Peticie.com

PETÍCIA: ZA SKUTOČNÚ OCHRANU ČLOVEKA A JEHO ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA

Komentáre

#1401

Green deal je samovražda Európy

Peter Ďurkovský (Zilina, 2025-06-18)

#1407

Plne súhlasím s touto petíciou.

Anna Henkrichova (Spošska Nova Ves, 2025-06-18)

#1411

celý Greendeal je nezmysel!!!Nech si Číňania
robia baterkárne na svojom území,keď chcú z nich ryžovať !!!Toto sa Ficovi desaťnásobne vráti,že Slovensko zatiahol do tohto odporného a obludného obchodu,

Božena Horniaková (Kremnica, 2025-06-18)

#1433

...lebo greendeal nieje o životnom prostredí. Je o prerozdeľovaní majetkov, socializácii strát a privatizácii ziskov. Aby sa bohatí stali super bohatými a bežní ľudia aby prišli o všetko a nemohli nič, cestovať ani nič vlastniť. Nič nemám proti ochrane životného prostredia, sám robím čo viem, produkujem minimum odpadu, opravujem výrobky o ktorých výrobca tvrdí že sú neopraviteľné. Dokonca nemám nič proti tzv. zelenej energii pokiaľ sa na ňu využívajú nevyužité plochy napr. striech a používať ju lokálne v rozumnom množstve. Ale zakrývať tým pasienky a lúky, len preto, že elektrická účinnosť fotovoltaiky je asi 10x vyššia ako účinnosť rastlinnej fotosyntézy... Aj tak by som na lúke videl radšej rastliny než panely.

Karol Lušpai (Bratislava, 2025-06-19)

#1434

som proti ničeniu životného prostredia bruselskými výmyslami

Ján Hanák (Trenčín, 2025-06-19)

#1449

Chcem aby moje vnucence žili v krásnej prírode a hlavnej zdravej.

Eva Svitanová (Poprad, 2025-06-19)

#1462

lebo!!!

Juraj Pätoprstý (Pezinok, 2025-06-19)

#1468

Súhlasím s dôvodmi uvedenymi v petícii

Daniela Straková (Prešov, 2025-06-19)

#1470

Zastavme zničujúcu " zelenú politiku" !!

Kvetka Fečiková (Humenné, 2025-06-19)

#1473

Podpisujem, lebo som presvedčená, že to čo robia s našou krajinou a v našej krajine zďaleka už nie je v súlade s ochranou životného prostredia a ľudí v ňom žijúcich. Odmietam ďalšie devastovanie prírody a našej rodnej zeme! Som presvedčená, že je najvyšší čas, aby sme ju začali chrániť.

Mária Sabolová (Košice, 2025-06-19)

#1480

Túto petíciu podpisujem, lebo Green Deal považujem nie za opatrenia na ochranu prírody, ale za likvidáciu prírody, životného prostredia a ľudí. Je to výmysel šialencov za účelom veľkého resetu (nebudete nič vlastniť...) a je im jedno, čo tým spôsobia Źivotnému prostrediu, klíme,...

Ivana Nemčicová (Kvetoslavov, 2025-06-19)

#1484

Záleží mi hlavne na budúcnosti našich detí.Je naša povinnost odovzdat našim potomkom nezávadné a zdravé prostredie a životný priestor v ktorom budú žit následne aj zo svojimi rodinami.

Rastislav Dovičovič (Šoporňa, 2025-06-19)

#1488

Všetko to čo nám naši starí rodičia a prarodičia zanechali je naša krásna zem a úrodná pôda, ktorú máme možnosť obhospodarovať. Žiť tak zo zdravých potravín a udržiavať chovy nášho dobytka.
Som zásadne proti tomu, aby nám ju nezmyselnými akými koľvek výstavbami znehodnotil niekto, kto sa tvári, že môže všetko !

Martina Štrónerová (Slovenská Ľupča, 2025-06-19)

#1494

lebo odmietam znicit si prirodu a ludi

jana volkova (bratislava, 2025-06-19)

#1500

NECHCEM NA SLOVENSKU ŽIADNU VETERNÚ ELEKTRÁREŇ, ANI LEN JEDNU VETERNÚ TURBÍNU!!!

Ján Kaszycki (Malacky, 2025-06-19)

#1502

Nesúhlasím s Green dealom ,likvidácia našich životov,žiadne auta pre nás čo nemáme príjem ako poslanci a taktiež drahé energie,kúrenie,emisné povolenky,Likvidácia našich životov.Taktiez bývam v blízkosti kde sa ma stavať veterná turbína.Mam strach o zdravie z tých vibrácií čo vytvárajú tie veterné vrtule.NESUHLASIM S CELYM GREEN DEALOM‼️‼️‼️

Viera Vrablova (Piestany, 2025-06-19)

#1506

Slovensko si chráňme ako oko v hlave, nedovoľme ho zlým silám zničíť.

ludmila Kormanová (Rabča, 2025-06-19)

#1513

Lebo mi to nie je jedno!!!!!

Sona Bakoš (Bratislava, 2025-06-19)

#1519

Mám už plné zuby chamtivosti politikov a ich sponzorov. Toto je moja VLASŤ a tu ležia kosti mojich predkov. Túto krásnu krajinu sme dostali na určitý čas do daru a je našou povinnosťou ju zanechať našim potomkom.

Vladimír Bušík (Žilina, 2025-06-19)

#1534

-my ziadne veterne elektrarne nechceme a nepotrebujeme, mame v sucastnosti najcistejsiu energiu a to atomovu.

Adam Palenik (Zlate Moravce, 2025-06-19)

#1535

Lebo nesúhlasím so zaberaním poľnohospodárskej pôdy na výstavbu veterných turbín, ktoré majú obrovsky negatívne dopady na bežný život občanov v blízkosti turbín.

Eva Gabrisova (RECA, 2025-06-19)

#1536

nesúhlasím

ing.Ján Holko (Valaská, 2025-06-19)

#1537

Mam rada Slovensko a nedovolím jeho zničenie formou zbytočných a nebezpečných veterných turbín pre človeka i pre flóru a faunu.

Elena Potengová (Šamorín, 2025-06-19)

#1539

plne sa stotožňujem s obsahom tejto petície

Erika Tichá (Žilina, 2025-06-19)

#1544

Podpisujem petíciu lebo chcem žiť v zdravom a život neohrujúcom prostredí, nesúhlasím s vetrenými elektrarnami v obci Drahovce ani nikde inde na Slovensku !

Mária Kašubová (Drahovce, 2025-06-19)

#1550

Podepisuji protože nás naše vlády pod rouškou ochrany a veřejného dobra chtějí zlikvidovat.

Alena Rušitovičová (Baška, 2025-06-19)

#1554

Záleží mi co tu zanecham budúcim generáciám.

Kristina Tardikova (Bratislava, 2025-06-19)

#1555

Zelene sialenstvo je totalna diktatura .

Lubos Brezani (Den Haag, 2025-06-19)

#1559

nesúhlasím s ničením našej krajiny a hazardovaním so zdravim ľudí

Darina Maršovská (Bratislava, 2025-06-19)

#1568

Podpisujem, lebo je to až obludnosť, ľudí, záujmových skupín, ktorí sa pre peniaze nezastavia pred ničím. Švédsko a tuším aj iní už to likvidujú !!! Určite sa to dá nájsť na IT.
PS: držím palce a opatrujte sa !

Jozef Ugroczi (Prešov, 2025-06-19)

#1575

Mám rada Slovensko. Je dobře, že vás Slovensko má. V ČR nevím o nikom jako jste vy. Držím pěsti.

Alena Koudelková (Chrudim, 2025-06-19)

#1576

Podpisujem

Jaroslav Jurík (Rumanová, 2025-06-19)

#1580

Podpisujem, lebo celý green deal je jeden podvod a nezmysel. Zem má dostatok zdrojov, keby sa nemrhali v nezmyselných vojnách ušlo by sa každému a boli by aj lacné.

Róbert Dobi (Komárno, 2025-06-19)

#1582

Nepáči sa mi ako ničia našu krásnu krajinu

Veronika Sučíková (Čadca, 2025-06-19)

#1584

Stačí.....

Kamila Kováčiková (Topoľčany, 2025-06-19)

#1586

Podpisujem, pretože tieto projekty sú likvidačné pre život, svojiou povahou a
podstatou sú zločinom proti ľudskosti.

Miloš Čápka (Trnava, 2025-06-19)

#1589

Musíme zabrániť plánovaným a zvráteným zločinom, ktoré ohrozujú nás všetkých, naše rodiny, naše deti, aj našu prírodu.

Igor Paška (Marianka, 2025-06-19)

#1590

greendeal je sprostost vymyslena na likvidaciu bielej rasy, ako aj dovoz migrantov. Budicek!!!!!!!

Miroslav Babiak (Valaská, 2025-06-19)

#1591

Plne súhlasím.

Miroslav Halak (Habovka, 2025-06-19)

#1598

Podpisujem, lebo nepodporujem nezmysly a zvrátenosti!

Helena Hlivjaková (Svidník, 2025-06-19)