PETÍCIA: ZA SKUTOČNÚ OCHRANU ČLOVEKA A JEHO ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA
Komentáre
#408
PinterovaJuliana Pintérová (Štúrovo, 2025-06-12)
#411
Lebo súhlasím s obsahom petície.Bronislava Šimková (Sobotište, 2025-06-12)
#419
Súhlasím v plnom rozsahuMargita Obertášová (Bratislava, 2025-06-12)
#434
Nesúhlasím s veternými parkami STOP! V žiadnom prípadeDanka Jánošíkova (Nová Dubnica, 2025-06-12)
#440
PodpisujemBlanka Plešová (Myjava, 2025-06-12)
#442
Za skutočnú ochranu prírodyPeter Mladek (Zohor, 2025-06-12)
#452
Chcem žiť ako človek, bez kadejakých nefungujúcich výmyslov , ktoré sa rodia v chorých hlavách.Mária Hapčová (hapcovamaria@gmail.com, 2025-06-12)
#453
Zatkova EvaEva Žatkova (Puchov, 2025-06-12)
#454
Súhlas s petíciouJán Štoder (Kanianka, 2025-06-12)
#460
podpisujemMaria Hajdoczyova (Bratislava, 2025-06-12)
#461
Green deal je podvod.Jaroslav Píš (Prievidza, 2025-06-12)
#469
Podpisujem !Fedor Dunajcik (Stara Tura, 2025-06-12)
#470
Nechcem aby politici devastovali SlovenskoEdita Ridarčiková (edita.ridarcikova@zoznam.sk, 2025-06-12)
#471
PodpisujemMarián Kompas (markomp70@gmail.com, 2025-06-12)
#476
Ekonomika = efektivita + enviro + edukáci + etika + estetika + ... Ale nie egoizmus!Milota Čutková (Istebné 132, 2025-06-12)
#478
Podpisujem lebo to čo sa chystajú postaviť, či už sa jedná o baterkárne alebo veterné elektrárne vážne ohrozí prírodu a životné prostredie.Bedrich Štyndl (Malacky, 2025-06-12)
#480
Chcem aby sa naozaj chránilo naše životné prostredie a nie len keď to politikom vyhovuje na vytlkanie politického kapitálu.Ján Zahatlan (Levice, 2025-06-12)
#484
Je to správna vec…Jaroslava Pekarovičová (Úľany nad Žitavou, 2025-06-12)
#490
Lebo chcem..Ján Kučo (Maly lapaš, 2025-06-12)
#495
Podpisujem lebo veterne turbiny su viac toxicke a proti zivotnemu prostrediu. Maju viac negativ ako pozitiv. Chranme nase krasne Slovensko!Zuzana Ješkova (Žilina, 2025-06-12)
#505
SUHLASIM!Jana Lišanikova (Banská Bystrica, 2025-06-12)
#506
Podpisujem, lebo nechcem aby naša úrodná zem, voda, vzduch a celá krajina podľahla nezmyslom, ktoré vymyslel niekto v Bruseli od zeleného stola bez zdravého rozumu, ale iba pre obohatenie určitej skupiny ľudí a na ožobráčenie obyčajných ľudí.Katarína Kotvanová (Petrova Ves, 2025-06-12)
#510
Súhlasím kompletne so znením petície.Henrieta Nemethova (Starý Tekov, 2025-06-12)
#514
Najkrajší kút v celom svete je moja RODná zem, preto ju chrániť chcem🙏Oľga Danková (Topoľčany, 2025-06-12)
#518
KupcováElena Kupcová (Halič, 2025-06-12)
#520
Plne súhlasím s celím obsahom tejto petície!!!Ildikó Kociská (Komárno, 2025-06-12)
#523
Nesúhlasím ,z likvidovanim prírody,či sú to výstavby továrni alebo chat v chránených oblastiachBeata Kupcova (Rudno nad Hronom, 2025-06-12)
#524
Záleží mi na kvalite života obyčajných ľudí !!!!!!!!!!!!!!!Róbert Mikuš (Dubnica nad Váhom, 2025-06-12)
#533
Súhlasím s danou petícoiu, súhlasím s výhradami Ing.Máčovského.Ildikó Čambálova (Sládkovičovo, 2025-06-12)
#540
Nesúhlasím s týmito neodbornymi projektmi, ktoré ničia životné prostredie a ľudské zdravie...Monika Langova (Poprad, 2025-06-12)
#542
VozarikovaAnna Vozarikova (Cervenik, 2025-06-12)
#564
ChcemRadoslav Kočiš (Stropkov, 2025-06-12)
#566
Chcem, aby sa dedičstvo našich otcov uchovalo pre budúce generácie,ktoré budú žiť v zdravom životnom prostredí, piť čistú vodu a dýchať čistý vzduch. Baterkárne, veterné elektrárne, spaľovne a iné projekty nám Slovensko zdevastujú a zničia nielen prírodu, ale aj poškodia zdravie ľudí.Oľga Martináková (Valaská Belá, 2025-06-12)
#574
Je to zverstvoVěra Geigerova (Vidochov 74, 2025-06-12)
#581
anoMiroslava Pastierikova (Solčany, 2025-06-12)
#583
Je to naša povinnosť chrániť si vlastnú zem, nie ju pľundrovať!Božena Rákošová (Košice - Sever, 2025-06-12)
#584
Nie je mi ľahostajné, v akom prostredí žijem, musíme si ochrániť našu krajinu pre našich potomkovRenata Majerská (Sládkovičovo, 2025-06-12)
#588
Podpisujem, lebo súhlasím s každým slovom tejto petície.Daniela Balážková (Malé Kršteňany, 2025-06-12)
#592
Podpisujem, lebo mi záleží akú krajinu zanecháme našim potomkom.Štefan Hrončo (Dunajská Lužná, 2025-06-12)
#593
Podpisujem lebo mi veľmi záleží na kvalitnom a zdravom živote v mojej krajine Slovensko.Alena Bagová (Urmince 401, 2025-06-13)
#596
Podpisujem nakoľko stým nesúhlasím.....Martin Kesely (Šaľa, 2025-06-13)