PETÍCIA PROTI VÝSTAVBE VETERNEJ ELEKTRÁRNE V PILOTNEJ ZÓNE „VÝCHOD“ (OKRES MICHALOVCE)
Komentáre
#405
Nesúhlasím s výstavbou veterných elektrární!!!Pavol Sabol (Suché, 2025-11-01)
#421
Lebo nesúhlasím z veternými elektrárňamiVladislav Lipovský (vladolipo24@gmail.com, 2025-11-01)
#426
Týmto žiadam ministra životného prostredia Pána Mgr.Ing Tomáša Tarabu o trvalé pozastavenie tejto stavby(Veterných Turbín)v dôsledku ochrany živočíchov a ochrany obyvateľstva keďže je dokázané že veterné turbíny vyrábajú väčšie množstvo hlukuMarco Petruška (Michalovce, 2025-11-01)
#427
Za zdravý rozumPetr Stodola (Proseč, 2025-11-01)
#430
Ako dokazuju studie krajin ,kde su tieto veterne elktrarne v prevadzke nepriaznivo vplyvaju na ludske zdravie,zvuky a otrasy taktiez nepriznivo vplyvaju na okolite zverstvo a hlavne vtactvo v neposlednom rade predstavuju vrtule velky problem pri likvidacii samotnych turbin…vladimir tokar (Nacina ves 343, 2025-11-01)
#432
Som proti, ohrozenie zdravia ľudí, vtactva, hluk a viac rizík ako úžitkuMariana Grnáčová (majagrna28@gmail.com, 2025-11-01)
#448
Nesúhlasím s veterným parkom na území Slovenskej republiky, hlavne z dôvodu negatívnych účinkov na zrdia ľudský organizmus!!!Rudolf Ruskovsky (Teplice, 2025-11-01)
#451
Podpisujem, lebo nesúhlasím s ďalšou devastáciou tohto regiónu. Krásny názov "zelená energia" sa nám pred očami mení na zničený Laborec, vyschnutú Domašu. Veterný že "park?" by nám obyvateľom priniesol podobné "benefity".Janka Andrejcová (Strážske, 2025-11-01)
#455
Sklar stefanStefan Sklar (Michalovce, 2025-11-02)
#458
Podpisujem lebo hajim záujmy družstva, kdeMajú byt vybudované veterné mlyny a zaberie nám to urodovosť parciel na 30 r, zničí pôdny profil a nie je mi to jedno ani ako občianske, užívateľke a vlastníčke parciel kde sa má to stavať.
Lenka Hlinkova (Michalovce, 2025-11-02)
#464
Je to nezmysel v dnešnej dobe klimatických zmien.Boris Holec (Bratislava, 2025-11-02)
#465
Áno PodisujemMaroš Vasiľko (Nacina Ves, 2025-11-02)
#470
Nesúhlasím s výstavbou veterných turbín v rámci zámeru "Pilotná zóna pre rozvoj veternej energie - Východ", ktorý predložila Jadrová energetická spoločnosť Slovenska, a.s.,Ján SEMKA (Sobrance, 2025-11-02)
#476
Podpisujem pretože veterné turbíny ničia životné prostredie,žiadnu prácu tu neprinesú a sme sebestačný s elektrickou energiou keďže ju vyvážame.Marianna Pandoščáková (Michalovce, 2025-11-02)
#479
určite tu.nechcem mať neekologické turbíny, zaliatu ornú či lesnú pôdu niekoľkými m3 betónu. Prečo nie sú peniaze v plánu obnovy na celkovú likvidáciu PCB látok z Chemka Strážske?Julia Oravcová (Strážske, 2025-11-02)
#481
Nesúhlasím so stavbou veterných turbín na uvedenom území z dôvodu nepriaznivých vplyvov na obyvateľstvo a faunu a flóru na našom území a celkovo prírodu.Ľuboslava Hreňková (Michalovce, 2025-11-02)
#485
Robert SchmidtRobert Schmidt (MICHALOVCE, 2025-11-02)
#495
Podpisujem lebo to tu nechcemPatrik Petroc (Lesné, 2025-11-02)
#497
Nesúhlasím s výstavbou veterného parku.Marcel Sokolský (Michalovce, 2025-11-02)
#498
Zásadne nesúhlasím s výstavbou tohto charakteru.Lucia Šmajdová (Michalovce, 2025-11-02)
#507
Nesúhlasím s výstavbou veterných elektrárníPetra SMIŠKOVÁ (Suché, 2025-11-02)
#520
Moji rodičia bývajú v dotknutej obci a nikto z nás nesúhlasí s touto výstavbou.Katarína Karaffová (Vinné, 2025-11-03)
#521
Zbytočná investícia, vážne ohrozujúca život v tomto priestore.Anton Meteňko (Košice, 2025-11-03)
#522
Nesúhlasím s výstavbou veterných elektrárniMichal Smiško (michal.smisko@gmail.com, 2025-11-03)
#525
Podpisujem lebo nesuhlasim s vystavbou tychto turbin.Matus Bača (Oreske, 2025-11-03)
#530
Nesúhlasím s výstavbou veternej elektrárne. Zníži životnú úroveň obyvateľov, poškodí životné prostredie a zmení krajinu.Peter Malík (Strážske, 2025-11-03)
#540
Podpisujem, lebo som si vedomá negatívnych dopadov na zdravie občanov a na neekologickú výrobu a taktiež odstránenie veterných elektrární.Maria Fiedlerova (Bratislava, 2025-11-04)
#546
Podpisuje petíciu, lebo nesúhlasím s výstavbou veternej elektrárne vzhľadom na jej škodlivý dopad na ľudí a životné prostredie .Iveta Ficeriová (Ķošice, 2025-11-04)
#552
Nesúhlasím s uvedenou výstavbou, vo väčšine krajín sú už zakázané.Negatívny vplyv na klimatické podmienky, hluk, záber poľnohospodárskej pôdy, lesných porastov....Jitka Eleková (Strážske, 2025-11-04)
#561
Som Proti výstavbeJozef Havrilcak (Oreske, 2025-11-04)
#563
Lebo nesúhlasím s výstavbou veterných turbín v okrese Michalovce. Je to neefektívne a neekologické.Ladislav Panek (Strážske, 2025-11-04)
#571
Podporujem lebo nesúhlasím z plánovaným zamerom vystavby veterných turbín v našom regióne v okolí MichalovceZdenko Mihoč (Strážske, 2025-11-04)
#573
Záleží mi na ochrane našej krajiny, stotožňujem sa s argumetáciou a som zásadne proti takémuto druhu projektu v našich končinách.Stanislav Olšakovský (Bratislava, 2025-11-04)
#574
Podporujem túto petíciu, pretože nesúhlasím s množstvom turbín, ktoré sa majú postaviť na relatívne malom území v bezprostrednom susedstve dedín, domov a zároveň našich domovov! Ani spôsob akým sa celý tento projekt začal realizovať nie je v poriadku!Marcela Harmanová (Petrovce nad Laborcom, 2025-11-04)
#576
Nesúhlasím s výstavbou neďaleko našej ulice. Nepotrebujem taký výhľad. Nesúhlasím s ničením prírody a úrodnej pôdy v našom regióne.Miloš Kováč (Petrovce nad Laborcom 86, 2025-11-04)
#581
Nesuhlasim s vystavbou projektu pilotna zona pre rozvoj veternej energie vychod,... v katastri obce Petrovce nad Laborcom ani blízkom okoliLucia Kováčová (Petrovce nad Laborcom, 2025-11-04)
#583
Nesúhlasim s výstavbou.Katarína Doliňáková (Michalovce, 2025-11-04)
#584
Nesúhlasím s vystavbouOlina Kováčová (Petrovce nad Laborcom 86, 2025-11-04)
#589
Nesúhlasím s výstavbou veterných turbín na území Slovenskej Republiky.Jana Kováčová (Veľká Dolina, 2025-11-04)
#594
NesúhlasímAlzbeta Pipinová (Michalovce, 2025-11-05)
#596
podpisujemZuzana Valigová (Michalovce, 2025-11-05)