Peticie.com

PETÍCIA PROTI VÝSTAVBE VETERNEJ ELEKTRÁRNE V PILOTNEJ ZÓNE „VÝCHOD“ (OKRES MICHALOVCE)

Komentáre

#201

Větrníky ničí život lidem, fauně i flóře… je to jen jeden velký podvod GreanDealu na lidech a přírodě v zájmu zisku ..😣

Jaroslava Missottenová (Chvaletice, 2025-10-31)

#204

Nesuhlasim

Rastislav Polačok (Hatalov, 2025-10-31)

#216

Jusko Ján

Jan že už Jusko (Nižny Hrušov, 2025-10-31)

#224

Podpisujem, lebo sa ukázalo, že v krajinách kde sú veterné turbíny v negatívnom zmysle ovplyvňuju zdravie ľudí, majú zlí vplyv na ekosystém a celkovo prírodu ako aj počasie.

Anna Jelínková (Nová Kelča, 2025-10-31)

#235

Bc. Emilília Koribaničová

Emília Koribaničová (Pozdišovce, 2025-10-31)

#236

Sme sebestační vo výrobe elektriny. Tak načo násilím stavať na Slovensku tie strašné opachy.Výstavbu veterných parkov považujem za veľmi škodlivé pre všetko živé.

MARTA LAJČÁKOVÁ (Rožňavské Bystré, 2025-10-31)

#241

Podpisujem lebo to znehodnotí poľnohospodársku pôdu a ublíži migrácii vtactva

Dana Kačurová (Michalovce, 2025-10-31)

#250

Som proti veternym parkom, ktore by znicili cely ráz krajiny,
prirodu a zvierata .

Marta Babjakova (Humenne, 2025-10-31)

#252

Si neprajem aby sme si zničili naše krásne Slovensko

Renáta Foltýnková (Michalovce, 2025-10-31)

#254

Podpisujem lebo sa mi tento úmysel nepáči z niekoľkých dôvodov.

Branislav Číder (Michalovce, 2025-10-31)

#262

Podpisujem proti veterným elektrárňam

Jan Jacko (Zbudza, 2025-10-31)

#265

Je to obrovská environmentálna záťaž pre krajinu a negatívny zásah do zdravia ľudí.

Daniela Majerová (Michalovce, 2025-10-31)

#268

Neprosím si toto vonsvojom okolí

Jaroslava Tkáčová (Trhovište, 2025-10-31)

#277

Súhlasím plne so znením a zdôvodneniami uvedenými v petícií.

JOZEF Zirnsák (Michalovce, 2025-10-31)

#282

Podpisujem lebo proti zasu do nasich zivotou a zivotneho prodtredia. Znizi to kvalitu zivota tak tiez moze sa to podpisat pod zdravie.
Za dalsie nie je to take ekologicke ako nam to tvrdite. Co ako a kde sa budu reciklovat loptky. Cena nehnutelnosti klesne. A po vizualnej stranke nehovorim.
Prosim neberte nam krasny Zemplin.
Ako rodeny zeplincan dakujem za precitanie

Marek Šaffa (Čaňa, 2025-10-31)

#289

Sme oblasť s najvyšším počtom slnečnych dní v roku,preto sa tu vybudovala Šírava.Tu silné verty nedujú! Sme rovinatá poľnohospodárska oblasť s úrodnou pôdou,netreba ju zastavať "vrtuľami".Vojany zrušili,načo toto !!!

Katarina Demska (Michalovce, 2025-10-31)

#290

Nechcem

Václav Lebeda (Michalovce, 2025-10-31)

#293

Pre JESS biznis a pre ľudi nič.

Radovan Repka (Nemešany, 2025-10-31)

#296

Nesúhlasím

Monika Dudova (monix1381@gmail.com, 2025-10-31)

#302

Nesúhlasím s výstavbou veterných turbín v Michalovskom okrese.

Martina Janík (Michalovce, 2025-10-31)

#305

Nesuhlasim

Bohuslava Popikova (Lesne 46, 2025-10-31)

#311

Nesúhlasím,aby boli na našom krásnom Slovensku Veterne turbíny

Štefan Kuchta (Gelnica, 2025-10-31)

#317

To prinesie iba same negativa, vratane nonstop hluku a beton namiesto pody.

Jozef Kužma (Oreské, 2025-10-31)

#319

Nesúhlasím s výstavbou veterného parku

Podpisujem

Štefan Reichel (Michalovce, 2025-10-31)

#324

Nesúhlasím z výstavbou veterných turbín v našom regióne.

Marián Haluška (Strážske, 2025-10-31)

#329

Je to zlo pre ľudí i prírodu.

Jozef Chromiak (Moravany nad Váhom, 2025-10-31)

#333

Neefektive v nasich zemepisnych sirkach, devastacia krajinneho razu a znicenie fauny a flory

Lubomir Demsky (Petrovce nad Laborcom, 2025-10-31)

#334

Pochadzam z okresu Michalovce, mam tam rodinu, ktoru navstevujem a rozhodne nechcem, aby ktorakolvek cast Slovenska bola znehodnotena veternym parkom, ktory ma viac negativ ako pozitiv, a to nielen pre zivotne prostredie, ale aj pre ludske zdravie.

Zuzana Harakaľová (Oľdza, 2025-10-31)

#349

Podpisujem, lebo som proti ničeniu životného prostredia pre ľudí aj zvieratá...

Eva Mydlikova (Kosice, 2025-10-31)

#352

...lebo absolútne nesúhlasím s touto formou dehonestácie krajiny...neekonomické a málo efektívne projekty ! Je to jednoducho sprostosť

Emil Pleško (emil.plesko58@gmail.com, 2025-11-01)

#354

Nechcem aby moje deti a vnúčatá žili v zníčenej krajine

Helena Hapáková (Michalovce, 2025-11-01)

#356

Nesúhlasím s výstavbou veterných elektrární a parkov.

Michaela Dovbaková (Sejkov, 2025-11-01)

#357

Nesúhlasím s výstavbou veterných elektrární a parkov. Slovenská republika to nepotrebuje.

Peter Hajaš (Michalovce, 2025-11-01)

#363

Podpisujem lebo nesuhlasim

Marek Melničak (Humenne, 2025-11-01)

#375

Som proti výstavbe veterných elektrární na celom území Slovenska. potrebujeme živú prírodu a nie zapratanú nezmyslami. Energia sa dá vyrábať aj iným spôsobom a nie ničením životného prostredia.

Alica Malá (Bratislava, 2025-11-01)

#380

Nesuhlasim z vystavbov veternych turbin!

Viliam Kozar (Zbudza, 2025-11-01)

#381

Nesúhlasím s výstavbou...

Daniela Semancová (Michalovce, 2025-11-01)

#388

Podpisujem, lebo mi záleží na našom regióne a ochrane nás i našich detí.

Marianna Sopková (Hažín, 2025-11-01)

#394

Podpisujem lebo nechcem veterné parky ktoré ničia všetko živé

Radovan Babinčák (Michalovce, 2025-11-01)

#398

Podpisujem. Nesúhlasím z výstavbou veterných turbín v okrese Michalovce .

Anna Kmecová (MICHALOVCE, 2025-11-01)

#399

Nesúhlasím z dôvodu že je to skodlive zdraviu živočíchom Všeobecne celému životnému prostrediu

Anna Činčárová (Michalovce, 2025-11-01)