jozef Sabol (Kendice, 2025-11-20)
#136
Podpisujem preto, lebo zrušiť tento sviatok je komunistické svinstvo, ktoré bolo spáchané na popud Roberta Fica.Ivan Verčík (Žilina, 2025-11-20)
#137
Podpisujem súhlasím z navrhom.Jozef Šimčík (Uzovský Šalgov, 2025-11-20)
#138
Je symbolom slobody a ja si ju nechcem nechat vziat !!!Mária Kadlečíková (Bratislava, 2025-11-20)
#144
17.november je náš najdôležitejší sviatok.Preto sa ho boľševici snažia zničiť. Nedovolíme to!Arpád Pál (Banská Štiavnica, 2025-11-20)
#152
PodpisujemMirka Hargasova (Bratislava, 2025-11-21)
#158
17.november je symbolo boja za demokraciu , slobodu a ludske pravaZuzana Brutenicova (Rovinka, 2025-11-21)
#163
komunisti nám nemôžu kradnúť sviatkyGabriela Chovanová (Košice, 2025-11-21)
#169
Lebo mi je zle z toho čo sa tu deje.Juraj Minárik (Dubnica nad Váhom, 2025-11-23)
#171
Podpisujem, lebo tento sviatok má silný historický význam, a nebude ho “reformovaný komunista” rusit, lebo si jo nevsimol. Pripomína nám pripomína odpor proti dvom totalitám – nacizmu aj komunizmu, zdôrazňuje hodnoty demokracie, slobody slova a občianskej odvahy, pripomína úlohu študentov a mladých ľudí v obrane slobody, pomáha predchádzať zabúdaniu na udalosti, ktoré formovali našu spoločnosť.Jana Bajužíková (Nacina Ves, 2025-11-23)
#174
40 rokov som prežil bdovaním socializmu a RSS a zistil som, že v iných krajinách zatiaľ ľudia žili, zarábali a cestovali.Jozef Ďurina (Komárno, 2025-11-23)
#175
Politici s premierom nie su normalnyLucia Brodzáková (Veľký Šariš, 2025-11-23)
#188
Szaboova IldikoIldiko Szaboova (Čiližská Radvaň, 2025-11-25)