Peticie.com

PETÍCIA: ZA SKUTOČNÚ OCHRANU ČLOVEKA A JEHO ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA

Komentáre

#803

Lebo si neviem predstavit život v našej krajine, husto obyvanej, s veternymi elektrarnami. Budeme vyrabat elektriku, ktoru firma vyvaža mimo Slovenska?

Tibor Zachar (Velke Dvorany, 2025-06-15)

#810

Veľmi potrebné.

Stanislava Malichová (Žilina, 2025-06-15)

#813

Suhlasim s potrebou skutocnej ochrany prirody a potrebou zastavit "Zelenu agendu".

František Hudák (Ohrady, 2025-06-15)

#814

Podpisujem lebo nechcem ničiť našu krajinu.

Juraj Karaba (Drahovce, 2025-06-15)

#818

Súhlasím

Ivana Marušincová (Melčice Lieskové, 2025-06-15)

#819

Mlyny, baterkárne sú hlúposť. Slovensko je elektrickou energiou úplne sebestačné...

Peter Cibulka (Turie, 2025-06-15)

#820

Podpisujem, lebo mi záleží na zemi danej Slovanom od Boha, na životadarnej vode a na mojej domovine, na Slovensku po našich predkoch a pre našich potomkov.

Mgr. Jana Hagyari (Bratislava, 2025-06-15)

#823

Podpisujem

Katarina Hutnikova (Bratislava, 2025-06-15)

#827

Nesúhlasím

Daniela Trautenbergerová (Trenčín, 2025-06-16)

#828

Podpisujem

Ingrid Lančaričová (Pezinok, 2025-06-16)

#839

Lebo mam mozog

Vladimír Pavlík (Bratislava, 2025-06-16)

#846

baterkarne a vrtule nie su cestou k trvalemu udržaniu hodnôt ale k trvalej skaze Slovenska
nedovoľme podvodníkom v Narodnej rade zničit Slovensko
už všetko predali tí pred nimi a teraz chcu prirodu a prirodné poklady , lesy a hory , pôdu úrodnú a vzduch a vodu

Janka Svetlovska (Dunajska streda, 2025-06-16)

#852

Pretože , potrebujeme zdravý rozum a nie len biznis na úkor životného prostedi!.

Anna Kostková (Púchov, 2025-06-16)

#861

podpisujem...

Zuzana Dernerova (Nitra, 2025-06-16)

#885

Darolova

Vlasta Darolova (Martin 8, 2025-06-16)

#886

Pôda sa ma využívať na pestovanie plodín pre ludi a zvieratá a nie na veterné parky.

Anna Bobovska (Velka Lomnica, 2025-06-16)

#889

Podpisuje, lebo je to správne.

Miroslav Gabriš (Bytča, 2025-06-16)

#890

Súhlasím s petíciou.

Ján Skovajsa (Nové Mesto n/V, 2025-06-16)

#892

Podpisujem, lebo mi záleží na životnom prostredí, v ktorom žijú obyvatelia Slovenska.

Ján Kišša (Žilina, 2025-06-16)

#893

Žiadam zdravé životné prostredie!!!

Jozef Chalmovský (Lazany, 2025-06-16)

#898

Som proti nepotrebným projektom, sú ozaj proti zdravému rozumu a ohrozujú kvalitu života a život sám.

Alena Čičová (Nitra, 2025-06-16)

#900

Podpisujem ,lebo nesúhlasím s takýmto spôsobom ničenia našej krajiny a nášho životného prostredia.

Margaretaa Fáziková (Horné Otrokovce, 2025-06-16)

#904

Podpisujem

Pavol Blazek (Galanta, 2025-06-16)

#911

Túto petíciu podpisujem pretože nesúhlasím s výstavbou veterných mlynov na našom vzácnom území. Nie je to žiadnym prínosom pre nás obyčajných ľudí.

Hana Ritterová (Zvolen, 2025-06-16)

#915

Podpisujem pretože, nechcem aby bolo ohrozovane životné prostredie, pre mňa je dôležité zachovať čo najčistejšiu prírodu takú aká je bez zbytočných vystavieb a obmedzovania prírodnej plochy plus čo najmenej elektroniky batérií a podobných veci, ktoré môžu mať vplyv na zdravie jednotlivcov, ďakujem za pochopenie

Patrik Pilz (Rajec, 2025-06-16)

#918

Podpisujem, lebo trvám na úplnom odstúpení od LIKVIDAČNÝCH záväzkov nepotrebného GREEN DEALU!!! Som proti realizácii týchto projektov: veterných turbín s výškou nad 200 METROV – TOXICKÉ BATERKÁRNE – Spaľovne NEBEZBEČNÝCH ODPADOV – PREČERPÁVAČKY – Úložiská JADROVÉHO odpadu – Fotovoltaické polia...

Eva Millová (Senica, 2025-06-16)

#922

STOP devastáci nádherného Slovenska.

Edita Štrkolcová (Liptov, 2025-06-16)

#923

podpisujem

Tatiana Gavendová (Trenčím, 2025-06-16)

#926

Som zasadne proti Greendeal, Agende 2030, a celkovej manipulácii zo strany EU. Som za vystúpenie z EU, NATO. Preferujem udržateľnosť demokratického a suverénneho štátu. So všetkými krokmi tejto petície súhlasím.

Aneta Tolnayova (Nové Zámky, 2025-06-16)

#941

greendeal je propaganda, ktorá nám škodí

Daniela Švarcová (Kežmarok, 2025-06-17)

#942

Nesúhlasím s maloduchou politikou zeleného údelu, ktorou anglosaská EU zavádza celú európu.

František Bednárik (Bánov, 2025-06-17)

#943

Plne suhlasim, ze greendeal je proti zaujmom nas vsetkych obycajnych ludi a realne to vobec nema nic s ochranou zivotneho prostredia, prave naopak. Greendeal uplne nici krajinu, zasadne skodi ludom a robi vsetkych beznych ludi zavislymi od nekompetentnych bruselskych rozhodnuti od ludi , ktori sluzia vyhradne globalistickym zaujmom, ktore nie su ani proeuropske ani proslovenske.

Norbert Klestinec (Bratislava, 2025-06-17)

#946

lebo chcem zdravú Zem !!!

Denisa Harendarčíková (Banská Štiavnica, 2025-06-17)

#947

Súhlasím s textom petície

Katarina Taragelová (Pezinok, 2025-06-17)

#949

Podpisujem, lebo som za petíciu

Anna Matkova (Turany, 2025-06-17)

#951

nesiem zodpovednost za prirodu

Miroslav Holec (Lehnice, 2025-06-17)

#952

Som proti

Mária Bučková (Čadca, 2025-06-17)

#962

suhlasim

Eva Tehlárová (Lehota, 2025-06-17)

#964

Lebo nechcem mať toxickú vodu,pôdu,vzduch

Adriana Dospělová (Vidiná, 2025-06-17)

#968

Zásadne nesúhlasím s výstavbou veterných parkov na Slovensku, čím by sa zdevastovala naša krásna príroda. My ich tu nepotrebujeme. Ide len o biznis...

Anna Šuleková (Žilina, 2025-06-17)

#969

lebo je to správne

Hana Brtáňová (Koseca, 2025-06-17)

#981

Chránime si svoje životné prostredie, planétu, mame len jednu

Veronika Žigová (Preselany, 2025-06-17)

#995

Nesúhlasím s Green deel

Milan Kuruc (Marhaň, 2025-06-18)

#998

Jaroslava Fehérová

Jaroslava Fehérová (Levice, 2025-06-18)

#999

PODPISUJEM, Machala

Anton Machala (Ladce, 2025-06-18)