PETÍCIA: ZA SKUTOČNÚ OCHRANU ČLOVEKA A JEHO ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA
Komentáre
#1601
PodpisujemMarian Smolinsky (Bratislava, 2025-06-19)
#1602
LédlováVlasta Lédlová (Praha, 2025-06-19)
#1612
…lebo som zástanca DOBROBITU pre ludstvoDejan Jovanovič (Ivanka pri Dunaji, 2025-06-20)
#1622
PodpisujemErika Hodinová (Váhovce, 2025-06-20)
#1630
Vyslovene nesúhlasím s výstavbou čoho koľvek čo ohrozuje život obyvateľom na slovensku. Hlavne ma priam rozčuluje táto sebeckosť vlády ako zavádzajú a nehovoria pravdu občanom Slovenskej Republiky!Patrik Hronček (Poltár, 2025-06-20)
#1632
Podpisujem, lebo si nenecham poskodit krajinu tymito dezolatmi.Katarina Repkova (Trencin, 2025-06-20)
#1634
Nesúhlasím, aby sa také niečo dialo, čo ide proti ľudom a štátu!Anton Sloboda (Prešov, 2025-06-20)
#1636
PodpisujemMária Ábel (Martin, 2025-06-20)
#1643
GREENDEAL je proti životu na Zemi !Silver Hrnčiar (Prešov, 2025-06-20)
#1649
Chcem chranit nase zivotne prostredieGabriela Miklankova (BratislavY, 2025-06-20)
#1652
Nesúhlasím greendealom,je to celé zavádzajúca lož.Marek Barna (Krompachy, 2025-06-20)
#1654
Aby sa Slovensko vyhlo osudu mesačnej krajny, ťažko zlúčitelnej so žitím.Ján Kozárik (Nedožery-Brezany, 2025-06-20)
#1655
Záleží mi na tom,aby sme mali zdravú ZemJarmila Antalová (Spišská Belá, 2025-06-20)
#1657
Stavba veterných parkov na nevhodných miestach zhorší život mnohým obývaným a zasiahnutým miestam.Je to preukázateľné.
Lukáš Lučanský (Lučenec, 2025-06-20)
#1666
absolútne súhlasímdanica Helebrandtová (Nitra, 2025-06-20)
#1667
absolútne súhlasím so všetkými dôvodmi tejto petície. Záleží mi na tom, aby na Slovensku mohli žiť a existovať aj budúce generácie, aby sme im zanechali zdravú slovenskú zem.Mária Vajteršicová (Oravské Veselé, 2025-06-20)
#1671
Zbavme sa zla,zastavme satana!Juraj Kelbel (Košice, 2025-06-20)
#1674
nesuhlasim s greendealom ani ako s myslienkou ani so zavadzanim do zivota ludiPETER FATAS (STOKE ON TRENT, 2025-06-20)
#1675
Podpisujem, lebo súhlasím so znením petícieRichard Gregor (Trnava, 2025-06-20)
#1677
Podpisujem, lebo súhlasím so znením petície.Marta Gregorová (Trnava, 2025-06-20)
#1684
Podpisujem, lebo som zasadne a kategoricky proti tomu nezmyslu s názvom Green deal !!!!! Neprajem si aby do tohoto európskeho šialenstva bolo zatiahnuté Slovensko!!! Tiež som kategoricky PROTI výstavbe veterných parkov na území Slovenskej republiky!!!Zdenko Paluška (Piešťany, 2025-06-20)
#1686
Som za zrušenie výstavby veterných elektrárni a s tým spojené zničenie životného prostredia a znehodnotenie miesta na život .Daniel Martinkovič (Šúrovce, 2025-06-20)
#1696
Som za pravduAnna Ďugelová (Varín, 2025-06-21)
#1699
Je to nezmysel ktorý slúži len skupine ľudí.Lubo Kyška (Malženice, 2025-06-21)
#1703
Lebo čo sa deje so svetom a ľuďmi je choré.Ľuďmi Gáliková (Sereď, 2025-06-21)
#1709
Podpisujem a ďakujem všetkým, ktorí za nás bojujú.Adriana Ďurinová (Šurany, 2025-06-21)
#1713
Prejavujem svoj odporPeter Steiner (Presov, 2025-06-21)
#1715
Podpisujem lebo nechcem aby sa ničili zase kusy poli kde by sa tieto turbíny stavali, nechcem aby sa tu zmenilo kvoli turbínam podnebie aby zomierali vtáky ktore budu na taketo niečo nezvyknute a nechcem aby sme z toho mali zdravotne problemy!!!!!!Sára Popluhárová (Trnava, 2025-06-21)
#1716
Dosť už bolo devastácie Slovenského životného prostredia a likvidácie poľnohospodárskej pôdy prvej bonyty na nezmyselné a škodlivé projekty v neprospech Slovenska a jeho obyvateľov.Martin Brna (Košice, 2025-06-21)
#1721
Lebo príroda a biologický život sú mi prednejšieVladimír Rak (Sedliska, 2025-06-21)
#1722
Treba chrániť našu domovinu pred zlom.Matej Muntág (Martin, 2025-06-21)
#1727
Podpisujem lebo plne súhlasím s textom petície, som za ochranu našej krajiny , chcem naše milované Slovensko naďalej bez veterných parkov, toxických baterkárni, spaľovní NEBEZBEČNÝCH ODPADOV – PREČERPÁVAČKY – Úložiská JADROVÉHO odpadu – Fotovoltaické polia...Janka Muntágová (Martin, 2025-06-21)
#1730
Pokladám zmeny, ktoré prináša greendeal za viac škodlivé, ako to proti čomu verejne bojuje. Nevidím v tom nič ekologické.Súhlasím s tým čo je prezentované touto petíciou.
Zuzana Sotirová (Partizánske, 2025-06-21)
#1733
Podpisujem a súhlasím v plnom znení so všetkými bodmiIvana Sárkányová (Sereď, 2025-06-22)
#1741
Ide o základné hodnoty kvality životajosef Halamka (Banská Bystrica, 2025-06-22)
#1759
To, čo sa tu deje po roku 1989 sa volá kolonizácia.Tomáš Drgoň (Leopoldov, 2025-06-22)
#1761
Podpisujem,lebo je to cele nehoraznost,takto likvidpvat krajinu.Eva Viragova (NITRA, 2025-06-22)
#1766
SOM ZA ODSTÚPENIE SLOVENSKA OD LIKVIDACNÝCH ZÁVÄZKOV GREENDEALU.Michal Kralovič (Bratislava, 2025-06-23)
#1768
K ničomu dobrému to nevedieDarina Poláková (Humenné, 2025-06-23)
#1773
Nesúhlasím s Geen deal terorizmom.A nechcem diktatúru Európskej únie.
Mária Horváthová (Spišský Hrušov, 2025-06-23)
#1774
Podpisujem lebo súhlasím s textom tejto petícieJozef Kadlečík (Hlohovec, 2025-06-23)
#1775
Verím , že je to škodlivé...vidím tieto symboly takzvaného progresu v Rakúsku... keď idem okolo vždy skoro všetky stoja...a už dávno neverím ,,kupcom",ktorí do neba vychvaľujú to čo predávajú... vždy za tým ,, niečo" je...Jan Stas (Liesek, 2025-06-23)
#1776
Podporujem, lebo som za skutočnú ochranu životného prostredia, čo sa na Slovensku nedeje.Miriam Bohušová (Ivanka pri Dunaji, 2025-06-23)
#1781
GreenDeal je výmysel bruselských neofašistov a jeho cieľ je zruinovať ekonomiky štátov EurópyLadislav Krajňák (Považská Bystrica, 2025-06-23)
#1782
PodpisujemMilan Herda (Jacovce, 2025-06-23)
#1784
ničíme si životné prostredieZoltán Škrovina (Nitra, 2025-06-23)
#1785
podpisujem, lebo som proti všetkým nezmyslom, zdôrazňuiem všetkým idiotským nezmyslom tzv. zelenej dohodyAlojz Keníž (Bratislava, 2025-06-23)
#1787
Lebo považujem celú zekenú agendu za podvod na ľudstve.Štefan Zaujec (Lehota, 2025-06-23)
#1793
DzianMUDr.Peter Dzian (Podtureň, 2025-06-23)
#1797
Lebo súhlasím so zrušením opatrení GreenDealuCyril Holes (Bratislava, 2025-06-23)
#1799
Podpisujem ,pretože mi záleží na životnom prostredí,aspoň takto chrániť našu zem.Maria Palinkasová (Prievidza, 2025-06-23)