PETÍCIA: ZA SKUTOČNÚ OCHRANU ČLOVEKA A JEHO ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA
Komentáre
#803
Lebo si neviem predstavit život v našej krajine, husto obyvanej, s veternymi elektrarnami. Budeme vyrabat elektriku, ktoru firma vyvaža mimo Slovenska?Tibor Zachar (Velke Dvorany, 2025-06-15)
#810
Veľmi potrebné.Stanislava Malichová (Žilina, 2025-06-15)
#813
Suhlasim s potrebou skutocnej ochrany prirody a potrebou zastavit "Zelenu agendu".František Hudák (Ohrady, 2025-06-15)
#814
Podpisujem lebo nechcem ničiť našu krajinu.Juraj Karaba (Drahovce, 2025-06-15)
#818
SúhlasímIvana Marušincová (Melčice Lieskové, 2025-06-15)
#819
Mlyny, baterkárne sú hlúposť. Slovensko je elektrickou energiou úplne sebestačné...Peter Cibulka (Turie, 2025-06-15)
#820
Podpisujem, lebo mi záleží na zemi danej Slovanom od Boha, na životadarnej vode a na mojej domovine, na Slovensku po našich predkoch a pre našich potomkov.Mgr. Jana Hagyari (Bratislava, 2025-06-15)
#823
PodpisujemKatarina Hutnikova (Bratislava, 2025-06-15)
#827
NesúhlasímDaniela Trautenbergerová (Trenčín, 2025-06-16)
#828
PodpisujemIngrid Lančaričová (Pezinok, 2025-06-16)
#839
Lebo mam mozogVladimír Pavlík (Bratislava, 2025-06-16)
#846
baterkarne a vrtule nie su cestou k trvalemu udržaniu hodnôt ale k trvalej skaze Slovenskanedovoľme podvodníkom v Narodnej rade zničit Slovensko
už všetko predali tí pred nimi a teraz chcu prirodu a prirodné poklady , lesy a hory , pôdu úrodnú a vzduch a vodu
Janka Svetlovska (Dunajska streda, 2025-06-16)
#852
Pretože , potrebujeme zdravý rozum a nie len biznis na úkor životného prostedi!.Anna Kostková (Púchov, 2025-06-16)
#861
podpisujem...Zuzana Dernerova (Nitra, 2025-06-16)
#885
DarolovaVlasta Darolova (Martin 8, 2025-06-16)
#886
Pôda sa ma využívať na pestovanie plodín pre ludi a zvieratá a nie na veterné parky.Anna Bobovska (Velka Lomnica, 2025-06-16)
#889
Podpisuje, lebo je to správne.Miroslav Gabriš (Bytča, 2025-06-16)
#890
Súhlasím s petíciou.Ján Skovajsa (Nové Mesto n/V, 2025-06-16)
#892
Podpisujem, lebo mi záleží na životnom prostredí, v ktorom žijú obyvatelia Slovenska.Ján Kišša (Žilina, 2025-06-16)
#893
Žiadam zdravé životné prostredie!!!Jozef Chalmovský (Lazany, 2025-06-16)
#898
Som proti nepotrebným projektom, sú ozaj proti zdravému rozumu a ohrozujú kvalitu života a život sám.Alena Čičová (Nitra, 2025-06-16)
#900
Podpisujem ,lebo nesúhlasím s takýmto spôsobom ničenia našej krajiny a nášho životného prostredia.Margaretaa Fáziková (Horné Otrokovce, 2025-06-16)
#904
PodpisujemPavol Blazek (Galanta, 2025-06-16)
#911
Túto petíciu podpisujem pretože nesúhlasím s výstavbou veterných mlynov na našom vzácnom území. Nie je to žiadnym prínosom pre nás obyčajných ľudí.Hana Ritterová (Zvolen, 2025-06-16)
#915
Podpisujem pretože, nechcem aby bolo ohrozovane životné prostredie, pre mňa je dôležité zachovať čo najčistejšiu prírodu takú aká je bez zbytočných vystavieb a obmedzovania prírodnej plochy plus čo najmenej elektroniky batérií a podobných veci, ktoré môžu mať vplyv na zdravie jednotlivcov, ďakujem za pochopeniePatrik Pilz (Rajec, 2025-06-16)
#918
Podpisujem, lebo trvám na úplnom odstúpení od LIKVIDAČNÝCH záväzkov nepotrebného GREEN DEALU!!! Som proti realizácii týchto projektov: veterných turbín s výškou nad 200 METROV – TOXICKÉ BATERKÁRNE – Spaľovne NEBEZBEČNÝCH ODPADOV – PREČERPÁVAČKY – Úložiská JADROVÉHO odpadu – Fotovoltaické polia...Eva Millová (Senica, 2025-06-16)
#922
STOP devastáci nádherného Slovenska.Edita Štrkolcová (Liptov, 2025-06-16)
#923
podpisujemTatiana Gavendová (Trenčím, 2025-06-16)
#926
Som zasadne proti Greendeal, Agende 2030, a celkovej manipulácii zo strany EU. Som za vystúpenie z EU, NATO. Preferujem udržateľnosť demokratického a suverénneho štátu. So všetkými krokmi tejto petície súhlasím.Aneta Tolnayova (Nové Zámky, 2025-06-16)
#941
greendeal je propaganda, ktorá nám škodíDaniela Švarcová (Kežmarok, 2025-06-17)
#942
Nesúhlasím s maloduchou politikou zeleného údelu, ktorou anglosaská EU zavádza celú európu.František Bednárik (Bánov, 2025-06-17)
#943
Plne suhlasim, ze greendeal je proti zaujmom nas vsetkych obycajnych ludi a realne to vobec nema nic s ochranou zivotneho prostredia, prave naopak. Greendeal uplne nici krajinu, zasadne skodi ludom a robi vsetkych beznych ludi zavislymi od nekompetentnych bruselskych rozhodnuti od ludi , ktori sluzia vyhradne globalistickym zaujmom, ktore nie su ani proeuropske ani proslovenske.Norbert Klestinec (Bratislava, 2025-06-17)
#946
lebo chcem zdravú Zem !!!Denisa Harendarčíková (Banská Štiavnica, 2025-06-17)
#947
Súhlasím s textom petícieKatarina Taragelová (Pezinok, 2025-06-17)
#949
Podpisujem, lebo som za petíciuAnna Matkova (Turany, 2025-06-17)
#951
nesiem zodpovednost za priroduMiroslav Holec (Lehnice, 2025-06-17)
#952
Som protiMária Bučková (Čadca, 2025-06-17)
#962
suhlasimEva Tehlárová (Lehota, 2025-06-17)
#964
Lebo nechcem mať toxickú vodu,pôdu,vzduchAdriana Dospělová (Vidiná, 2025-06-17)
#968
Zásadne nesúhlasím s výstavbou veterných parkov na Slovensku, čím by sa zdevastovala naša krásna príroda. My ich tu nepotrebujeme. Ide len o biznis...Anna Šuleková (Žilina, 2025-06-17)
#969
lebo je to správneHana Brtáňová (Koseca, 2025-06-17)
#981
Chránime si svoje životné prostredie, planétu, mame len jednuVeronika Žigová (Preselany, 2025-06-17)
#995
Nesúhlasím s Green deelMilan Kuruc (Marhaň, 2025-06-18)
#998
Jaroslava FehérováJaroslava Fehérová (Levice, 2025-06-18)
#999
PODPISUJEM, MachalaAnton Machala (Ladce, 2025-06-18)