PETÍCIA PROTI VÝSTAVBE VETERNEJ ELEKTRÁRNE V PILOTNEJ ZÓNE „VÝCHOD“ (OKRES MICHALOVCE)
Komentáre
#201
Větrníky ničí život lidem, fauně i flóře… je to jen jeden velký podvod GreanDealu na lidech a přírodě v zájmu zisku ..😣Jaroslava Missottenová (Chvaletice, 2025-10-31)
#204
NesuhlasimRastislav Polačok (Hatalov, 2025-10-31)
#216
Jusko JánJan že už Jusko (Nižny Hrušov, 2025-10-31)
#224
Podpisujem, lebo sa ukázalo, že v krajinách kde sú veterné turbíny v negatívnom zmysle ovplyvňuju zdravie ľudí, majú zlí vplyv na ekosystém a celkovo prírodu ako aj počasie.Anna Jelínková (Nová Kelča, 2025-10-31)
#235
Bc. Emilília KoribaničováEmília Koribaničová (Pozdišovce, 2025-10-31)
#236
Sme sebestační vo výrobe elektriny. Tak načo násilím stavať na Slovensku tie strašné opachy.Výstavbu veterných parkov považujem za veľmi škodlivé pre všetko živé.MARTA LAJČÁKOVÁ (Rožňavské Bystré, 2025-10-31)
#241
Podpisujem lebo to znehodnotí poľnohospodársku pôdu a ublíži migrácii vtactvaDana Kačurová (Michalovce, 2025-10-31)
#250
Som proti veternym parkom, ktore by znicili cely ráz krajiny,prirodu a zvierata .
Marta Babjakova (Humenne, 2025-10-31)
#252
Si neprajem aby sme si zničili naše krásne SlovenskoRenáta Foltýnková (Michalovce, 2025-10-31)
#254
Podpisujem lebo sa mi tento úmysel nepáči z niekoľkých dôvodov.Branislav Číder (Michalovce, 2025-10-31)
#262
Podpisujem proti veterným elektrárňamJan Jacko (Zbudza, 2025-10-31)
#265
Je to obrovská environmentálna záťaž pre krajinu a negatívny zásah do zdravia ľudí.Daniela Majerová (Michalovce, 2025-10-31)
#268
Neprosím si toto vonsvojom okolíJaroslava Tkáčová (Trhovište, 2025-10-31)
#277
Súhlasím plne so znením a zdôvodneniami uvedenými v petícií.JOZEF Zirnsák (Michalovce, 2025-10-31)
#282
Podpisujem lebo proti zasu do nasich zivotou a zivotneho prodtredia. Znizi to kvalitu zivota tak tiez moze sa to podpisat pod zdravie.Za dalsie nie je to take ekologicke ako nam to tvrdite. Co ako a kde sa budu reciklovat loptky. Cena nehnutelnosti klesne. A po vizualnej stranke nehovorim.
Prosim neberte nam krasny Zemplin.
Ako rodeny zeplincan dakujem za precitanie
Marek Šaffa (Čaňa, 2025-10-31)
#289
Sme oblasť s najvyšším počtom slnečnych dní v roku,preto sa tu vybudovala Šírava.Tu silné verty nedujú! Sme rovinatá poľnohospodárska oblasť s úrodnou pôdou,netreba ju zastavať "vrtuľami".Vojany zrušili,načo toto !!!Katarina Demska (Michalovce, 2025-10-31)
#290
NechcemVáclav Lebeda (Michalovce, 2025-10-31)
#293
Pre JESS biznis a pre ľudi nič.Radovan Repka (Nemešany, 2025-10-31)
#296
NesúhlasímMonika Dudova (monix1381@gmail.com, 2025-10-31)
#302
Nesúhlasím s výstavbou veterných turbín v Michalovskom okrese.Martina Janík (Michalovce, 2025-10-31)
#305
NesuhlasimBohuslava Popikova (Lesne 46, 2025-10-31)
#311
Nesúhlasím,aby boli na našom krásnom Slovensku Veterne turbínyŠtefan Kuchta (Gelnica, 2025-10-31)
#317
To prinesie iba same negativa, vratane nonstop hluku a beton namiesto pody.Jozef Kužma (Oreské, 2025-10-31)
#319
Nesúhlasím s výstavbou veterného parkuPodpisujem
Štefan Reichel (Michalovce, 2025-10-31)
#324
Nesúhlasím z výstavbou veterných turbín v našom regióne.Marián Haluška (Strážske, 2025-10-31)
#329
Je to zlo pre ľudí i prírodu.Jozef Chromiak (Moravany nad Váhom, 2025-10-31)
#333
Neefektive v nasich zemepisnych sirkach, devastacia krajinneho razu a znicenie fauny a floryLubomir Demsky (Petrovce nad Laborcom, 2025-10-31)
#334
Pochadzam z okresu Michalovce, mam tam rodinu, ktoru navstevujem a rozhodne nechcem, aby ktorakolvek cast Slovenska bola znehodnotena veternym parkom, ktory ma viac negativ ako pozitiv, a to nielen pre zivotne prostredie, ale aj pre ludske zdravie.Zuzana Harakaľová (Oľdza, 2025-10-31)
#349
Podpisujem, lebo som proti ničeniu životného prostredia pre ľudí aj zvieratá...Eva Mydlikova (Kosice, 2025-10-31)
#352
...lebo absolútne nesúhlasím s touto formou dehonestácie krajiny...neekonomické a málo efektívne projekty ! Je to jednoducho sprostosťEmil Pleško (emil.plesko58@gmail.com, 2025-11-01)
#354
Nechcem aby moje deti a vnúčatá žili v zníčenej krajineHelena Hapáková (Michalovce, 2025-11-01)
#356
Nesúhlasím s výstavbou veterných elektrární a parkov.Michaela Dovbaková (Sejkov, 2025-11-01)
#357
Nesúhlasím s výstavbou veterných elektrární a parkov. Slovenská republika to nepotrebuje.Peter Hajaš (Michalovce, 2025-11-01)
#363
Podpisujem lebo nesuhlasimMarek Melničak (Humenne, 2025-11-01)
#375
Som proti výstavbe veterných elektrární na celom území Slovenska. potrebujeme živú prírodu a nie zapratanú nezmyslami. Energia sa dá vyrábať aj iným spôsobom a nie ničením životného prostredia.Alica Malá (Bratislava, 2025-11-01)
#380
Nesuhlasim z vystavbov veternych turbin!Viliam Kozar (Zbudza, 2025-11-01)
#381
Nesúhlasím s výstavbou...Daniela Semancová (Michalovce, 2025-11-01)
#388
Podpisujem, lebo mi záleží na našom regióne a ochrane nás i našich detí.Marianna Sopková (Hažín, 2025-11-01)
#394
Podpisujem lebo nechcem veterné parky ktoré ničia všetko živéRadovan Babinčák (Michalovce, 2025-11-01)
#398
Podpisujem. Nesúhlasím z výstavbou veterných turbín v okrese Michalovce .Anna Kmecová (MICHALOVCE, 2025-11-01)
#399
Nesúhlasím z dôvodu že je to skodlive zdraviu živočíchom Všeobecne celému životnému prostrediuAnna Činčárová (Michalovce, 2025-11-01)