PETÍCIA: ZA SKUTOČNÚ OCHRANU ČLOVEKA A JEHO ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA
Komentáre
#601
Nesúhlasím tým aby postavili veterné parky čo sú nebezpečné na životné prostredieTéglásová Ildikó (Strekov, 2025-06-13)
#602
Kvantová EvaEva Kvantová (Drahovce, 2025-06-13)
#610
Greendeal prinesie veľkú krízu a chudobu.Je proti ľuďom a nemá nič spoločné s bezzemisnou Európou.Lebo je to chorá ideológia.Patrik Vážan (Čereňany, 2025-06-13)
#611
Za milované SlovenskoRadka Kvasničková (Kosecke Podhradie, 2025-06-13)
#617
Lebo.je potrebne zastavit..cielené.. zámerne...Bruselom spuštane a uz aj realizovane..na zaklade..poziadaviek.. globalistickych ..bankovo koropracnych a militaristickych...realnych vlastnikov Bruselu....sialenstvojan hajdoczy (Bratislava, 2025-06-13)
#643
Súhlasím s touto petíciou, celým jej obsahomSimona Roháčová (Dedinky, 2025-06-13)
#646
ChcemEva cichova (Ba, 2025-06-13)
#651
Som za čistú príroduAlena Šifrová (Vernár, 2025-06-13)
#661
....lebo treba zachovať život vo všetkých formách a tieto veterné parky, obludných rozmerov zničia všetko. Investorom tohoto diablovho výmyslu na Slovensku nezáleží....Viera Kňažeková (Tisovec, 2025-06-13)
#662
Chcem zdravé Slovensko.Viliam Tóth (Lipová, 2025-06-13)
#666
Súhlasím v celom rozsahuPeter Papay (Zeleneč, 2025-06-13)
#668
Súhlasím. Toto šialenstvo treba zastaviť.Ján Fiľa (Nové Mesto nad Váhom, 2025-06-13)
#673
Súhlasím...Oľga Lukáčová (Svit, 2025-06-13)
#681
GasparikovamargitaMargita Gašparíková (Vlkas, 2025-06-13)
#684
Jolana SebestovaJolana Sebestova (Skalica, 2025-06-13)
#689
Som proti, nesúhlasím s týmto bláznovstvomMarie Voláková (Košice, 2025-06-13)
#692
Nechcem na Slovensku ničenie životného prostredia .Slavomir Fijalka (Nitra, 2025-06-13)
#698
Nesúhlasím s Green Dealom, leboo neslúži nám obyvateľom planéty, ale na naše zotročenie, preto podpisujemDarina Neštická (Vrakúň, 2025-06-13)
#700
Podporujem túto petíciuVojtekiva
Jozefína Vojtekova (Pov.bystrica, 2025-06-13)
#704
Chcem Slovensko bez veterných turbín a solárnych políMária Lacušová (Zborov, 2025-06-13)
#707
SúhlasímIveta Svetlíková (Hlohovec, 2025-06-13)
#714
Nesúhlasím s výstavbou veterných turbín 🙏je to nezmysel ktorá moze velmi ublížiť nasej krajine a ľudom .Vdaka za vas ze ste Daniel Dadka Rudolf a další 🙏Mate moj obdivJanka Glosová (Topolcany, 2025-06-13)
#716
mám rada prírodu a zvieratá v nejMartina Martinetti (Hlohovec, 2025-06-13)
#729
Peter KlčoPeter Klčo (Vrbové, 2025-06-14)
#732
Ochrana prírodného dedičstva našich predkov je úlohou nás všetkých.Jaroslava Baková (Lipová, 2025-06-14)
#736
To čo sa tu deje v poslednej dobe treba zastaviť .Mária Bujnová (Nové Zámky, 2025-06-14)
#738
Na tom záleží.Pavol Fačko (Topoľčany, 2025-06-14)
#740
Suhlasim s celym textom peticieIvana Dragúňová (Šurany, 2025-06-14)
#743
Nesúhlasím a hovorím jasné nie ničeniu Životného prostredia nezmyselnostami diktujúce EÚ alebo inými organizáciami , Nesúhlasím o jednaní o nás bez nás.Ján Tekela (Cerovo, 2025-06-14)
#745
Podpisujem , lebo nechcem nič, čo škodí našim deťom 🤦Oľga Laurenčíková (Dubnica nad Váhom, 2025-06-14)
#747
Pretože to má zmyselterezia suriakova (terezkazafira@gmail.com, 2025-06-14)
#755
Som proti hlúpim nariadiam, ktoré prírodu nechránia ale ničia.Terézia Džamová (Vranov nad Toplou, 2025-06-14)
#763
Som za zdravu krajinu pre vsetky bytosti!Chvala!
Katarina Jagacova (Spisska Nova Ves, 2025-06-14)
#764
Milujem nasu Zem!Vdaka!
Rastislav Jagac (Markusovce, 2025-06-14)
#765
Nechcem a nesúhlasím s tým, aby našu krásnu krajinu zničili stovky pomaly kilometer vysokých betónových nezmyslov čo volajú veterné elektrárne. Zahraničné firmicky čo včera ešte neexistovali sa na tom nabalia a mám zostanú len obrovské nesplatitelne dlhy a zničená zdevastovaná krajina kde sa nebude dať žiť 👹👺Marian Fázik (Tovarníky, 2025-06-14)
#772
Green deal je zlodejina okrádanie lotrovina klamstvo chazarských kabalistov nástroj zotročovania.Milan Šátek (Komárno, 2025-06-15)
#776
Našu zem si nedámeMartin Hamza (Michalovce, 2025-06-15)
#786
súhlasím v celom rozsahu s textom petície, lepšie by som to nenapísal.Milan Cagáň (Handlová, 2025-06-15)
#797
Som za ochranu životného prostrediaEdita Dubašáková (Tomášovce, 2025-06-15)
#799
Bez zdravého životného prostredia nie je zdravý život. Aj bez toho je už necitlivého prístupu voči prírode viac než dosť.Janka Pitoňáková (Svit, 2025-06-15)