Peticie.com

Petícia - Spravodlivosť pre rodinu a hlavne pre 5 ročnú Sofiu, ktorá zahynula pri dopravnej nehode dňa, 21.4.2025.

Komentáre

#6

Spravodlivosť, nemôže to zostať bez potrestania toho odporného človeka

Daniela Zelená (Brezno, 2025-04-26)

#8

Chcem spravodlivosť

Ivana Spišiaková (Hrochoť, 2025-04-26)

#11

Zničil život celej rodine, zomrelo nevinné dievčatko musí sa zodpovedať za svoj čin. Absolútne nič ho neospravedlňuje.

Andrea Medveďová (Brezno, 2025-04-26)

#13

Vinník by mal byť v base a nie si užívať slobodu!

Silvia Daxnerová (Cierny Balog, 2025-04-26)

#14

Podpisuje pretože tá rodina si to zaslúži.

Monika Andreanska (Čierny Balog, 2025-04-26)

#15

Spravodlivosť

Milan Gallo (Brusno, 2025-04-26)

#17

Chcem

Kristína Dzurmanova (Valaská, 2025-04-26)

#18

Takýto človek nemá čo robiť na slobode!!!!!

Renata Kacerova (Valaska, 2025-04-26)

#25

Musi dostať svoj trest nevinný ľudia doplatili na to ze on je hajzel a nevie šoférovať

Bozena Gergelova (Banská, 2025-04-26)

#49

Nemcokova

Zuzana Nemčoková (Banská Bystrica, 2025-04-26)

#51

Podpisujem, lebo v tomto štáte neexistuje spravodlivosť.

Nikola Pisarčíková (Banská Bystrica, 2025-04-26)

#52

Neni normálne aby chodil po slobode ako keby sa nič nestalo!!!!Zapričinil autonehodu kde zomrelo dievčatko a rodičia a sestrička sú vo vážnom stave.Uz mal dávno sedieť v base.,!

Martina Cimermanová (Harmanec, 2025-04-26)

#53

Mam vnučku v jej veku tiež päť ročnú a neviem a nechcem si niečo takéto vôbec ani predstaviť.Dozivotne zadržať vodičský preukaz a bez milosti zavrieť.Anjelik malý odpocivaj v pokoji.😪😪

Zlatka Holubova (Ľubietová, 2025-04-26)

#54

Nesúhlasím stým aby nebol potrestany, mal sa sám prihlásiť a verejné ospravedlnit a za svoj čin dostať trest. Život to nevráti ani nešťastie nevráti ale môže takou jazdou ďalej ohrozovať iných zobraz vodicky potrestať

Julia Rigova (Banská Bystrica, 2025-04-26)

#61

Podpisujem lebo je nespravodlive ze clovek ktory sposoby dopravnu nehodu a zomre dieta rodicia s dcerkou vo vaznom stave v nemocnici a clovek si beha po slobode.Som za vezenie !!!!

Andrea Stierankova (Horna Lehota, 2025-04-26)

#68

Včera 25.4.2025, 10:42
Vodič z tragickej dopravnej nehody medzi obcami Medzibrod a Slovenská Ľupča ostáva na slobode. Krajskí policajti pre Aktuality.sk potvrdili, že vyšetrovateľ nepodal podnet na návrh vzatia vodiča do vyšetrovacej väzby. „Akékoľvek ďalšie informácie budú zo strany polície poskytnuté až po riadnom ukončení vyšetrovania,“ povedala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici Petra Kováčiková.
Policajti sa zároveň obrátili na verejnosť s prosbou o poskytnutie kamerového záznamu jazdy osobného automobilu zn. Mercedes Benz GLS 400d.
Pri pondelkovej čelnej zrážke dvoch áut zomrelo maloleté dievčatko, s ťažkými zraneniami skončilo viacero ďalších ľudí.

Podpisujem, pretože sa to musí prešetriť!

Dávid Baluch (Podbrezová, 2025-04-26)

#70

Lebo takyto zmrd by mal dostar dozivotie a nie byt na slobode zabil 5 rocne dievcatko lebo letel na aute blaznivy ostatni clenovia rodiny au v nemocnici vo vaznom stave.
Nemoze mu to len tak prejst

Viera Giničová (Slovenská Lupca, 2025-04-26)

#76

Za to musí niesť následky. Musí byť spravodlivosť

Monika Kobzošová (Nemecká, 2025-04-26)

#84

Nesúhlasím stíhanie na slobode

Martin Fiolek (Zvolen, 2025-04-26)

#101

Chcem spravodlivosť

Monika Petrová (Valaská, 2025-04-26)

#108

Vetrakova Ivana

Ivana Vetrakova (Brezno, 2025-04-26)

#119

Sama mam dceru a neviem si ani len predstaviť tu bolesť čo zažíva rodina dievčatka. Verim, že sa to prešetrí a ten macher pôjde tam, kam patrí.

Alexandra Czeneová (Brezno, 2025-04-26)

#136

Spravodlivosť si zaslúži každý.

Mercedes Červencová (Brezno, 2025-04-26)

#137

Podpisujem lebo tá sviňa si zaslúži verejnú popravu

Jana Borloková (Banská Bystrica, 2025-04-26)

#142

Lebo úmyselne vošiel do protismeru a tym pádom zabil človeka a zmrzačil falšich troch ľudí

Adriana Hiadlovska (Brezno, 2025-04-26)

#144

Chcem spravodlivosť pre rodičov Timeu a Karola

Lenka Mitterová (Banská Bystrica, 2025-04-26)

#156

Je to otras že sa ku svojmu ohavnému činu nedokáže postaviť ako chlap a priznať si chybu. Keby som jeho manželka hanbila by som sa za takého človeka bez chrbtovej kosti. Keby sa niečo také stane im, tak by dostal doživotie vodič. Verím v spravodlivosť a že sa nájdu ľudia, ktorý máju záznam z jeho jazdy.

Nikola Zázrivcová (Podkonice, 2025-04-26)

#157

Lebo ľudia čo majú peniaze si myslia ze môžu zabiť človeka v tomto prípade nevinné dieťa a dráhy právnik ich z toho vyseka.

Richard Suja (Sielnica, 2025-04-26)

#160

Koreň

Robert Koreň (Brezno, 2025-04-26)

#170

Nepoznala som rodinu ,tu cestu veľmi dobre poznám. A vidím ako jazdia blavaci.Česť výnimkám.

Ľubica Kunkelova (Tesárske Mlyňany, 2025-04-26)

#179

Lebo chcem spravidlivost pre vraha

Zuzana Cibulová (Valaská, 2025-04-26)

#180

Člověk který urobí niečo takéto ,by si mal sám sadnúť za mreže a už by nemal nikdy vlastniť vodičský preukaz

Lucia Piliarová (lucka.piliarova@seznam.cz, 2025-04-26)

#181

Zaslúži si tvrdý trest a zhniť v base!!!

Jarmila Barancová (Zvolenská Slatina, 2025-04-26)

#187

Chcem spravodlivosť

Janka Grisniková (Podbrezová, 2025-04-26)

#191

Pancikova

Anna Pančiková (Brezno, 2025-04-26)

#199

je nespravodlivé, že niekto kto zabil malé dieťa stále behá po slobode.

Maťka Benčaťová (MedvedovaTina@gmail.com, 2025-04-26)