PETÍCIA: ZA SKUTOČNÚ OCHRANU ČLOVEKA A JEHO ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA
Komentáre
#1203
Podpisujem, lebo Slovensko - moju rodnú zem - nosím v srdci.Ľubica Tokárová (Dolný Kubín - Veľký Bysterec, 2025-06-18)
#1209
Lebo špekulanti pýtajú,za ich vymyslenú teóriu peniaze od nás aj za to, že dýchame aj keď ovzdušie nie je ich majetok./Emisie-komu idú peniaze ?,
Marian Litva (Bratislava, 2025-06-18)
#1212
Je pre mňa dôležitá ochrana životného prostredia a aj ochrana životov ľudí na SlovenskuJanka Csajková (Košice, Kuzmánaho 37, 2025-06-18)
#1216
Som kritický hľadač a vyznávač pravdy. Nestratil som lásku k prírode a pud sebazáchovy.Ľuboš Volko (Kováčová, 2025-06-18)
#1217
Lebo chcemSkoda Jaroslav (Podbrezová, 2025-06-18)
#1221
Odmietam hazard s nasou krajinou v prospech tretich mocnosti a polit.sponzorov .Ondrej Zeleňák (Vojcice, 2025-06-18)
#1225
LEBO SUZNIEMStanka Andorova (Senec, 2025-06-18)
#1231
Podpisujem pretože je to v blaho národu.Mária Balašková (Váhovce, 2025-06-18)
#1247
Plne súhlasím s obsahom petície.Eva Preisová (Martin, 2025-06-18)
#1252
S tým nesúhlasím!Mária Polakovicova (Senkvice, 2025-06-18)
#1254
Podporujem lebo súhlasím touto petíciouJán Rehák (Radošovce, 2025-06-18)
#1257
Kebysová DenisaDenisa Kebysova (Trnava, 2025-06-18)
#1262
StaciloJán Cenkner (Lastomír, 2025-06-18)
#1264
Máme iba jednu vlasť , pánom Bohom nám danu,tak si ju chráňme pre satanom.Miroslav Korman (Rabča, 2025-06-18)
#1271
Najvyšším verejným záujmom musí navždy zostať ochrana krajiny, jej obyvateľov a životného prostredia! Nepremyslené a neodborné projekty politikov, ktorý si zo správy vecí verejných v prospech krajiny a občana, robia správu vecí verejných v prospech seba, tretích mocností a svojich sponzorov! DOSŤ BOLO takéhoto spravovania!Daša Horváthová (Trnava, 2025-06-18)
#1273
Podpisujem lebo mi záleží na mojej vlasti, a celý green deal je podvod. My sme energeticky sebestační, čo sa týka elektriny. Nepotrebujeme baterkáreň,-pretože el.autá majú životnosť do 31.12.2025. Nepotrebujeme 250 m vrtule, ktoré ničia biotop krajiny.Nepotrebujeme ďalšie spaľovne. Sú to všetko kšefty zapredaných politikov. Oni z nakradnutých EURO sa odsťahujú do daňových rajov, a nám tu zanechanjú zdevastovanú krajinu.Mária Baranová Ing. (Ivánka pri Dunaji, 2025-06-18)
#1274
MajerníkIgor Majernik (majernikigor@gmail.com, 2025-06-18)
#1280
je to vymysel ,ako nas ožobračiť.JAN KLESIK (BARDEJOV, 2025-06-18)
#1283
Podpisujem, lebo nesúhlasím, aby moju vlasť - Slovensko - znetvorili monštrózne gigantické, NEEKOLOGICKÉ veterné turbíny! Nie je na nich nič ekologické, ak lopaty NIE sú recyklovateľné! Sú to obrovské mäsomlynčeky na hmyz, vrátane všetkých opeľovačov - hlavne včiel. Na lopatách turbín nachádza svoju smrť veľa netopierov, vtákov, a žiaľ aj tých chránených ako sú rôzne migrujúce druhy a dravce. Nezanedbateľné je riziko zdravotných problémov na občanov žijúcich v ich blízkom okolí - stroboskopia a rôzne vibrácie turbín spôsobujú ľuďom psychické problémy, problémy nervovej sústavy ako aj problémy mentálne, tráviace a nespavosť...!Oľga Rumanová (Žiar nad Hronom, 2025-06-18)
#1287
CsergeovaIngrid Csergeova (Zilina, 2025-06-18)
#1308
PodpisujemĽubica Gáboríková (Zvolen, 2025-06-18)
#1313
Je to dobrá vec pán Macovsky je správny a prebudení clovekiveta habarova (Rokytov pri Humennom, 2025-06-18)
#1318
PodpisujemJozef Lorincz (Branč, 2025-06-18)
#1324
Kašlem na celú EÚ zdochlinu, nech čert vezme Green Deal aj celú Európsku komisiu plnú blbcov!Mária Putnokyova (Rimavská Sobota, 2025-06-18)
#1330
podpisujemRobert Pogady (Merašice, 2025-06-18)
#1332
SlovenskoAlbert Šimrák (Ružomberok, 2025-06-18)
#1337
Som proti stavaniu veterných parkov na SlovenskuMilan Závodský (Hlboké, 2025-06-18)
#1340
GreenDeal je neakceptovateľný.Robert Topoli (Poprad, 2025-06-18)
#1368
Plne súhlasím a podporujem petíciu Andrea TornyaiováAndrea Tornyaiová (andytornyai@gmail.com, 2025-06-18)
#1376
PodpisujemErik Poliak (Žemberovce, 2025-06-18)
#1377
Som proti greendeal záväzkamiBlažena Záhumenská (Nemčice, 2025-06-18)
#1380
som proti devastácii životného prostredia na SlovenskuEva Žemličková (Bratislava, 2025-06-18)
#1384
Nemozeme dopustit aby sa tento zlocin na ludoch a prirode spachal.Nechcem ziadne veterne turbiny vidiet na Slovensku. Ani male, nieto tie velke.Maria Kozarova (Vrable, 2025-06-18)
#1385
Žiadny green deal na Slovensku. Slovensko si nedáme !!!Margaréta Mirjanská (Ružomberok, 2025-06-18)
#1388
Podpisujem petíciu.Jan Svindutka (Rudno, 2025-06-18)
#1390
Musím aj ja bojovať za svoju krajinu ,aby som tu mohla normálne žiťAnna Durinova (Žilina, 2025-06-18)
#1394
Som za záchranu planéty a ekológie no toto nemá nič z ekologiou.Michal Potempa (Piešťany, 2025-06-18)
#1397
Súhlasím s petíciou..Róbert Moravčík (Krnča, 2025-06-18)