Peticie.com

PETÍCIA: ZA SKUTOČNÚ OCHRANU ČLOVEKA A JEHO ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA

Komentáre

#1203

Podpisujem, lebo Slovensko - moju rodnú zem - nosím v srdci.

Ľubica Tokárová (Dolný Kubín - Veľký Bysterec, 2025-06-18)

#1209

Lebo špekulanti pýtajú,za ich vymyslenú teóriu peniaze od nás aj za to, že dýchame aj keď ovzdušie nie je ich majetok./Emisie-komu idú peniaze ?
,

Marian Litva (Bratislava, 2025-06-18)

#1212

Je pre mňa dôležitá ochrana životného prostredia a aj ochrana životov ľudí na Slovensku

Janka Csajková (Košice, Kuzmánaho 37, 2025-06-18)

#1216

Som kritický hľadač a vyznávač pravdy. Nestratil som lásku k prírode a pud sebazáchovy.

Ľuboš Volko (Kováčová, 2025-06-18)

#1217

Lebo chcem

Skoda Jaroslav (Podbrezová, 2025-06-18)

#1221

Odmietam hazard s nasou krajinou v prospech tretich mocnosti a polit.sponzorov .

Ondrej Zeleňák (Vojcice, 2025-06-18)

#1225

LEBO SUZNIEM

Stanka Andorova (Senec, 2025-06-18)

#1231

Podpisujem pretože je to v blaho národu.

Mária Balašková (Váhovce, 2025-06-18)

#1247

Plne súhlasím s obsahom petície.

Eva Preisová (Martin, 2025-06-18)

#1252

S tým nesúhlasím!

Mária Polakovicova (Senkvice, 2025-06-18)

#1254

Podporujem lebo súhlasím touto petíciou

Ján Rehák (Radošovce, 2025-06-18)

#1257

Kebysová Denisa

Denisa Kebysova (Trnava, 2025-06-18)

#1262

Stacilo

Ján Cenkner (Lastomír, 2025-06-18)

#1264

Máme iba jednu vlasť , pánom Bohom nám danu,tak si ju chráňme pre satanom.

Miroslav Korman (Rabča, 2025-06-18)

#1271

Najvyšším verejným záujmom musí navždy zostať ochrana krajiny, jej obyvateľov a životného prostredia! Nepremyslené a neodborné projekty politikov, ktorý si zo správy vecí verejných v prospech krajiny a občana, robia správu vecí verejných v prospech seba, tretích mocností a svojich sponzorov! DOSŤ BOLO takéhoto spravovania!

Daša Horváthová (Trnava, 2025-06-18)

#1273

Podpisujem lebo mi záleží na mojej vlasti, a celý green deal je podvod. My sme energeticky sebestační, čo sa týka elektriny. Nepotrebujeme baterkáreň,-pretože el.autá majú životnosť do 31.12.2025. Nepotrebujeme 250 m vrtule, ktoré ničia biotop krajiny.Nepotrebujeme ďalšie spaľovne. Sú to všetko kšefty zapredaných politikov. Oni z nakradnutých EURO sa odsťahujú do daňových rajov, a nám tu zanechanjú zdevastovanú krajinu.

Mária Baranová Ing. (Ivánka pri Dunaji, 2025-06-18)

#1274

Majerník

Igor Majernik (majernikigor@gmail.com, 2025-06-18)

#1280

je to vymysel ,ako nas ožobračiť.

JAN KLESIK (BARDEJOV, 2025-06-18)

#1283

Podpisujem, lebo nesúhlasím, aby moju vlasť - Slovensko - znetvorili monštrózne gigantické, NEEKOLOGICKÉ veterné turbíny! Nie je na nich nič ekologické, ak lopaty NIE sú recyklovateľné! Sú to obrovské mäsomlynčeky na hmyz, vrátane všetkých opeľovačov - hlavne včiel. Na lopatách turbín nachádza svoju smrť veľa netopierov, vtákov, a žiaľ aj tých chránených ako sú rôzne migrujúce druhy a dravce. Nezanedbateľné je riziko zdravotných problémov na občanov žijúcich v ich blízkom okolí - stroboskopia a rôzne vibrácie turbín spôsobujú ľuďom psychické problémy, problémy nervovej sústavy ako aj problémy mentálne, tráviace a nespavosť...!

Oľga Rumanová (Žiar nad Hronom, 2025-06-18)

#1287

Csergeova

Ingrid Csergeova (Zilina, 2025-06-18)

#1308

Podpisujem

Ľubica Gáboríková (Zvolen, 2025-06-18)

#1313

Je to dobrá vec pán Macovsky je správny a prebudení clovek

iveta habarova (Rokytov pri Humennom, 2025-06-18)

#1318

Podpisujem

Jozef Lorincz (Branč, 2025-06-18)

#1324

Kašlem na celú EÚ zdochlinu, nech čert vezme Green Deal aj celú Európsku komisiu plnú blbcov!

Mária Putnokyova (Rimavská Sobota, 2025-06-18)

#1330

podpisujem

Robert Pogady (Merašice, 2025-06-18)

#1332

Slovensko

Albert Šimrák (Ružomberok, 2025-06-18)

#1337

Som proti stavaniu veterných parkov na Slovensku

Milan Závodský (Hlboké, 2025-06-18)

#1340

GreenDeal je neakceptovateľný.

Robert Topoli (Poprad, 2025-06-18)

#1368

Plne súhlasím a podporujem petíciu Andrea Tornyaiová

Andrea Tornyaiová (andytornyai@gmail.com, 2025-06-18)

#1376

Podpisujem

Erik Poliak (Žemberovce, 2025-06-18)

#1377

Som proti greendeal záväzkami

Blažena Záhumenská (Nemčice, 2025-06-18)

#1380

som proti devastácii životného prostredia na Slovensku

Eva Žemličková (Bratislava, 2025-06-18)

#1384

Nemozeme dopustit aby sa tento zlocin na ludoch a prirode spachal.Nechcem ziadne veterne turbiny vidiet na Slovensku. Ani male, nieto tie velke.

Maria Kozarova (Vrable, 2025-06-18)

#1385

Žiadny green deal na Slovensku. Slovensko si nedáme !!!

Margaréta Mirjanská (Ružomberok, 2025-06-18)

#1388

Podpisujem petíciu.

Jan Svindutka (Rudno, 2025-06-18)

#1390

Musím aj ja bojovať za svoju krajinu ,aby som tu mohla normálne žiť

Anna Durinova (Žilina, 2025-06-18)

#1394

Som za záchranu planéty a ekológie no toto nemá nič z ekologiou.

Michal Potempa (Piešťany, 2025-06-18)

#1397

Súhlasím s petíciou..

Róbert Moravčík (Krnča, 2025-06-18)