PETÍCIA PROTI VÝSTAVBE VETERNEJ ELEKTRÁRNE V PILOTNEJ ZÓNE „VÝCHOD“ (OKRES MICHALOVCE)
Komentáre
#604
Nesúhlasím s výstavbouMaria Ušalova (Strážske, 2025-11-05)
#611
Súhlasím s tým, že tento projekt predstavuje vážne ohrozenie zdravia obyvateľov, životného prostredia, krajiny, poľnohospodárstva a kultúrneho dedičstva našich regiónov.Beata Pollakova (Lastomír, 2025-11-05)
#626
Podpisujem,lebo nesúhlasím s plánovanou výstavbou 45 veterných turbín v rámci zámeru " Pilotná zóna pre rozvoj veternej energie -Východ "Iveta Vojtašková (Kežmarok, 2025-11-07)
#636
Tieto veterne parky su uzemi Slovenska nerentabilne nakolko tu permanentne nefuka ako v primorskych krajinach. A spatia prirodzeny raz krajiny. A recyklacia komponentov z veternikov je nočna mora.Peter Nesrsta (Modra nad Cirochou, 2025-11-08)
#650
Svojím podpisom vyjadrujem nesúhlas k výstavbe veterných turbín a to najmä v katastri obce Petrovce nad Laborcom, z dôvodu ich blízkeho umiestnenia k obci a to konkrétne iba 1km od nášho rod.domu, čo je absolutne neprípustné, aby nám touto výstavbou bola ešte viac znížená kvalita života vďaka ďalšiemu hluku a najmä infrazvuku z turbín, ktorý nenápadne poškodzuje zdravie a teda vyvoláva rad rôznych psychických problémov.Ľubica Mastiľaková (Petrovce nad Laborcom, 2025-11-10)
#654
Je to ekonomický, ekologický, aj energetický nezmysel s nulovou pridanou hodnotou pre spoločnosť, zato so všetkými vyššie v petícii uvedenými negatívami.Samuel Piovarči (Michalovce, 2025-11-11)
#656
KoribaničováVeronika Koribaničová (Michalovce, 2025-11-12)
#665
Podpisujem petíciu proti výstavbe veternej elektrárne v našom okrese Michalovce.Erika Palkova Juskova (Michalovce, 2025-11-14)
#668
ekonomicky nezmysel ktory naviac poskodzuje priroduStanislav Paľo (Bukovec, 2025-11-15)
#673
Nesúhlasím s výstavbou veterného parku.Jaroslava Džubasová (Zalužice, 2025-11-17)
#690
Záleží mi na Slovensku a jej obyvateľoch. Musíme chrániť našu prírodu a pamiatky.Gerta Čechová (Krompachy, 2026-01-18)
#691
Som zásadne proti výstavbe veterných elektrární, z dôvodu nepriaznivého vplyvu na životné prostredie a zdravia ľudí žijúcich v ich blízkosti. "Blízkosti " bezpečná zóna je 15 km a podla niektorých zahraničných 20 ročných štúdií až 30 km. Na Sk to bolo 3 km ale vďaka vplyvným investorom a lobistov to zmenili na 1km. Na Sk vyrábame elektriny dosť za posledných 30 rokov je to rovnaké čo sa týka pomeru výroby a spotreby. Takźe nám žiadne ohyzné, hlučné a neekologycké veterné mlyny netreba !!!Jozef Dargaj (Vranov nad Topľou, 2026-01-19)
#696
VE sú škodlivé sako pre človeka, tak aj pre prírodu.Viliam Kováč (Chyžné, 2026-02-25)
#705
podpisujem nakoľko súhasím zo všetkými bodmi petície, a neželám si výstavbu v blízkosti našich obydlí, vzhľadom na to že nevýhody, zdravotné a enviromentálne riziká a diskomfort ktoré tieto veterné turbíny prinesú do života obyvateľov. Akákoľvek finančná návratnosť (ak budú tieto turbíny vôbec ziskové) nevykopmenzuje škody ktoré spôsobí.Andrej Andrejov (Zbudza, 2026-04-24)
#706
AntoniAnton Antoni (Michalovce, 2026-04-24)
#707
Len chcem!Tomáš Bodnár (Pardubice, 2026-04-25)
#710
Súhlasím s textom petície, a preto odmietam výstavbu veterného parku s 250 m turbínami, ktoré ohrozujú zdravie ľudí a ničia celú prírodu.Sonja Pariláková (Humenné, 2026-04-26)
#723
Ziadne veterne parky nam nestoja za znicenie zivotneho prostredia a zdravia ludiGabriela Majorošová (Tthovište, 2026-04-29)
#737
Nesúhlasím s devastáciou krajiny kvôli záujmom určitej skupiny ľudí, ktorým ide okrem iného o vysoké zisky.Oto Babinčák (Michalovce, 2026-05-07)
#739
Podpisujem. FaltováStanislava Faltová (Michalovce, 2026-05-07)
#755
Podpisujem, lebo negatíva prevyšujú a myslím, že ich ani nepotrebujeme.Zuzana Bunová (Nové Mesto nad Váhom, 2026-05-09)
#764
Podpisujem.Matúš Čelovský (Košice, 2026-05-11)
#765
DzijačokMiloš Dzijačok (Michalovce, 2026-05-12)
#768
Nesúhlasím s výstavbou veternej elektrárne.Stanislav Urban (Michalovce, 2026-05-19)