PETÍCIA: ZA SKUTOČNÚ OCHRANU ČLOVEKA A JEHO ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA
Komentáre
#1401
Green deal je samovražda EurópyPeter Ďurkovský (Zilina, 2025-06-18)
#1407
Plne súhlasím s touto petíciou.Anna Henkrichova (Spošska Nova Ves, 2025-06-18)
#1411
celý Greendeal je nezmysel!!!Nech si Číňaniarobia baterkárne na svojom území,keď chcú z nich ryžovať !!!Toto sa Ficovi desaťnásobne vráti,že Slovensko zatiahol do tohto odporného a obludného obchodu,
Božena Horniaková (Kremnica, 2025-06-18)
#1433
...lebo greendeal nieje o životnom prostredí. Je o prerozdeľovaní majetkov, socializácii strát a privatizácii ziskov. Aby sa bohatí stali super bohatými a bežní ľudia aby prišli o všetko a nemohli nič, cestovať ani nič vlastniť. Nič nemám proti ochrane životného prostredia, sám robím čo viem, produkujem minimum odpadu, opravujem výrobky o ktorých výrobca tvrdí že sú neopraviteľné. Dokonca nemám nič proti tzv. zelenej energii pokiaľ sa na ňu využívajú nevyužité plochy napr. striech a používať ju lokálne v rozumnom množstve. Ale zakrývať tým pasienky a lúky, len preto, že elektrická účinnosť fotovoltaiky je asi 10x vyššia ako účinnosť rastlinnej fotosyntézy... Aj tak by som na lúke videl radšej rastliny než panely.Karol Lušpai (Bratislava, 2025-06-19)
#1434
som proti ničeniu životného prostredia bruselskými výmyslamiJán Hanák (Trenčín, 2025-06-19)
#1449
Chcem aby moje vnucence žili v krásnej prírode a hlavnej zdravej.Eva Svitanová (Poprad, 2025-06-19)
#1462
lebo!!!Juraj Pätoprstý (Pezinok, 2025-06-19)
#1468
Súhlasím s dôvodmi uvedenymi v petíciiDaniela Straková (Prešov, 2025-06-19)
#1470
Zastavme zničujúcu " zelenú politiku" !!Kvetka Fečiková (Humenné, 2025-06-19)
#1473
Podpisujem, lebo som presvedčená, že to čo robia s našou krajinou a v našej krajine zďaleka už nie je v súlade s ochranou životného prostredia a ľudí v ňom žijúcich. Odmietam ďalšie devastovanie prírody a našej rodnej zeme! Som presvedčená, že je najvyšší čas, aby sme ju začali chrániť.Mária Sabolová (Košice, 2025-06-19)
#1480
Túto petíciu podpisujem, lebo Green Deal považujem nie za opatrenia na ochranu prírody, ale za likvidáciu prírody, životného prostredia a ľudí. Je to výmysel šialencov za účelom veľkého resetu (nebudete nič vlastniť...) a je im jedno, čo tým spôsobia Źivotnému prostrediu, klíme,...Ivana Nemčicová (Kvetoslavov, 2025-06-19)
#1484
Záleží mi hlavne na budúcnosti našich detí.Je naša povinnost odovzdat našim potomkom nezávadné a zdravé prostredie a životný priestor v ktorom budú žit následne aj zo svojimi rodinami.Rastislav Dovičovič (Šoporňa, 2025-06-19)
#1488
Všetko to čo nám naši starí rodičia a prarodičia zanechali je naša krásna zem a úrodná pôda, ktorú máme možnosť obhospodarovať. Žiť tak zo zdravých potravín a udržiavať chovy nášho dobytka.Som zásadne proti tomu, aby nám ju nezmyselnými akými koľvek výstavbami znehodnotil niekto, kto sa tvári, že môže všetko !
Martina Štrónerová (Slovenská Ľupča, 2025-06-19)
#1494
lebo odmietam znicit si prirodu a ludijana volkova (bratislava, 2025-06-19)
#1500
NECHCEM NA SLOVENSKU ŽIADNU VETERNÚ ELEKTRÁREŇ, ANI LEN JEDNU VETERNÚ TURBÍNU!!!Ján Kaszycki (Malacky, 2025-06-19)
#1502
Nesúhlasím s Green dealom ,likvidácia našich životov,žiadne auta pre nás čo nemáme príjem ako poslanci a taktiež drahé energie,kúrenie,emisné povolenky,Likvidácia našich životov.Taktiez bývam v blízkosti kde sa ma stavať veterná turbína.Mam strach o zdravie z tých vibrácií čo vytvárajú tie veterné vrtule.NESUHLASIM S CELYM GREEN DEALOM‼️‼️‼️Viera Vrablova (Piestany, 2025-06-19)
#1506
Slovensko si chráňme ako oko v hlave, nedovoľme ho zlým silám zničíť.ludmila Kormanová (Rabča, 2025-06-19)
#1513
Lebo mi to nie je jedno!!!!!Sona Bakoš (Bratislava, 2025-06-19)
#1519
Mám už plné zuby chamtivosti politikov a ich sponzorov. Toto je moja VLASŤ a tu ležia kosti mojich predkov. Túto krásnu krajinu sme dostali na určitý čas do daru a je našou povinnosťou ju zanechať našim potomkom.Vladimír Bušík (Žilina, 2025-06-19)
#1534
-my ziadne veterne elektrarne nechceme a nepotrebujeme, mame v sucastnosti najcistejsiu energiu a to atomovu.Adam Palenik (Zlate Moravce, 2025-06-19)
#1535
Lebo nesúhlasím so zaberaním poľnohospodárskej pôdy na výstavbu veterných turbín, ktoré majú obrovsky negatívne dopady na bežný život občanov v blízkosti turbín.Eva Gabrisova (RECA, 2025-06-19)
#1536
nesúhlasíming.Ján Holko (Valaská, 2025-06-19)
#1537
Mam rada Slovensko a nedovolím jeho zničenie formou zbytočných a nebezpečných veterných turbín pre človeka i pre flóru a faunu.Elena Potengová (Šamorín, 2025-06-19)
#1539
plne sa stotožňujem s obsahom tejto petícieErika Tichá (Žilina, 2025-06-19)
#1544
Podpisujem petíciu lebo chcem žiť v zdravom a život neohrujúcom prostredí, nesúhlasím s vetrenými elektrarnami v obci Drahovce ani nikde inde na Slovensku !Mária Kašubová (Drahovce, 2025-06-19)
#1550
Podepisuji protože nás naše vlády pod rouškou ochrany a veřejného dobra chtějí zlikvidovat.Alena Rušitovičová (Baška, 2025-06-19)
#1554
Záleží mi co tu zanecham budúcim generáciám.Kristina Tardikova (Bratislava, 2025-06-19)
#1555
Zelene sialenstvo je totalna diktatura .Lubos Brezani (Den Haag, 2025-06-19)
#1559
nesúhlasím s ničením našej krajiny a hazardovaním so zdravim ľudíDarina Maršovská (Bratislava, 2025-06-19)
#1568
Podpisujem, lebo je to až obludnosť, ľudí, záujmových skupín, ktorí sa pre peniaze nezastavia pred ničím. Švédsko a tuším aj iní už to likvidujú !!! Určite sa to dá nájsť na IT.PS: držím palce a opatrujte sa !
Jozef Ugroczi (Prešov, 2025-06-19)
#1575
Mám rada Slovensko. Je dobře, že vás Slovensko má. V ČR nevím o nikom jako jste vy. Držím pěsti.Alena Koudelková (Chrudim, 2025-06-19)
#1576
PodpisujemJaroslav Jurík (Rumanová, 2025-06-19)
#1580
Podpisujem, lebo celý green deal je jeden podvod a nezmysel. Zem má dostatok zdrojov, keby sa nemrhali v nezmyselných vojnách ušlo by sa každému a boli by aj lacné.Róbert Dobi (Komárno, 2025-06-19)
#1582
Nepáči sa mi ako ničia našu krásnu krajinuVeronika Sučíková (Čadca, 2025-06-19)
#1584
Stačí.....Kamila Kováčiková (Topoľčany, 2025-06-19)
#1586
Podpisujem, pretože tieto projekty sú likvidačné pre život, svojiou povahou apodstatou sú zločinom proti ľudskosti.
Miloš Čápka (Trnava, 2025-06-19)
#1589
Musíme zabrániť plánovaným a zvráteným zločinom, ktoré ohrozujú nás všetkých, naše rodiny, naše deti, aj našu prírodu.Igor Paška (Marianka, 2025-06-19)
#1590
greendeal je sprostost vymyslena na likvidaciu bielej rasy, ako aj dovoz migrantov. Budicek!!!!!!!Miroslav Babiak (Valaská, 2025-06-19)
#1591
Plne súhlasím.Miroslav Halak (Habovka, 2025-06-19)
#1598
Podpisujem, lebo nepodporujem nezmysly a zvrátenosti!Helena Hlivjaková (Svidník, 2025-06-19)