Peticie.com

PETÍCIA: ZA SKUTOČNÚ OCHRANU ČLOVEKA A JEHO ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA

Komentáre

#601

Nesúhlasím tým aby postavili veterné parky čo sú nebezpečné na životné prostredie

Téglásová Ildikó (Strekov, 2025-06-13)

#602

Kvantová Eva

Eva Kvantová (Drahovce, 2025-06-13)

#610

Greendeal prinesie veľkú krízu a chudobu.Je proti ľuďom a nemá nič spoločné s bezzemisnou Európou.Lebo je to chorá ideológia.

Patrik Vážan (Čereňany, 2025-06-13)

#611

Za milované Slovensko

Radka Kvasničková (Kosecke Podhradie, 2025-06-13)

#617

Lebo.je potrebne zastavit..cielené.. zámerne...Bruselom spuštane a uz aj realizovane..na zaklade..poziadaviek.. globalistickych ..bankovo koropracnych a militaristickych...realnych vlastnikov Bruselu....sialenstvo

jan hajdoczy (Bratislava, 2025-06-13)

#643

Súhlasím s touto petíciou, celým jej obsahom

Simona Roháčová (Dedinky, 2025-06-13)

#646

Chcem

Eva cichova (Ba, 2025-06-13)

#651

Som za čistú prírodu

Alena Šifrová (Vernár, 2025-06-13)

#661

....lebo treba zachovať život vo všetkých formách a tieto veterné parky, obludných rozmerov zničia všetko. Investorom tohoto diablovho výmyslu na Slovensku nezáleží....

Viera Kňažeková (Tisovec, 2025-06-13)

#662

Chcem zdravé Slovensko.

Viliam Tóth (Lipová, 2025-06-13)

#666

Súhlasím v celom rozsahu

Peter Papay (Zeleneč, 2025-06-13)

#668

Súhlasím. Toto šialenstvo treba zastaviť.

Ján Fiľa (Nové Mesto nad Váhom, 2025-06-13)

#673

Súhlasím...

Oľga Lukáčová (Svit, 2025-06-13)

#681

Gasparikovamargita

Margita Gašparíková (Vlkas, 2025-06-13)

#684

Jolana Sebestova

Jolana Sebestova (Skalica, 2025-06-13)

#689

Som proti, nesúhlasím s týmto bláznovstvom

Marie Voláková (Košice, 2025-06-13)

#692

Nechcem na Slovensku ničenie životného prostredia .

Slavomir Fijalka (Nitra, 2025-06-13)

#698

Nesúhlasím s Green Dealom, leboo neslúži nám obyvateľom planéty, ale na naše zotročenie, preto podpisujem

Darina Neštická (Vrakúň, 2025-06-13)

#700

Podporujem túto petíciu
Vojtekiva

Jozefína Vojtekova (Pov.bystrica, 2025-06-13)

#704

Chcem Slovensko bez veterných turbín a solárnych polí

Mária Lacušová (Zborov, 2025-06-13)

#707

Súhlasím

Iveta Svetlíková (Hlohovec, 2025-06-13)

#714

Nesúhlasím s výstavbou veterných turbín 🙏je to nezmysel ktorá moze velmi ublížiť nasej krajine a ľudom .Vdaka za vas ze ste Daniel Dadka Rudolf a další 🙏Mate moj obdiv

Janka Glosová (Topolcany, 2025-06-13)

#716

mám rada prírodu a zvieratá v nej

Martina Martinetti (Hlohovec, 2025-06-13)

#729

Peter Klčo

Peter Klčo (Vrbové, 2025-06-14)

#732

Ochrana prírodného dedičstva našich predkov je úlohou nás všetkých.

Jaroslava Baková (Lipová, 2025-06-14)

#736

To čo sa tu deje v poslednej dobe treba zastaviť .

Mária Bujnová (Nové Zámky, 2025-06-14)

#738

Na tom záleží.

Pavol Fačko (Topoľčany, 2025-06-14)

#740

Suhlasim s celym textom peticie

Ivana Dragúňová (Šurany, 2025-06-14)

#743

Nesúhlasím a hovorím jasné nie ničeniu Životného prostredia nezmyselnostami diktujúce EÚ alebo inými organizáciami , Nesúhlasím o jednaní o nás bez nás.

Ján Tekela (Cerovo, 2025-06-14)

#745

Podpisujem , lebo nechcem nič, čo škodí našim deťom 🤦

Oľga Laurenčíková (Dubnica nad Váhom, 2025-06-14)

#747

Pretože to má zmysel

terezia suriakova (terezkazafira@gmail.com, 2025-06-14)

#755

Som proti hlúpim nariadiam, ktoré prírodu nechránia ale ničia.

Terézia Džamová (Vranov nad Toplou, 2025-06-14)

#763

Som za zdravu krajinu pre vsetky bytosti!
Chvala!

Katarina Jagacova (Spisska Nova Ves, 2025-06-14)

#764

Milujem nasu Zem!
Vdaka!

Rastislav Jagac (Markusovce, 2025-06-14)

#765

Nechcem a nesúhlasím s tým, aby našu krásnu krajinu zničili stovky pomaly kilometer vysokých betónových nezmyslov čo volajú veterné elektrárne. Zahraničné firmicky čo včera ešte neexistovali sa na tom nabalia a mám zostanú len obrovské nesplatitelne dlhy a zničená zdevastovaná krajina kde sa nebude dať žiť 👹👺

Marian Fázik (Tovarníky, 2025-06-14)

#772

Green deal je zlodejina okrádanie lotrovina klamstvo chazarských kabalistov nástroj zotročovania.

Milan Šátek (Komárno, 2025-06-15)

#776

Našu zem si nedáme

Martin Hamza (Michalovce, 2025-06-15)

#786

súhlasím v celom rozsahu s textom petície, lepšie by som to nenapísal.

Milan Cagáň (Handlová, 2025-06-15)

#797

Som za ochranu životného prostredia

Edita Dubašáková (Tomášovce, 2025-06-15)

#799

Bez zdravého životného prostredia nie je zdravý život. Aj bez toho je už necitlivého prístupu voči prírode viac než dosť.

Janka Pitoňáková (Svit, 2025-06-15)