Peticie.com

PETÍCIA: ZA SKUTOČNÚ OCHRANU ČLOVEKA A JEHO ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA

Komentáre

#408

Pinterova

Juliana Pintérová (Štúrovo, 2025-06-12)

#411

Lebo súhlasím s obsahom petície.

Bronislava Šimková (Sobotište, 2025-06-12)

#419

Súhlasím v plnom rozsahu

Margita Obertášová (Bratislava, 2025-06-12)

#434

Nesúhlasím s veternými parkami STOP! V žiadnom prípade

Danka Jánošíkova (Nová Dubnica, 2025-06-12)

#440

Podpisujem

Blanka Plešová (Myjava, 2025-06-12)

#442

Za skutočnú ochranu prírody

Peter Mladek (Zohor, 2025-06-12)

#452

Chcem žiť ako človek, bez kadejakých nefungujúcich výmyslov , ktoré sa rodia v chorých hlavách.

Mária Hapčová (hapcovamaria@gmail.com, 2025-06-12)

#453

Zatkova Eva

Eva Žatkova (Puchov, 2025-06-12)

#454

Súhlas s petíciou

Ján Štoder (Kanianka, 2025-06-12)

#460

podpisujem

Maria Hajdoczyova (Bratislava, 2025-06-12)

#461

Green deal je podvod.

Jaroslav Píš (Prievidza, 2025-06-12)

#469

Podpisujem !

Fedor Dunajcik (Stara Tura, 2025-06-12)

#470

Nechcem aby politici devastovali Slovensko

Edita Ridarčiková (edita.ridarcikova@zoznam.sk, 2025-06-12)

#471

Podpisujem

Marián Kompas (markomp70@gmail.com, 2025-06-12)

#476

Ekonomika = efektivita + enviro + edukáci + etika + estetika + ... Ale nie egoizmus!

Milota Čutková (Istebné 132, 2025-06-12)

#478

Podpisujem lebo to čo sa chystajú postaviť, či už sa jedná o baterkárne alebo veterné elektrárne vážne ohrozí prírodu a životné prostredie.

Bedrich Štyndl (Malacky, 2025-06-12)

#480

Chcem aby sa naozaj chránilo naše životné prostredie a nie len keď to politikom vyhovuje na vytlkanie politického kapitálu.

Ján Zahatlan (Levice, 2025-06-12)

#484

Je to správna vec…

Jaroslava Pekarovičová (Úľany nad Žitavou, 2025-06-12)

#490

Lebo chcem..

Ján Kučo (Maly lapaš, 2025-06-12)

#495

Podpisujem lebo veterne turbiny su viac toxicke a proti zivotnemu prostrediu. Maju viac negativ ako pozitiv. Chranme nase krasne Slovensko!

Zuzana Ješkova (Žilina, 2025-06-12)

#505

SUHLASIM!

Jana Lišanikova (Banská Bystrica, 2025-06-12)

#506

Podpisujem, lebo nechcem aby naša úrodná zem, voda, vzduch a celá krajina podľahla nezmyslom, ktoré vymyslel niekto v Bruseli od zeleného stola bez zdravého rozumu, ale iba pre obohatenie určitej skupiny ľudí a na ožobráčenie obyčajných ľudí.

Katarína Kotvanová (Petrova Ves, 2025-06-12)

#510

Súhlasím kompletne so znením petície.

Henrieta Nemethova (Starý Tekov, 2025-06-12)

#514

Najkrajší kút v celom svete je moja RODná zem, preto ju chrániť chcem🙏

Oľga Danková (Topoľčany, 2025-06-12)

#518

Kupcová

Elena Kupcová (Halič, 2025-06-12)

#520

Plne súhlasím s celím obsahom tejto petície!!!

Ildikó Kociská (Komárno, 2025-06-12)

#523

Nesúhlasím ,z likvidovanim prírody,či sú to výstavby továrni alebo chat v chránených oblastiach

Beata Kupcova (Rudno nad Hronom, 2025-06-12)

#524

Záleží mi na kvalite života obyčajných ľudí !!!!!!!!!!!!!!!

Róbert Mikuš (Dubnica nad Váhom, 2025-06-12)

#533

Súhlasím s danou petícoiu, súhlasím s výhradami Ing.Máčovského.

Ildikó Čambálova (Sládkovičovo, 2025-06-12)

#540

Nesúhlasím s týmito neodbornymi projektmi, ktoré ničia životné prostredie a ľudské zdravie...

Monika Langova (Poprad, 2025-06-12)

#542

Vozarikova

Anna Vozarikova (Cervenik, 2025-06-12)

#564

Chcem

Radoslav Kočiš (Stropkov, 2025-06-12)

#566

Chcem, aby sa dedičstvo našich otcov uchovalo pre budúce generácie,ktoré budú žiť v zdravom životnom prostredí, piť čistú vodu a dýchať čistý vzduch. Baterkárne, veterné elektrárne, spaľovne a iné projekty nám Slovensko zdevastujú a zničia nielen prírodu, ale aj poškodia zdravie ľudí.

Oľga Martináková (Valaská Belá, 2025-06-12)

#574

Je to zverstvo

Věra Geigerova (Vidochov 74, 2025-06-12)

#581

ano

Miroslava Pastierikova (Solčany, 2025-06-12)

#583

Je to naša povinnosť chrániť si vlastnú zem, nie ju pľundrovať!

Božena Rákošová (Košice - Sever, 2025-06-12)

#584

Nie je mi ľahostajné, v akom prostredí žijem, musíme si ochrániť našu krajinu pre našich potomkov

Renata Majerská (Sládkovičovo, 2025-06-12)

#588

Podpisujem, lebo súhlasím s každým slovom tejto petície.

Daniela Balážková (Malé Kršteňany, 2025-06-12)

#592

Podpisujem, lebo mi záleží akú krajinu zanecháme našim potomkom.

Štefan Hrončo (Dunajská Lužná, 2025-06-12)

#593

Podpisujem lebo mi veľmi záleží na kvalitnom a zdravom živote v mojej krajine Slovensko.

Alena Bagová (Urmince 401, 2025-06-13)

#596

Podpisujem nakoľko stým nesúhlasím.....

Martin Kesely (Šaľa, 2025-06-13)